mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 16:10:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: bradati škotski ovčar - čvek  (Prebrano 84886 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #105 : nedelja, 15.08.2004 : 10:31:07 »

Agnes,
si me prijetno presenetila z obiskom in sploh ne dvomim, da te je bil Superpuhec in ostala bradata banda zelo vesela... Cheesy Se priporocamo za ponovno cohljanje... Wink

Hehehe, skoda, da je imel Superpuhec tako budno strazarko (si prevec resno vzela namig, da v Ljubljani povecaj varnostne ukrepe). Ce pa ne bi Topija imela skozi v narocju, bi ga pomojem spravila v torbico in bi se mi zacelo nazarensko muditi Wink.

Cohanje pa seveda, kadarkoli. Ti pa malo namigni, kje bojo slikice bradate bande. Cohaj vse, Puhcu pa lupcka Wink. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #106 : nedelja, 15.08.2004 : 18:39:05 »

Sally:Za katero revijo se boste slikali Huh 8)Morem kupit Cool Cool

Mali je super, upam da mi bo(koncno)uspelo priti na obisk Roll Eyes Roll Eyes

Lp,Pia
Logiran
Piper
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 9


« Odgovor #107 : sobota, 18.09.2004 : 12:55:38 »

Sally, moje sožalje za sonćka  sram
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #108 : ponedeljek, 20.09.2004 : 14:16:43 »

Cestitke za vse supermladicke, ki so nastopili na vcerajsni razstavi Kiss Torej vse cestitke moji favoritki Zibki in Topiju Cheesy Cheesy

Lp,Pia
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #109 : ponedeljek, 20.09.2004 : 14:59:57 »

Videla Topija in ga scohala, pa Zibeline. Sally, kako sta se odrezali s Sally? Sem vaju gledala in navijala, ampak potem je padla komanda domov  Cheesy  Cheesy , tako da se niti posteno posloviti nisem mogla. Skratka porocaj o rezultatih, za katere pa ne dvomim, da so dobri. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #110 : torek, 21.09.2004 : 15:24:09 »

Po dolgem casu se s tezkim srcem zopet oglasam v tej temi... sram Tezkim... ker sem dolgo skusala spregledati to temo in vse kar bi imelo vezo z mojo priljubljeno pasmo. Prezrla sem veliko mailov socustvovanja prijateljev, vzrediteljev in lastnikov Beardijev z vseh koncev sveta, ker me je cisto vsaka beseda spravila v jok. Tako kot sedaj, ko to pisem... Cry A verjamem, da bo s tem, ko bom svojo zalost izlila tudi v ta forum, ki mi je najbolj pri srcu, bolje...

Vecina pesjanarjev ki me pozna ve, kaj sem prestajala ves ta cas, od noci pred trboveljsko razstavo, ko sem v prometni nesreci izgubila mojo veliko pasjo ljubezen... psa, ki mi je zaradi svoje neverjetne osebnosti in krasnega karakterja izredno prirasel k srcu in dusi. Psa, ki ga imas najverjetneje v zivljenju le enkrat priloznost spoznati, imeti... Mojega ljubega SONIC-a...

Z Altijem in Gregorjem smo ga pokopali tam, kjer je uzival in se vedno imel najlepse... Na hribcku, pod mogocnim drevesom, s pogledom na nas pasnik, z ovckami, kozami, kobilo, zrebickom... S Topijem ga vsakih nekaj dni obisceva, mu prizgeva svecko in mu zazeliva vse najlepse. Ob vecerih pa ga videvam na nebu, saj je najsvetlejsa zvezdica, ki mi vsakic znova pomezikne, da bi mi povedala, da misli name in da je se vedno ob meni...

Pocasi gre na bolje... Ostajajo lepi spomini na mojega malega Soncka, na dneve prezivete skupaj, na vsako uro, minuto, ki mi jo je poklonil... Veliko so mi v tezkih trenutkih pomagali prijatelji, ki so mi stali ob strani, ljudje iz krogov beardijev z vsega sveta, ki so mi posiljali e-maile socustvovanja, predvsem pa vzrediteljica, ki me je bodrila in vlivala poguma in volje...

Razstava v Mariboru je bila nova prelomnica zame in "moj" narascaj... saj so prvic nastopili tudi "otroci" moje vzreje na razstavi. Topi in Zibelin sta bila zelo perspektivna, sodnica nas je pohvalila z: "Congratulations, very very nice puppy!" Kasneje sva s Topijem v BIS mladickov prisla tudi v ozji izbor... Sally je dobila le Res. CAC (upraviceno, ker po mladickih se ni bila v kondiciji), sodnica pa mi je pojasnila, da ji je bila veliko bolj vsec Sally kot tista, ki ji je podelila CAC, vendar ji zaradi trenutne kondicije (dlaka, predebela, premehka v hrbtu) ne more dati na 1. mesto... Pa drugic bolje... Smiley

Je pa vso cast (lepih) beardijev na razstavi obranil Murphy (Multi Ch. Natterjack Jay Kay), ocka Topija, Zibike in ostalih Niinih mladickov, ki je na razstavi poleg BOB-ja odnesel se BOG1 in BOD3

Pred dobrim tednom je odsel Zoom, ki bo odslej zivel v Ljubljani. Danes odhaja tudi Sally-in mladicek - lastniki so ga krstili z imenom "Mask" - v Krko na Dolenjskem. Topi bo kot vse kaze najverjetneje jutri dobil nov dom. Tako mi je hudo, saj sem v njegovih ockah vedno videla Soncija in v teh nekaj dnevih ko sem ga imela neprestano ob sebi sva se precej zblizala... Pocasi se nase "otrosko" veselje koncuje... sram Sem pa vesela, da je cisto vsak od njih dobil prav posebne lastnike. Upam, da jim bo v zivljenju lepo z njimi in jim bo prav vsak od malih vrazickov dal toliko veselja, kot ga meni dajejo moje bradice... Tako veselje in ljubezen, ki jo je sposoben dati le beardie... Kiss
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #111 : torek, 21.09.2004 : 15:30:29 »

moje sozalje sram Cry

pozdrav Nina
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #112 : petek, 24.09.2004 : 15:01:12 »

Tudi mi izrekamo iskreno sožalje sram sram
ko sem brala post so mi kar solze v oči stopile. Cry Cry Cry Cry
Logiran
rina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 260


« Odgovor #113 : petek, 24.09.2004 : 22:12:53 »

Moje sožalje Cry Cry Cry Cry
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #114 : torek, 28.09.2004 : 19:16:34 »

Sally:Za katero revijo se boste slikali Huh 8)Morem kupit Cool Cool
MMS-Moj mali svet  Wink

Smo prebrali.... Cool in se nagledali slikic  Cheesy Cheesy

LP Jana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #115 : četrtek, 30.09.2004 : 13:41:47 »

bina: Ali ni MMS neka priloga Huh Ali se to revijo kupi posebaj Huh

Lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #116 : četrtek, 30.09.2004 : 13:50:44 »

Pia, MMS je samostojna revija. Jo lahko kupiš v trgovini  Wink Lahko ti pa članek skeniram in pošljem po mailu  Wink

Lp Jana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #117 : četrtek, 30.09.2004 : 14:11:02 »

bina:Jap, tole skeniranje je se boljsa ideja  Kiss Kiss Cheesy

Lp,Pia
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #118 : četrtek, 30.09.2004 : 14:20:26 »

Bincelj, ce bos ze ravno skenirala, se spomni se na nas zemljane Smiley. Lepo zahvalim, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #119 : četrtek, 30.09.2004 : 20:12:28 »

Bincelj, ce bos ze ravno skenirala, se spomni se na nas zemljane Smiley. Lepo zahvalim, Neza

Pa še za nas prosim!  Cheesy Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines