mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:22:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26   Dol
Natisni
Avtor Tema: bradati škotski ovčar - čvek  (Prebrano 84027 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #315 : petek, 16.06.2006 : 15:12:18 »

berka: Glede na to, da bradice ne bi bile bradice, ce ne bi imele toliko dlake in ne bi rade tako divjale, se mi zdi obnasanje cisto normalno. Po energicnem divjanju si vsak pes poisce sencko Wink
Logiran
berka
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #316 : torek, 20.06.2006 : 22:04:07 »

pia, hvala za tole! Vmes sem tudi sama razmišljala, da naš divjak nikoli ne bo imel toliko dlake, kot je ima sedaj, ko ima na ritki še prvo, debeeeelo dlako, drugod pa kar obe vrsti malo mešano. Tako da zdaj bolj pazimo na njega in ga kar sami ustavimo pri pretiranem divjanju. V največji vročini pa sploh. Zaenkrat torej vse ok.

Še ena novica (no, vsaj zame). Nov film, v katerem nastopa bradati collie - Shaggy Dog:
http://disney.go.com/disneypictures/shaggydog/

Logiran
Barbara
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #317 : petek, 22.09.2006 : 16:48:17 »

Lep pozdrav vsem skupaj!

Že dolgo nihče ni nič napisal. Upam da nimate preveč dela s svojimi birdiji, tako da nimate časa nič na forum pogledat.
Imam eno vprašanje - ali gre kdo v Maribor na razstavo v nedeljo.
Pozdravček    Barbara
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #318 : torek, 17.10.2006 : 22:18:58 »

Ze dolgo se nihce ni nic javil v tej (nasi Smiley) temi, pa sem se odlocila, da jo popestrim z eno leeepo slikco mojega zadnjega "V" legla... Na sliki so stari 4 tedne.

Ocka legla je
EW 06', EJW 05' INT-Fin Ch Valet de Coeur de Chester
mama pa moja Anglezinja "Nia"
Multi Ch. Breaksea Baby's in Black

http://www.doghandling.net/pictures/v-lit.jpg

...zadnja na sliki - pescena gospodicna - Stars at Sea Vice Versa ("Paris") ostaja doma za najlepsega samcka iz legla pa se iscem primernega solastnika (interesenti me lahko kontaktirajo)... Wink
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #319 : petek, 20.10.2006 : 08:41:03 »

V tej temi se res še nisem javila, ampak tokrat ne morem brez pohvale temu prekrasnemu leglu.
Otroci so fantastični, bravo mamica Nija in čestitke Polona za odlično leglo.
Dej nam še kakšno fotko peščene princeske pokaži Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
r1ata
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 323



WWW
« Odgovor #320 : petek, 20.10.2006 : 12:58:21 »

Hojla, Polona, mali so krasni. Bravo. Ne samo peščeno princesko, še ostale nam pokaži malo bolj detajlno. Vsaj na tvoji domači strani, če že ne tukaj. Please.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #321 : nedelja, 19.11.2006 : 19:27:01 »

A tole ste videli? Kdo ve, za katerega psa se gre?

*****
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #322 : nedelja, 19.11.2006 : 19:29:13 »

Je mozno, da gre za tistega psa, ki ga je sunnyx vzel pred nekaj meseci? Ker tistemu psu je ime simply... simplyx...  Undecided Undecided Undecided
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #323 : sreda, 22.11.2006 : 18:19:38 »

sanny x, videla sem oglas o beardiju, ki isce nov dom in se mi zdi, da gre za tvojega psa. Zakaj se oddaja? lp
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #324 : sreda, 22.11.2006 : 18:27:00 »

sanny x, videla sem oglas o beardiju, ki isce nov dom in se mi zdi, da gre za tvojega psa. Zakaj se oddaja? lp

Ja, in kaj menijo v Sageni glede tega?
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #325 : sreda, 29.11.2006 : 01:11:00 »

Verjamem, da ima sanny x tehten razlog za oddajo kuzka in drzim pesti, da je/bo nasel kar se da dober dom... Sanny x, le potrdi nam prosim, da je z bradico vse OK... Vzrediteljici tvojega kuzka sem omenila, da se oddaja, pa menda ni nic vedela o tem, tako da bi bilo lepo, da tudi njo obvestis o tem. Ce potrebujes pomoc pri iskanju novega doma pa se mi javi!

Nasa mala Niina cetica je skoraj vsa v novih domovih. Visionnaire odhaja po vsej verjetnosti v razstavni dom na Japonsko! Cheesy Ker pa so postopki taki kot za uvoz psa v UK bo z nami se 6 mesecev. Seveda ga bomo pokazali tudi na kaki razstavi... Wink Definitivno na ljubljanski specialki!

Nov dom isce le se en prisrcen Vicky-cin mladicek, sedaj star ze 7 mesecev, ki slisi na ime Conan (Stars at Sea Way to Khoan). Je izredno priden, ubogljiv, ucljiv, bolj umirjene narave, ze navajen na cistoco (opravljanje potrebe zunaj), obozuje otroke in druzbo 2- in 4-nozcev...


Stars at Sea Way to Khoan - "Conan"

Ce poznate morda koga, ki isce prav takega novega druzinskega clana in mu bo lahko nudil dovolj ljubezni in "meckanja" ga prosim napotite k meni... Smiley Hvala!
Logiran
sanny x
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #326 : sreda, 29.11.2006 : 07:17:59 »

Dragi moji,
vidim da ste se zelo zaskrbljeni okoli mojih kužkov... Ja, res je, da sem oddal simplya. Oddal sem ga zato, ker še vedno živim v bloku z nekaj sitnimi sosedi, katerim smo bili od samega začetka zelo v napoto. S simplijem je vse ok in je odšel v dobre roke. Občasno se videvamo na sprehodih in zdi se mi, da z novo lastnico zelo uživa, kot tudi sanny z mano. Kužka sem oddal in ne prodal zato, ker sem si želel, da živi v neposredni bližini in da se bosta z bratcom še videvala in predvsem zato, da ga lahko v vsakem trenutku vzamem nazaj, če bi videl da z njim kaj ni ok; sedaj o tem ni dvoma-simply je v dobrih rokah. Ločitev sta oba prenesla zelo dobro, ker smo ju na to že nekaj tednov prej pripravljali in občasno ločevali.
Povpraševanje je bilo zelo veliko, a le malo takih ljudi, keterim bi zaupal v roke svojega lepotca.
PS; polona, hvala za ponujeno pomoč in se vidimo na specialki.

Lep pozdrav vsem skupaj!
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #327 : nedelja, 17.12.2006 : 21:51:02 »

Mene nekaj zanima glede beardijev. Na strani od Sagene sem namreč videla, da njihovi psi grozno mladi prečkajo mavrični most. Najstarejša je bila stara 6 let in je poginila tri mesece po kotitvi...   Undecided  Pa sem šla pogledat povprečno življensko dobo pa je precej višja.  Huh
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #328 : sobota, 03.02.2007 : 14:20:18 »

Citat
Sem ravno danes nasla podatke o "glavnem igralcu" Beardiju "Coal-u" Grin Wink Njegovo rodovnisko ime je Nonesuch In Demand in je iz kombinacije CH Balidorn Major Attraction X CH Nonesuch UnChained Melody. Vsec mi je predvsem njegov ocka Wink

Tale slika se mi je zdela posrecena Smiley


Kje ste kaj ljubitelji bradic? Javite se kaj... Wink
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #329 : sobota, 03.02.2007 : 16:25:57 »

Ha... Zanimivo... Vzediteljica iz Anglije Margaret Botham (Balidorn psarna) je drugace zelo dobra prijateljica vzrediteljice moje Nie - Gillian Burfitt (Breaksea)... Cheesy Bila sem tudi na obisku pri njej, vendar je takrat vzrejo bolj posvecala svoji drugi pasmi - Sheltijem. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: bradati škotski ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines