mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:08:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: bradati škotski ovčar - čvek  (Prebrano 84041 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Petra-Pika
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #285 : četrtek, 11.05.2006 : 18:54:42 »

oddajamo, ne gre mi za zaslužek če to mislite

vzreditelji pa niso eni tistih ki bi jim to bilo pomembno... žal

Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #286 : četrtek, 11.05.2006 : 19:49:50 »

petra sem ti poslala email.  en moj prijatelj si že dolgo časa želi brdija.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #287 : četrtek, 11.05.2006 : 20:00:05 »

oddajamo, ne gre mi za zaslužek če to mislite

Sprasujem zato, ker oglasevanje prodaje tukaj ni mogoce, oglasevanje oddaje psa pa spada tudi v Kajin koticek in rubriko pomagajmo.
Logiran

Petra-Pika
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #288 : četrtek, 11.05.2006 : 20:05:56 »

se opravičujem, vendar nisem toliko na spletnih straneh in sem pač napisala sporočilo v forum.
Če sem s tem prekršila kakšno pravilo mi je zelo žal.
lp, Petra
Logiran
lasis
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #289 : ponedeljek, 15.05.2006 : 11:38:16 »

Saj najbrž že veste  Wink, pa vseeno  Cheesy



http://disney.go.com/disneypictures/shaggydog/index.html 

  http://www.kolosej.si/film/pasje_zivljenje/   
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #290 : ponedeljek, 15.05.2006 : 20:45:48 »

ja sem gledala making of the movie ma NG-ju.  Sej mislim, da full pogosto ponavljajo
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #291 : sreda, 24.05.2006 : 10:11:44 »

Oj

Polona najprej čestitke za leglo.
Slikica s pasjo mamico Vicky in tvojo Nicole so fantastične, pa tudi med mladičke krasno paše.

Bi se pa tudi jaz oglasila pogledat mladičke, ko bojo kakšnih šest-sedem tednov stari.

Za vse ostale, ki ste začeli z agijem pa me zelo veseli, da bo malo več teh psov v agilitju ker so zelo primerni za ta šport.

A Sax mogoče hodi v malo šolo na Ilirijo? Če je to ta kuža moram reči, da me je fasciniral. Že sedaj ima zelo dobro narejeno pozornost na vodnika, zelo lepo uboga ... V glavnem bi bilo kar žal, če ne bi z agijem poskusili.


Lp, Ivana
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #292 : sreda, 24.05.2006 : 10:32:07 »

Na Ilirijo hodi Buča (mislim, da je Santana). Ima pa res super pozornost in res lepo dela. Pa, kakor je meni znano, bo trenirala agility.  Cheesy
Logiran
DinT
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #293 : sreda, 24.05.2006 : 15:15:38 »

Pozdravljeni!
Ja, s Santano (Bučo) hodimo na Ilirijo v malo šolo, smo zelo zadovoljni, dobro delamo (a ne, "Veni"? Wink), pa še luštno se imamo (Silvia je zakon Cool)...
Prejšnji teden sva bili prvič na agility-ju, obe navdušeni, se bova trudili še naprej  Tongue Smiley

Pozdravček vsem Cool
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #294 : sreda, 24.05.2006 : 15:16:46 »

Pozdravljeni!
Ja, s Santano (Bučo) hodimo na Ilirijo v malo šolo, smo zelo zadovoljni, dobro delamo (a ne, "Veni"? Wink), pa še luštno se imamo (Silvia je zakon Cool)...
Prejšnji teden sva bili prvič na agility-ju, obe navdušeni, se bova trudili še naprej  Tongue Smiley


Odlično delamo... Več ali manj. Wink
Logiran
Ivana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #295 : sreda, 24.05.2006 : 16:15:35 »

No pol sem pa to verjetno mislila, samo takrat ko sem jo videla, je bil moški na drugem koncu povodca.


Lp, Ivana
Logiran
DinT
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #296 : sreda, 24.05.2006 : 20:44:10 »

Aha, se mi je zdelo-to je bil pa "najin" Cheesy fant-v malo šolo hodiva oba, oz.tisti, ki gre lahko-oba imava tudi popoldansko delo in se pač malo dopolnjujeva...Moram pa reči, da smo navkljub začetnemu dvomu (sva mislila, da bo slabše delala in bo zmedena..), kar zadovoljni-Buča kar pridno dela z obema  Wink Smiley


Pozdravček Cool
Logiran
Barbara
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #297 : četrtek, 25.05.2006 : 15:49:24 »

oj,

mene pa zanima kdo bo prišel na Hrušico - oz. ali kdo mogoče ve koliko birdijev je prijavljenih

lp Barbara  Smiley
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #298 : četrtek, 25.05.2006 : 17:14:32 »

Ivana,
hvala za pohvale! Smiley Saj ves, da si toplo vabljena kadarkoli na obisk... Ce ne drugo, da se poleg simpaticnih malckov nauzijes tudi primorskega zraka in soncka... Grin Wink

Malcki lepo napredujejo, ze sami papcajo po malem, nekateri znajo ze "po otrosko" zalajat Grin... Prejsnji teden sem jih poslikala in dala nekaj slikic na mojo stran http://www.starsatsea.net (potrebno je sledit linku na 1. strani, ki vodi na galerijo "W" legla Wink) Naslednji teden jih bom spet poslikala - najverjetneje vsakega posebej, da jih lahko malo bolje spozate... Cheesy Imena morem tudi se dodat na strani, sem se pa odlocila, da bo tokratna tema legla v cast Marcu Polu (po ocku), tako da bo vsak od njih imel v imenu eno od mest, ki jih je na "svileni poti" prepotoval ta slavni popotnik... Wink Smiley

Glede agility-ja... Me veseli, da je vse vec takih, ki se interesirajo za uporabo Beardija v agilityju in tovrstno ukvarjanje 100% podpiram! Cheesy Imam tudi nekaj interesentov iz agilitaskih vrst, za katere se bom se posebej potrudila! Wink Zal mi osebno ne znese, da bi se ukvarjala tudi s tem, ceprav si potihem zelim. Tongue Trenutno ostajam le na preskakovanjem ovir s konjcki... Smiley

BTW, studiram, da bi enkrat poleti (julij, avgust) organizirala "Beardie piknik"... Huh Se javim, ko bodo zadeve bolj "zrele".
Logiran
sanny x
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #299 : sreda, 31.05.2006 : 05:25:12 »

Lep pozdrav vsem skupa!

Na teh straneh sem novi član, čeprav me kuški spremljajo že celo življenje. Tudi sam sem pred kratkim postal ponosni lastnik birdija, ki prihaja od naših južnih sosedov in priznati moram, da sva vsak dan bolj "zaljubljena". Ko sem poslušal komentarje o naših južnih sosedih sem se počutil nekoliko prizadet. Žalostno je, da imaste vzreditelji tako slabe medsebone odnose:(

Pa pa pa
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines