mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:07:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Knjige o pasmah (Moderator: Nanook)  |  Tema: novofundlandec- knjiga
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: novofundlandec- knjiga  (Prebrano 5906 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Binky
novinec
*
Sporočil: 31


« : petek, 02.12.2005 : 00:56:40 »

Lep pozdrav!

Zanima me ce se da kje v sloveniji kupiti knjigo od pasme novofundlandec. Nekaj sem si ogledovala po netu vendar vsepovsod je placilo z kartico. In ker sem studentka si je ne morem umislita, navadna bancna pa ne velja  Sad Ima kdo kak idejo kako priti do knjige? Nase  knjigarne ne narocajo nic iz tujine  Angry , vsaj kar se pasjh knjig tice.

Mogoce kaksna ideja?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #1 : petek, 02.12.2005 : 08:33:12 »

Binky, preverjaj v konzorciju v rednih presledkih, mogoce bos imela sreco...tudi jaz sem tam dobila dobro anglesko knjigo o višavcih, pa je bila samo takrat in nikoli vec nobene. V kolikor pa tocno poznas naslov in avtorja, ti jo v konzorciju narocijo tudi iz tujine, cakas pa cca. 3 tedne, ce nimas kartice za direktno narocilo.

Aja, pa kot student se da brez problema dobit kartico, jaz imam VISO, pa sem tudi studentka se.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #2 : petek, 02.12.2005 : 12:08:16 »

Lahko narocis v Konzorciju, na Amazonu pa lahko placujes tudi na druge nacine, ne samo s kartico.
Logiran
Nanook
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #3 : petek, 02.12.2005 : 12:19:47 »

Tema o narocanju je ze odprta->Kako narocamo preko amazon.com
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Kast
rad pišem
****
Sporočil: 376


« Odgovor #4 : petek, 02.12.2005 : 14:44:33 »

http://www.amazon.com/gp/product/0812094891/104-4760011-7259109?n=283155

Tole knjigo sem kupila v Konzorciju pred štirimi leti, ko smo še razmišljali o nakupu njufka. Takrat mi je prišla zelo prav, saj o njufkih nisem vedla nič.

Ima pa le 95 strani in je bolj splošna. Ko je bila naša psička breja in je imela mladiče, notri nisem dobila dovolj informacij (glede tega je bila npr. boljša knjiga Moja psička, Samo Pitamic in Iztok Valentinčič).

Logiran
Binky
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #5 : petek, 16.12.2005 : 16:27:17 »

Lep pozdrav!

Pri obisku konkorcija sem nasla knjigo (najdete jo na linku od Kast) je res full splosna ampak sem jo vseeno kupila. Sem se pa pozanimala in se pri njih da narociti vse knjige in tudi cena je priblizno isti. Tko da se malo iscem knjige in premisljujem katero ... po novem letu pa v akcijo;)

Imajo pa trenutno na zalogi.. kolikor sem jaz gledala tudi full drugih knjig o posameznih pasmah, ce katerega zanima;)
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #6 : nedelja, 01.01.2006 : 17:11:23 »

ojla Binky a si slučajno vidla med onimi knjigami tud kakšno o Aljaških Malamutih?
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #7 : sreda, 11.01.2006 : 21:50:56 »

aska poveži se na amazon pa poglej katere knjige imajo. Večino jih lahko kasneje naročiš. Kolikor se pa spomnem pa o AM ni blo nič.

btw tusi jaz mam to knjigo o njufkih kot Kast in Binky. Je bolj splošna ampak vseeno zanimiva in ni mi žal nakupa.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček  |  Knjige o pasmah (Moderator: Nanook)  |  Tema: novofundlandec- knjiga
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines