mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 10:28:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: bradati škotski ovčar - čvek  (Prebrano 84323 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #60 : torek, 15.06.2004 : 10:52:02 »

Agnes,bina je ze cas da se jih odpravimo pogledat,kaj pravita  Huh Roll Eyes Wink

ITAK!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #61 : torek, 15.06.2004 : 13:57:36 »

Agnes,ok jaz sem za samo se najtezja stvar nam preostane-se zorganizirat  Grin Grin

lp,pia
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #62 : torek, 15.06.2004 : 14:02:21 »

Agnes,ok jaz sem za samo se najtezja stvar nam preostane-se zorganizirat  Grin Grin

Predlagam enkrat po 30. juniju, ko bom vse oddala in nehala ucit.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #63 : torek, 15.06.2004 : 14:04:29 »

Agnes,bina je ze cas da se jih odpravimo pogledat,kaj pravita  Huh Roll Eyes Wink
Vidve izberita datum, jaz sem takoj ZA Tongue Wink!

Imena so super (no, saj smo jih pomagali izbirati Wink). hehe

Čakamo slikice...

LP Jana
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #64 : torek, 15.06.2004 : 18:07:32 »

Ok, Agnes tebe je doletela cast, da si zberes datum in da se domenis s Sally kdaj odrinemo gledati male bradice  Wink Wink Cheesy

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #65 : torek, 15.06.2004 : 18:26:52 »

Slišim, da se nekaj menite,da bi šli bradke pogledat? ::)Jaz bi tudi šla! Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #66 : torek, 15.06.2004 : 18:40:26 »

Slišim, da se nekaj menite,da bi šli bradke pogledat? ::)Jaz bi tudi šla! Smiley

Pa kaj mislis, da imam jaz avtobus  Wink  Wink No, saj ves, da ni problema.

Ok, Agnes tebe je doletela cast, da si zberes datum in da se domenis s Sally kdaj odrinemo gledati male bradice  Wink Wink Cheesy

O hvala, hvala. Se bom potrudila, da bom svojo nalogo opravila kar se da zgledno.

Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #67 : torek, 15.06.2004 : 18:46:34 »

Hehehe ja Agnes,nevem kaj si zdaj kupila Roll Eyes Grin mogoče se pa tvoj avto lahko prelevi v avtobus Grin Tongue
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #68 : torek, 15.06.2004 : 18:50:13 »

Hehehe ja Agnes,nevem kaj si zdaj kupila Roll Eyes Grin mogoče se pa tvoj avto lahko prelevi v avtobus Grin Tongue

Ja ja, valda, carobne besede, pa postane moja corsa karkoli.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #69 : sreda, 16.06.2004 : 14:38:47 »

Agnes,saj ves tista reklama ko se avto spremeni v kabriolet,druzinskio avto,...(ko sta dva mala otroka ena naj bi bila carobna vila,nekaj takega ) Grin Grin


Sally,kako so male bradice in koliko so zdaj stare?

lp,pia
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #70 : sreda, 16.06.2004 : 15:07:29 »

Agnes,saj ves tista reklama ko se avto spremeni v kabriolet,druzinskio avto,...(ko sta dva mala otroka ena naj bi bila carobna vila,nekaj takega ) Grin Grin

A to deluje tudi za osebe? Bi zeloooooooo prav prislo Wink. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #71 : četrtek, 17.06.2004 : 13:11:13 »

Agnes,joj to pa ne vem  Grin Grin Upam....

lp
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #72 : četrtek, 17.06.2004 : 15:51:40 »

pia_in_co.,
bradice so super, lepo rastejo in napredujejo. Pred 2 dnevi so odprli ucke Cheesy, sedaj pa se ze odpravljajo na krajse "potepe" po sobi... Pa za seboj kako luzico ali mali kupcek pustijo... Roll Eyes Tako da sem zadnjih par dni kot "Fata" Grin;D;D ...z "mocio Vileda" v eni roki ter antibakterijskim sprejem in krpico v drugi. Wink

jessy,
nekaj bradic je ze rezerviranih. V nedeljo po razstavi si pride vzrediteljica iz Prage prva izbrat mladicka. Najbolj jo zaenkrat (po slikicah) mika Bond, bomo pa se videli kateri bo njena zadnja izbira, ko jih spozna se v zivo. Smiley Zaenkrat se se dogovarjam za 3 mladicke, ki bi sli v tujino, ampak se nic ni 100%, tako da bom sporocila, ko bo kaj odloceno. V Sloveniji bosta najbrz ostala Fira in Zoom - obiski so najavljeni naslednji teden, oziroma cez 2 tedna, tako da bom tudi o tem se sporocila. Ena izmed moje in Gregorjeve izbranke - Sweetty ali Vicky ostane doma, juppiii!!! Cheesy:D:D ...no, ostane pri mami Kiss, ampak to je se vedno doma, a ne? Wink Joooj, kako drzi to, kar pravijo lastniki beardijev... Ko zacnes z enim, drugim... postanejo kot bonboncki - nikakor se ne mores ustavit... Cool

Gregor se je ze opremil z "gradbenim" materialom v Bauhausu, da bo malckom pripravil, oz. preuredil ogrado, tako da bodo lahko uzivali v soncnih zarkih in divjali naokoli. Predlagala sem, da bi malckom namenili se kak bazencek, ampak ni imel posluha za to mojo idejo...  Roll EyesTongue Grin;D;D

Agnes,
a bova to kaj racunale tem frajlam? Saj ves, turisticni ogled - tebi za prevoz, meni za ogled... WinkGrin Heeecam seee... Ste toplo vabljene, pa ne pozabite kake poslastice (kost, klobasa...) za "mamico"! Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #73 : četrtek, 17.06.2004 : 16:33:10 »

Agnes,
a bova to kaj racunale tem frajlam? Saj ves, turisticni ogled - tebi za prevoz, meni za ogled... WinkGrin Heeecam seee... Ste toplo vabljene, pa ne pozabite kake poslastice (kost, klobasa...) za "mamico"! Wink

Nic hecat, jaz dobim kilometrino (cca 60 SIT na kilometer), ti pa voden poldnevni ogled malckov (50 EUR). Pa kar naj se privlecejo mastno slastne kosti za brade. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #74 : četrtek, 17.06.2004 : 20:26:04 »

Sally,super da ena psicka ostane doma,saj zdaj bodo ze 4-je,a ko bo imela Sally mladicke bo tudi en ostal doma Grin Huh

Prinesem hrenovke za mamico obljubim(jih imam zaradi agilitya itak cel hladilnik Roll Eyes )

Agnes:Ce bos predraga bova z bino raje najeli taxi  Grin Cool

lp
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines