mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:32:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: GROZNI SOSEDI
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: GROZNI SOSEDI  (Prebrano 12089 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #15 : torek, 13.12.2005 : 14:07:46 »

to so lastniki dolžni zagotoviti tudi po naših zakonih.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #16 : torek, 13.12.2005 : 14:13:53 »

In če tega ne zagotovijo, se jim ne zgodi nič!
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #17 : torek, 13.12.2005 : 14:27:53 »

Pri nas sva v zadnjih treh dnevih srečale štiri take kužke, ki se potepajo okoli. Najprej smo enega sosedovega mešančka, ki je pazil eno psičko, ki se goni. Je bil skoraj manjši od moje, pa tudi drugače psa poznam, tako da ni bilo panike. Sta se povohala in je bilo to to. Nobenih problemov. Z njim se mi zdi, da delajo lepo, samo psička je dišala pa je šel po svoje.
Potem sva pa danes zjutraj srečale enega sosedovega psa, ki je po cele dneve zaprt in joka, da se zasmili vsem sosedom, razen njim ne.  Angry In potem ga spustijo, da se sam sprehodi in potem zaprejo nazaj. Je res prijazen kužek, tako da tudi z njim ni bilo problemov. Se je psička malo ustrašila, ker je pridirjal proti njej, samo je hitro dobila na samozavesti.
Potem sva pa še na druge sprehodu srečali dva psa (par), ki sta se sprehajala okrog. K sreči sva bili na vrtu, tako da nista prišla blizu pa še fant jima je oviral pot do naju. Ker psov ne poznam in ne vem, kako bi reagirala, sva preprečila stik, da ne bi prišlo že na začetku do kakšnih slabih izkušenj. V takem primeru se skoraj ne da narediti nič, saj ne vem, čigava sta psa.  Sad 
Imamo pa še kar veliko takih sosedov, ki imajo psa zato, da ga pač imajo in jih še nisem videla sprehajati psa.  Angry 


Logiran
Albina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 14.12.2005 : 08:16:49 »

...na našem placu imamo tri "locbass" ,ki se sprehajajo in stražijo  Angry Angry Angry...že parkrat so mimoidoče ugriznili,ni bilo zelo hudo,vendar Cry...ampak gospodar ne neha. Huh..on jih pusti vedno zunaj...buh vedi ,če jim da za jest...saj so parkirani vedno pri sosednjih vratih ,kjer dobijo vedno kako kost...včasih me je kar strah se sprehajat z mojo gospodičo,saj nikoli ne veš kaj te čaka...so zelo neprevidljivi in se radi zapodijo v noge...na srečo so majhni,vendar ugriz je ugriz... Undecided Angry Angry
Logiran
Butterfly
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


« Odgovor #19 : sreda, 14.12.2005 : 16:25:24 »

Grozne sosede pa mamo mi tudi  Roll Eyes Undecided
Doma smo na vasi, pa so zraven nase hise se stiri druge (malo naprej jih je se vec), pa so od tega samo v eni hisi kolikor se da 'sosedski'. V prvi hisi so imeli ko sem bila se majhna enega psa, ki je bil zmeraj sam, spuscen seveda, in je skoz hodil k nam (takrat je bila vmes ograjo, zdaj je živa meja), ves bogi pa lacen. Mama mu je dajala meso, kadar se je le dalo, jaz sem pa norela z njim, tako da je bil prakticno nas... Undecided No potem je umrl (bil je ze kar star), nekaj casa je bil mir, pred kratkim so si pa omislili novega psa (za njihovega sina..), ki je bil cel dan v boksu pri potoku (torej obrnjen stran od hise) in cele dneve lajal in tulil, no pol ga pa niso vec mogli obvladat (sin se ni brigal zanj, tako da ga je v skrb dobila 'mama', o solanju seveda ne duha ne sluha..), pa so ga prodali..menda v dobre roke  Huh
Ti sosedi v glavnem sploh ne marajo živali, vcasih so nastavljali strup mucam, ki so hodile po gozdu, ki je tik zraven nase hise, sedaj so hvalabogu prenehali..
Od drugih sosedov muce so tudi skoz pri nas (oz. sedaj manj, ker imamo hudega mackona  Cool).
S 'tretjimi' sosedi nismo v stiku, imajo pa psa v gozdu..dobesedno, ograjenega imajo nekaj prostora (z zeleno mrezo) v gozdu pri hisi, menda ga ne peljejo na sprehod, ker ga je zbil avto, pa se boji it na cesto...
Potepuskih psov na sreco ni (so vsi privezani  Angry..zaprti..), mack tudi ne vec (mnozicni pokol zaradi bolezni..pri daljnih sosedih  Undecided). Preden da dobim psa, pa zabetoniram vse okol nase zemlje (tudi ograja bo dobra  Grin Wink), ce pa bi bilo za pricakovat probleme glede sosedov, so pa ta 'prvi sosedi' na seznamu, drugi se bolj zase brigajo  Smiley , pa ne bo kaj  Grin
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: GROZNI SOSEDI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines