mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 02:32:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes liže, liže, liže, liže...
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pes liže, liže, liže, liže...  (Prebrano 20687 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« : petek, 06.01.2006 : 17:42:23 »

Mene pa zanima kaj pomeni, če te pes neprestano liže. Ampak res skoraj dobesedno neprestano. Samo da najde nekje košček kože, je že v efektu.

Liže roke, noge, ušesa, obraz (če ji kdo dovoli), vrat... skratka, kar doseže. Če si npr pokriješ roko, bo vztrajala kar čez oblačilo.

Kaj to pomeni oz kaj želi s tem povedati?

Imate tudi vi takšne probleme?

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #1 : petek, 06.01.2006 : 19:52:43 »

Fortuna, mene bi zanimalo isto Wink

Če je Oxa na tisti strani kavča, kjer se kavč stika z mojo posteljo, jo začnem čohljati, ona pa liže, liže... Žal me to moti, ampak kamorkoli jo pobožam drugam in jo odvračam od lizanja, nič ne pomaga. Pomaga edino to, da jo enostavno preneham božat. Nimam ravno nekega užitka, da bi zaspala s slinasto roko Grin Grin
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #2 : petek, 06.01.2006 : 20:37:32 »

Moja rotka tudi liže in mi gre prav na živce to cmokanje. Saj, če liže roke nekako štekam, da ji je sol všeč(od švica), ampak zakaj potem stol liže, pa deko, pa svoje tace. Bi me zelo veselilo, če bi kdo znal razložiti in potem tudi kako to preprečiti, razen konstantnega ponavljanja "pusti to".
Lp
Logiran
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #3 : petek, 06.01.2006 : 21:03:16 »

Tudi naša neprestano liže ljudi, še posebej rada po obrazu. Pa se ji odmikam, pa kar skače vame. Pa čisto vse ljudi bi rada lizala, tudi tiste, ki jih prvič vidi Huh!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #4 : petek, 06.01.2006 : 22:15:39 »

To tudi mene zanima Wink Moj me tudi takoj začne lizat, čim zagleda košček kože izpod oblačil...pa obraz mu je tudi ljub  Grin Grin

LP,
Diana
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #5 : petek, 06.01.2006 : 22:33:03 »

Jaz sem zadnjič nekje brala (ali pa slišala), da če kuža liže človeka, da mu izkazuje naklonjenost (kar je logično). Če pa liže predmete pa je pisalo (oziroma so povedali), da hoče kuža pritegniti pozornost.
Logiran
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #6 : sobota, 07.01.2006 : 19:38:34 »

oooooooooo, torej nimam edina teh "težav".  Cheesy Ja Kal me neprestano liže in me kar malo moti, moram priznat, ker kar ne neha. Dobro, da bi me enkrat polizal pa konec, ampak to kar naprej, pa sploh ne neha Cheesy. Sem pa tudi jaz prebrala, da pes s tem izkazuje naklonjenost oz. hvaležnost.
lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #7 : nedelja, 08.01.2006 : 16:23:07 »

Se pridruzujem klubu ... Joni mi tudi mora lizat roko preden zaspi .. kot dojencki in palec.  Roll Eyes


Tinkara
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #8 : nedelja, 08.01.2006 : 16:25:03 »

jaz sem tudi v klubu. annie ful rada liže, predvsem obraz, pa roko. meni, pa tudi vsakemu, ki ga prvič vidi... no, vsem pravzaprav! bljak  Grin
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #9 : nedelja, 08.01.2006 : 16:51:23 »

Še ena v klubu, jaz. Jah, tudi Runo ne more brez lizanja. Če rečeš :''Lubčka'' te bo oslinil po celem obrazu. Hehe,..  Smiley Grin
Lp
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #10 : nedelja, 08.01.2006 : 17:11:00 »

Evo.. tudi mi... Nas pesjan lize sebe (kot kaksen macek, ki se hoce ocistit), lize igracke, dekne,... No pa tudi nas, najraje po rokah, pa obraz je tudi kar uziten...   Roll Eyes Tongue  Grin
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #11 : nedelja, 08.01.2006 : 18:46:20 »

No, vidim da nas je kar nekaj, ki imamo doma prave lizalnike. Cool

Moja psica liže tudi mačke, ki se sicer pustijo, potem se morajo pa revice še same cele umit... Grin Po psu pa menda ja ne bodo dišale. Cheesy

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
leni
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #12 : nedelja, 08.01.2006 : 19:53:46 »

Naša pa morske prašičke čist poliže. Pol ima pa v gobčku polno prašičjih dlak Grin. Fuj Lips Sealed! Najraš ima pa njihova ušesa, verjetno zato, ker tam nimajo toliko dlak.
lp
Logiran
vicio
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 205


« Odgovor #13 : nedelja, 08.01.2006 : 20:08:37 »

Moje psice so glede tega iste. Samo je par trikov. Aba liže samo po goli koži, če pa je preko nrp. pulover pa mi išče bolhe (huh, kak včasih zaboli). Sicer pa je pravilna trditev, da pes s tem kaže naklonjenost in tudi neguje. Po obrazu pa gre bolj za fehtanje.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 09.01.2006 : 10:37:04 »

Bejba tega nikoli ne dela, Brin pa me najraje umije po tuširanju, pa bolj ko mu razlagam, da se čista, bolj on vztraja, da nisem in da je treba hitro malo poslinit.
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pes liže, liže, liže, liže...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines