mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 21:51:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59]   Dol
Natisni
Avtor Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"  (Prebrano 105091 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #870 : ponedeljek, 28.01.2008 : 17:37:36 »

Jaz vem za eno firmo od DM, ki ne testira niti ne uporablja živalskih proizvodov v svojih produktih. Reče se ji: alverde; naturkosmetik.
Dobi se v vseh DM-jih in meni je kar ok.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #871 : ponedeljek, 28.01.2008 : 20:36:40 »

Testira.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #872 : ponedeljek, 28.01.2008 : 21:09:50 »

Moj zgornji odgovor se nanaša na Niveo, ne na post od ticke, da ne bo nesporazuma Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #873 : ponedeljek, 28.01.2008 : 22:21:42 »

Kriza. Jaz sem pa bila skoz v prepričanju, da ne testira.  Sad
Uf vem za naprej.
Od zdaj še sam avon uporablam.
lp Teja.
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #874 : torek, 06.07.2010 : 19:17:32 »

Niti predstavljati si ne bi mogla, da bi nosila kakšen krznjen plašč ali kaj, ki je narejeno iz živali. Glede testiranja na živalih pa tak. Sama sem  se pozanimala o tem, kaj je testirano na živalih in se trudim takšnim rečem ogibat. Ampak kaj češ nareti, ko ti starši pred nos pomolijo šampon od  shwarchkopha, ne moreš reči "ne" je pa res, da sem jima že 100x vtepla v glavo naj tega ne kopujeta, a dobim izjavo " Kaj živali oblivajo z temi šamponi al kaj?" Ker sama ne vem kako to gre, ostanem tiho. Če imamo več šamponov kar je redko, ker so vsi iz shwarskopa, pač uporabim nekaj kar ni.

Sama pa sem vegeterjanka in sem ponosna na to, čeprav lahko zbolim.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #875 : torek, 06.07.2010 : 19:23:42 »

Bohpomagi, zaradi vegetarijanske prehrane pa res ne zboliš, no Grin (sorry, nisem si mogla kaj Tongue)
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #876 : torek, 06.07.2010 : 19:33:17 »

moksa, samoyed lover je otrok. Tak, na pravi poti, kuha si pa najbrž ne sama oz. tega trenutno niti ne more, če ne drugega zaradi finančnih preprek.
Ti, "samojedka", tudi če ne boš vegetarijanka, si super punca! Glej, če boš vsako stvar uporabljala/jedla samo toliko, kolikor res moraš in rabiš, boš naredila ogromno! Ko pa boš enkrat samostojna, odrasla, lahko pa tudi vegetarijanka postaneš ;-) Jaz sem čisto ponosna nate, ko te berem, čeprav te ne poznam :-)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #877 : torek, 06.07.2010 : 19:55:59 »

Jaz sem tudi ponosna na tvoje prispevke, samoyed lover. Le tako naprej - upam, da bomo enkrat imeli kakšno "Ministrstvo za pravice živali" in da boš ti tam ena totalno huda šefica!  Kiss

Vegetarijanka sem pa jaz že 25 let in sem zdrava kot riba, zato nikar ne verjemi tistim, ki te prepričujejo, da od tega lahko zboliš.  To je čist preživeto mišljenje. Staršem pa občasno "slučajno" nastavi kakšen članek za prebrat, pa vztrajna bodi. Moja mama je bila recimo prvih 10 let mojega vegetarijanstva čist preč od skrbi, da bom ravnokar umrla. No, potem se je počasi sprijaznila in zdaj celo skuha kaj ne-mesnega, kadar pridem na obisk... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #878 : torek, 06.07.2010 : 21:11:52 »

Najlepša vam hvala za pohvale, res Smiley You made my day Cheesy Glede tega, da lahko zboliš zaradi vegeterjanske prehrane, pa sem mislila zato, ker so mi vsi trdili, da je to pač tako. Ampak zdaj hitro letim mami povedati, da to ni res Wink

Vegeterjanka pa sem že od svojega 3. leta od kar sem bila na kolinah. Živali se mi smilijo, mesa pa ne presesem (fuj). Vegeterjanka pa bom vedno, tega ne bo spremenil nihče Wink

Lep pozdrav, in še 1x najlepša hvala!
Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: "LJUBITELJI ŽIVALI"
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines