mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 07:54:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 247114 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2025 : petek, 30.12.2005 : 13:49:59 »

Rožica: Kako luškana mucka!  Cheesy Upam, da se z Atosom dobro razumeta. Smiley

Drugače pa je bil Astor danes na sprehodu na bližnjem hribu, kjer je veselo dirjal naokoli z nemškim ovčarjem in pitbullko. Malo prej pa je tudi srečal eno bernko, vendar je na žalost ni na fotkah. V glavnem super vreme, dobra družba - najboljši pa je bil definitivno razgled!  Cheesy

Če koga zanima, so slikice TUKAJ
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2026 : petek, 30.12.2005 : 15:07:44 »

Scythe, z Atosom nista ravno kolega Cheesy Atos bi se z njo igral, ona pa samo piha Wink Sta si pa že lupčke dala Smiley

Je pa res lepo tam pri vas, morva it enkrat skupaj na sprehod Roll Eyes

Lp, Urša
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2027 : petek, 30.12.2005 : 15:29:44 »

Slikice s današnjega norenja z Lenny TUKAJ .Bilo je super,ker je po nekaj dneh posvetil sonček Smiley

Kako pa kaj vaši berniji?

LP,
Nina
Logiran
icey
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #2028 : nedelja, 01.01.2006 : 16:05:44 »

SREČNO 2006 VSEM BERNIJEM IN BERNILAVERJEM!!!

UŽIVAJTE ŠE NAPREJ Z NJIMI TAKO KOT ONI UŽIVAJO Z VAMI!
 
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #2029 : nedelja, 01.01.2006 : 21:36:07 »

upam da ste preživeli novo leto s čimmanj petardami... pri nas se je medo tresel že okoli 8h ko so pokali po vasi, potem smo ga dali pa notr na toplo, ker ga je bilo ful strah. pa še pohod z baklami je potekal mimo naše hiše in so vsi otroci metali petarde in razne druge pizdarije... grozno je bilo.
ampak smo medota potem potolažli s priboljški in čohanjem tako da smo srečno zakorakali v 2006!

*SREČNO 2006*
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2030 : ponedeljek, 02.01.2006 : 13:03:22 »

Mi smo novo leto preživeli mirno-vsaj tako so mi povedali, mene namreč ni bilo doma   Wink atos je celo noč mirno spal, sploh ni pogruntal, da je kaj narobe. je pa sedaj večino časa notri, ker ima nek ekcem na koži, ki se ne sme močiti Wink Je pa že veliko bolje, tako da mislim, da bo kmalu poolnoma zdrav.

Lp, Urša
Logiran
garfield
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 72


« Odgovor #2031 : ponedeljek, 02.01.2006 : 16:09:13 »

rožica in scythe - zanima me koliko tehtata astor in atos?

včeraj je tetko klical gospod janežič in povedal da se adis zelo lepo razvija, mamico celino je ze prerastel in ima baje že 60 kilogramov, aga jih ima ponosnih 40,......

moram še povedati da agino gonitev uspešno prestajamo, pasjih snubcev (še) ni Grin in upam da jih tudi nebo.
kmalu pride tudi nekaj njenih slik.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2032 : ponedeljek, 02.01.2006 : 16:52:08 »

Pri nas je do pol 11 spala(zaradi pomirjeval),nato pa niti to ni pomagalo.Ko se je tukaj začelo "bombandiranje" je postala malo živčna,in je hodila po hiši gor/dol.Večjih problemov pa nismo imeli(na srečo) . Po drugi uri je malo zadremala,a ker smo ves čas hodili po hiši je morala še ona za nami,tako da je dokončno zaspala nekaj pred četrto zjutraj in spala do pol desetih z mano vred Grin Wink
Včeraj smo jo že mislili dati nazaj v klet pa zaradi pokanja ni upala it niti dol-do vhodnih vrat Angry
No zdaj pa upam,da bo teh pokov kmalu konec,ker gredo že meni počasi na živce Lips Sealed

LP,Nina
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2033 : ponedeljek, 02.01.2006 : 17:26:42 »

Garfield: Atos ima 40 kg. Adis jih ima že 60 al kaj Shocked Čelino sta pa res oba, Adis in Atos, že prerasla, čeprav je Atos manjši od Adisa. Mislim, da ima Astor tudi nekaj takega kilogramov.
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2034 : ponedeljek, 02.01.2006 : 20:08:21 »

Astor ima tudi najbrž okoli 40 kg, glede na to, da jih je imel pred enim mesecem že 35 (v zadnjem mesecu pa je kar precej zrasel) Roll Eyes

Da jih ima Adis 60....  Shocked Uou  Shocked Ni to že preveč? Huh Kar sem do sedaj brala o berncih, sem zasledila podatke, da naj bi bila maximalna teža samca cca 54 kg. Nekje je pisalo celo manj (podatki so se gibali od 49kg do 55kg). Mene pa skrbi, da je Astor prevelik za svojo starost....  Lips Sealed
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2035 : ponedeljek, 02.01.2006 : 20:57:17 »

Evo že dolgo-nazaj obljubljena slikica Rine in njene mamice Melly.

http://bernirina.moj-album.com/slike/77420/J6AFi_bxNVJp4688.jpg

Lp,Nina
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2036 : ponedeljek, 02.01.2006 : 21:38:04 »

Rincy: kako lepa družinska fotka.  Cheesy
Drugače pa ful grozno, da ima Rina take težave s pokanjem - najbrž je ta čas potem za vas ful težaven, da jo uspete pomiriti. Sad Ampak vsaj ena dobra stran - Rina je lahko ves čas z vami v hiši.  Cheesy
Astor pa (hvalabogu) za novo leto ni imel posebnih težav s streloplahostjo - edino, ko je bilo največ pokanja in bliskanja je postal malce nemiren, pa sem ga raje dala nazaj v hišo, da ne bi bilo kakšne prehude panike. Imamo pa letos drugače izjemno srečo, da ni tukaj nobenega pokanja - razen za samo silvestrovo.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2037 : ponedeljek, 02.01.2006 : 21:53:32 »

scythe-notri sicer ni tako zoprno,bolj so problemi zunaj,ko je ne moraš zmotivirati z ničemer,samo leti k vratom Undecided . Upam,da kmalu popokajo to pirotehniko do konca,ali pa jo prihranijo za naslednje novoleto.Joj,si ne predstavljam kako bo jutri zjutraj,ko bo mogla v pesjak-spet prepričevanja.... Lips Sealed

Lp,Nina
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2038 : ponedeljek, 02.01.2006 : 22:31:21 »

Rincy: je imela Rina kakšno slabo izkušnjo z pokanjem ali je že od nekdaj in brez posebnega "razloga" tako preplašena?

Prijateljev novofundlanec je tudi zelo streloplah in vsako leto prav čuti, ko pride ta čas pokanja, četudi se še nič ne dogaja! Zadnjič je bil tako prestrašen, da tudi ven na potrebo ni hotel iti in se je kljub prepričevanju pokakal kar sredi dnevne sobe pred lastnikom.  Sad Zato ga je večkrat pripeljal h nam, ker tukaj res skoraj nič ne poka, da smo šli v miru na sprehod.
Se pa ta novofundlanec boji pokanja, ker je enkrat v njegovi bližini udarila strela. In od takrat naprej se grozno boji kakršnega koli pokanja - tudi nevihte in grmenje!  Undecided
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2039 : ponedeljek, 02.01.2006 : 23:00:41 »

scythe-ne ni imela slabih izkušenj.Lani sploh nismo imeli takih problemov,je spala v pesjaku,edino za silvestrovo je prišla noter in šla nazaj ven nekaj čez dve.Odkar je lani (če se spomnite je bilo ogromno neviht-grmenja) pri sosedih udarila strela in je takrat res močno zagromelo...pa ne samo enkrat,od takrat tudi tak strah pred pokanjem(pa je nismo nič "boga-boga" samo ignorirali smo jo).Ker je streloplahost dedna sem vprašala vzreditelje,če je Melly kaj boječa pred poki(pirotehnike,grmenja) pa ni,prav tako mislim da Baldi ni(za njega so rekli,da bodo vprašali).Tako da mislim,da dedno  ni.Vzrok je mogoče res ta šok,ker takrat je še mene malo streslo,ko je tako zagrmelo... sram Undecided

LP,Nina
Logiran
Strani: 1 ... 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines