mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:34:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: prebavne težave
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: prebavne težave  (Prebrano 9049 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #30 : sreda, 17.05.2006 : 16:07:41 »

Tudi pri našem 13 let starem psu dostikrat zasledim sluz.Toda kakec je dokaj trd okoli pa belkasta sluz. Počuti se dobro.Pred 8 meseci so mu operativno odstranili analne žleze,ker je imel blazne probleme.Vrečke so se mu polnile, kakal je sluz in bruhal (tudi kri). Po operaciji je bilo dobro do danes,kakal je sluz in tudi bruhal je.
Kaj naj naredim?  Sluz kaka samo enkrat potem je pa blato normalno.Danes bo na dieti "revček".
                     
                                                                                     TANJA
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #31 : sreda, 17.05.2006 : 16:10:55 »

Aja pa ko pokličem na veterino mi vedno reče,da ima mogoče vnetje debelega črevesa in naj ima dieto en dan naslednji dan pa kuhan riž na vodi. Undecided
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #32 : sreda, 17.05.2006 : 16:26:43 »

Sluz je navadno povezana s črevesom. Poskusi, kar so ti svetovali na veterini. Če "na rižu" v 3 dneh ne bo bolje, pojdi po drugo mnenje.
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #33 : četrtek, 18.05.2006 : 06:19:19 »

Živ!
Danes je bilo blato dokaj ok nič sluzi,bilo je pa bolj mehko.Upam da bo vse uredu ,drugače pa na veterino.
                                                                                                                              lp Tanja
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #34 : nedelja, 25.06.2006 : 13:01:43 »

Danes je moj peso kakal in sicer normalno svetlo rjavo blato zraven pa je bilo tudi temno rjavo ampak samo na enem mestu.Ali bi to lahko bila kri meni se ni tako zdelo?
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #35 : ponedeljek, 03.07.2006 : 20:38:44 »

Nevem a z prebavo nima noben kuža problemov samo moj ,nihče nič ne napiše.No sej hvala bogu da nimajo problemov ,ampak moj jih ima skoz in rabila bi koga ki kaj več ve o tej  zadevi.
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #36 : četrtek, 06.07.2006 : 13:45:58 »

Moja je imela težave... Neprestano bolj mehko blato, na meji z drisko. Sva počasi zamenjali hrano in težave so izginile. Bojim se, da gre glede na njegovo zgodovino, za kaj drugega. Na tvojem mestu bi se obrnila na veterinarja. Najboljše na tistega, ki psa in njegove težave v preteklosti pozna.
Žal mi je, da ti nihče ne zna svetovati (vključno z mano).
lp
T.
Logiran
tanja040
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 217


« Odgovor #37 : četrtek, 06.07.2006 : 15:38:39 »

No, včeraj sva sla na veterino in je dobil antibiotike efloran, po desetih dneh bomo vidli kako bo. Vseeno hvala Tecka
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: prebavne težave
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines