mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 16:07:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 172   Dol
Natisni
Avtor Tema: bernski planšarski pes - čvek  (Prebrano 247131 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Štefko26
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #2085 : nedelja, 29.01.2006 : 10:29:08 »

Pozdravljeni,

Ali ima kdo namen jet v zagreb na cacib 4 - 6 marc?
Več na www.hks.hr, midva z greenam greva ker se bomo dobil vsi berenci k so bli skupi v leglu,

Lep pozdrav
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2086 : nedelja, 29.01.2006 : 10:33:15 »

Jaz sem mislila it, pa gremo ravno takrat smučat, tako da ne bo nič Undecided No, mogoče, če se še kaj spremeni, pa vseeno prideva Smiley Štefko, kaj se bosta razstavljala? A bo prvič? Smiley
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #2087 : nedelja, 29.01.2006 : 11:21:39 »

Sem bila v petek v zavetišču v Horjulu: kar tri bernce imajo tam.

Poleg LUčke še eno psičko, za katero mi je Polona dejala, da je tako rekoč že oddana. Vsekakor pa je bila mamica pred kratkim, nihče ne ve, kaj je bilo z mladički...

A ni to grozno? Ljudje verjetno vidijo male kepice in so jim simpatične, ko pa odrastejo in rabijo hrano, prostor in nego, pa pride prava narava ljudi na plano...

Lps
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2088 : ponedeljek, 30.01.2006 : 09:04:36 »

Mi mogoče pridemo pogledat v Zagreb,bom videla kako bo takrat s testi/spraševanji... Wink
Urša..a vi greste šele marca?  Shocked sem mela namreč v mislih,da greste pprej Wink
Za konec pa še ena luškana slikca  Cheesy Več pa v Albumu



LP,Nina

Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2089 : ponedeljek, 30.01.2006 : 09:24:26 »

Ja, zaenkrat gremo od 4. do 11. marca- samo pri nas nikoli ne veš Wink Drugače bi pa ful rada šla tudi jaz v Zagreb- če ne razstavljat, pa vsaj pogledat Wink
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #2090 : ponedeljek, 30.01.2006 : 10:35:45 »

Mi mogoče pridemo pogledat v Zagreb,bom videla kako bo takrat s testi/spraševanji... Wink
Urša..a vi greste šele marca? Shocked sem mela namreč v mislih,da greste pprej Wink
Za konec pa še ena luškana slikca Cheesy Več pa v Albumu



LP,Nina



Ti, tale tvoja Rina je pravi fotomodel... Roll Eyes
Logiran
manetka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #2091 : ponedeljek, 30.01.2006 : 19:44:42 »

Citat
A ni to grozno? Ljudje verjetno vidijo male kepice in so jim simpatične, ko pa odrastejo in rabijo hrano, prostor in nego, pa pride prava narava ljudi na plano...


Ja je full grozno, sem ravno prišla iz sprehoda, spet naletela na potepajočega bernca, ga peljala domov in komaj dobila nazaj en hvala.
OjoJOJ res ne vem kako je lahko kdo tako brezskrben. In kaj so naredili za psa ko sem odhajala nič pset ga je pustila pred hišo, misleč saj zdaj je pa zmatran, ne bo šel več nikamor...

 Angry Sad Shocked

Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #2092 : ponedeljek, 30.01.2006 : 20:35:08 »

Ja je full grozno, sem ravno prišla iz sprehoda, spet naletela na potepajočega bernca, ga peljala domov in komaj dobila nazaj en hvala.
OjoJOJ res ne vem kako je lahko kdo tako brezskrben. In kaj so naredili za psa ko sem odhajala nič pset ga je pustila pred hišo, misleč saj zdaj je pa zmatran, ne bo šel več nikamor...

 Angry Sad Shocked

Ja, na žalost je tako. Slišala sem že prav grozljive zgodbe, tako da me ne bi smelo več nič presenetiti, pa vendarle...
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #2093 : ponedeljek, 30.01.2006 : 20:47:21 »

Ja,Puppa včasih je Rina kot fotomodel Wink Mogoče bo celo kdaj prišla na modne piste Cheesy Wink(hec)

Eni res nimajo srca in bernije tako zavračajo.Če nekdo reče da so pridni še ne pomeni,da bodo doma sedeli pred hišo in pridno čakali kdaj jih bo kdo potrepljal ali peljal na sprehod.Naj si taki umislijo kip in ga pobarvajo v barvah bernija Roll Eyes Res žalostno,kaj nekateri počnejo... Cry

LP,
Nina
Logiran
Štefko26
novinec
*
Sporočil: 49


WWW
« Odgovor #2094 : ponedeljek, 30.01.2006 : 23:43:36 »

Rožica,
Ja v Zagreb greva na najino prvo razstavo, brat od njega je zmagal v ljubljani 14.1.06 med mladici tok da gremo mal pogledat, nc nav skodval, lepo se imejte

Pozdravcek od Greena
Logiran
larčy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #2095 : sreda, 01.02.2006 : 15:23:26 »

ojla! Wink

Včeraj sem nekako postala lastnica 2-mesečnega bernija  Cool
Pri prevozu domov se je pokaku v avtu Roll Eyes in kmalu zatem tud malo popacal avto...in sem se odločila narediti izpeljanko iz popacan...pa je prišlo ven pocapan...in zdj mu je ime Capi  Grin ravno se je spravil na enga medvedka in ga grize pa carta..pa vse Cheesy dobila sem ga za darilo, in na žalost nerodovniškega... vprašaa sem če so se kaj pozanimali za displazijo kolkov in ostale dedne bolezni, ter preteklost staršev... in evo, moji starši so bili kar tiho.... torej je bil to nakup KAR TAKO...nič se niso pozanimali itd. Nekako sem se odločila da gre v naslednjem tednu na pregled k veterinarju....verjetno bo opravil vse potrebne preglede....
No drugače je pa res srček... Edino kar je, je bela črta od sredine smrčka po čelnici...nima zelo izrazite, in je res malo vidna Undecided   Drugače pa me to niti ne moti, zakaj le Wink
Ko bo možnost za slikanje ga slikam, in dodam link do fotoalbuma Wink


eno nuujno vprašanje... Kakšne težave z očmi imajo ti psi?
Ker opazujem njegove očke, in ima nekako povešene, in ''krvave''...ma nevem..

lp Kiss
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #2096 : sreda, 01.02.2006 : 16:28:41 »

Pozdravljena!

Saj veš kako pravijo - po toči zvoniti je prepozno. Tako, da je res najbolj pametno, da se čimprej odpraviš s svojim Capijem do veterinarja, da naredi temeljit pregled. Predvsem, ker ti starši nočejo nič povedati o nakupu.  Angry

Berniji so pa tako ali tako pravi srčki!  Cheesy Zaradi beline se pa ne sekiraj - vsak berni ima drugačno razporeditev beline. In meni so tako ali tako všeč tisti, ki jo imajo srednje ali pa malo manj - torej berniji z manj beline  Roll Eyes Cheesy

Kar se pa tiče oči - sicer se lahko motim, ampak to kar vidiš rdeče je normalno. Tudi pri mojemu Astorju je tako. In tudi pri dogah sem opazila, da se ta rdečina na spodnjih vekah, ki so povešene, vidi (pa nimajo vnetih oči!). Sicer pa najbolje, da tudi to vprašaš veterinarja.

Pa poročaj kako bo šlo pri veterinarju in čakamo na slikce!  Cheesy



Lp,
Mojca
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #2097 : sreda, 01.02.2006 : 17:32:29 »

Na temo kužkov kot daril je bilo kar nekaj govora. Huh

Kot je rekla scythe; "po toči je prepozno zvoniti". Sedaj poskrbi samo, da boš oborožena s pravimi informacijami, svetujem ti, da se včlaniš v Slovenski klub bernskih planšarskih psov, kjer ti bodo lahko postregli z mnogimi informacijami.

Vidim, da si zelo srečna in kako ne bi bila, ko pa so berniji ful simpatični - jaz jih naravnost obožujem! Na žalost živim v stanovanju in sem bolj malo doma, tako da bo "moj" berni moral še malo počakati... Wink Smiley

Obilo sreče in veselja s Capijem ti želim!  Cheesy
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #2098 : sreda, 01.02.2006 : 17:57:08 »

Živjo!

Lepo, da se nam je pridružil še en ljubitelj bernijev. Smiley Upam, da bo tvoj berni zdrav, kar je najbolj pomembno. Glede beline se pa res ne sekiraj- vsake oči imajo svojega malarja Wink
Logiran
larčy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 53


« Odgovor #2099 : sreda, 01.02.2006 : 23:33:21 »

scythe

narobe si me razumela..ne da mi nočejo nič povedati..ampak ne vedo! Očitnos ploh niso razmišljali o tem...Pričakovali so da bom pa kar vedela vse Undecided Ma ja se bo v kratkem oglasil pri veterinarju na temeljitem pregledu Smiley


puppa

Ja itak da sem srečna! Nedavno mi je umrl samojed Cry zaradi zastrupitve...in sem enostavno potrebovala psa...


Evo..danes sem šla pogledat hiško za njega...in nisem nič gledala levo ali desno..pa pridem do hiške pogledam navzven..LEPA, ni kaj...pa me vpraša kakšnega psa imamo...pa tko slučajno pogled usmerim levo, in sem se prav zadrla TEGA!!  ker s imeli enakega...in nisem imela občutka kako to zraste...in sem želela kupit tisto hiško...potem pa sem videla tisto gorilo Cheesy Grin pa me je miniil do tiste hiške..sem vprašala zakaj jo prodajajo...pa so rekli da zato ker mu je bila premajhna...joj Cheesy v glavnem..da opišem kužija ki sem ga tam videla...

Bela konica repa, ena modra ena rjava učka, bela lisa razširjena na vrat in speljana v ''ovratnik'', rjave tačke brez belih lis...pes je bil baje rodovniški Roll Eyes drugače pa leppp Cheesy



in evo...slikce...mam slikceeeeeeee Tongue
http://capi.moj-album.com
Logiran
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 172   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: bernski planšarski pes - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines