mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:05:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Varnostni pas
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Varnostni pas  (Prebrano 24238 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
perla_negra
gost
« : petek, 27.12.2002 : 19:19:34 »

za svojega rottweilerja zaenkrat še nimam karavana, tako da mi preostane samo še nakup varnostnega pasu za na zadnje sedeže v moji Hondici... Vendar ne vem kje ga dobit. Kakšna ideja?
Logiran
Gregor
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #1 : petek, 27.12.2002 : 20:05:45 »

V hali A v BTC so jih imeli, a le za večje pse (takega najbrž rabiš), ne za majhne, zato smo ga za našega mopsa kupili v italijanski Gorici.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #2 : sobota, 28.12.2002 : 06:46:54 »

Jaz sem jih videla v trgovini Aler, BTC hala A...
potem v Domžalah v Vele in v Tucano na Brdu...
Cena je tam okrog 5000 sit (se mi zdi)

LP, Eva in Liza Tongue
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #3 : sobota, 28.12.2002 : 17:37:50 »

Varnostno oprsnico dobiš tudi v trgovini Gali&Nika na Linhartovi v Ljubljani, vse velikosti.
Logiran
kajci
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #4 : sobota, 04.01.2003 : 18:40:48 »

Jaz sem ga kupla u Ljubljani, ne vem točno kje. Za oprsnico in pas sem dala malo manj kot 5000 sit, pa sem z njo ful zadovoljna.
Logiran
murka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #5 : torek, 11.03.2003 : 11:54:47 »

Jaz jih tudi iscem za svojo labradorko in mesanca. Ravno vceraj sem gledala in imela sem na izbiro dve. Ena je bila sirsa za cez pleca, druga pa samo trakci (zdeli so se mi preostri). Ampak ta s preostrimi trakci je bila drazja 3.200, s sirsimi pa 2.700 (nekaj takega). Kaj je bolje? Zanima me, kako se kaj kuzki obnasajo z varnostnimi pasovi in ce mi kaksnega priporocate.
Hvala!!! Smiley
Logiran
DeeDee
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 111


« Odgovor #6 : torek, 11.03.2003 : 12:15:49 »

Murka, jaz sem svoji labradorki kupila tistega za ok. 2.700sit in nimam pripomb. Psička je v avtu zelo mirna in ji skakanje sploh ne pride na pamet. Zato delam napako, da jo bolj poredko pripnem, ampak se bom poboljšala - varnost mora biti na prvem mestu.
Logiran
murka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #7 : torek, 11.03.2003 : 13:11:34 »

Hvala DeeDee. Saj se mi zdi, da bom res tega kupila. Se mi zdi bolj "udoben". Moja se tudi pelje na zadnjih sedezih in je vedno zelo pridna. Ampak varnost res na prvem mestu. Je prav, da ce sebi nudim zascito, da jo tudi njima.
Za prtljaznik se se nisem odlocila, ker mi je malo panika, kaj ce se kdo zaleti od zadaj, saj ves. Zato je bolje, ce jo ze imam na sedezih, da mi pri se tako nedolznem majhnem trku ne zleti spredaj in jo raje zascitim z varnostnim pasom.
Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #8 : nedelja, 11.01.2004 : 12:24:19 »

Hay  Grin
Mene pa samo zanima kako zgleda ta varnostni pas in ali se obnese (tudi če je kuža še mladiček in bolj nemiren?)?  Huh
Lp  Kiss
Logiran
lena_as
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #9 : petek, 16.01.2004 : 09:00:25 »

Čao!

Tudi jaz imam eno vprašanje. Koliko maneverskega prostora ima pes  pripet z varnosnim pasom? Se lahko uleže? To me zanima predvsem zato, ker gremo dostikrat na cca 2 uri dogo pot in Lena skoraj vso pot prespi.

lp
alenka
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #10 : petek, 16.01.2004 : 09:45:04 »

Ja ima dosti prostora. Sej ta varnostni pas je u bistvu samo oprsnica z pasom ki ga pripneš v tisti konček kjer se mi zapenjamo.
Logiran
Aladin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #11 : petek, 16.01.2004 : 10:03:04 »

Zivjo,
a kdo ve, kako bi se psa lahko privezalo v prtljazniku karavana?Jaz se zmeraj bojim, da ce se hitro zabremza, da si bo pes gobec na mrezi zmeckal, ali pa v zadnji sipi!
Lep pozdrav, Neza
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #12 : torek, 20.01.2004 : 10:29:25 »

Mi našega psa v karavanu nismo nikoli privezovali. Pa tudi mreže ni imel. Je pa na avtocesti vedno spal.

Je pa zadnjič moja bernardinka letela čez cel avto, ker sem res na hitro zabremzala (eden me je hotel izsilit v križišču, pa je imel že rdečo). Psica je pa imela sprednje tace na zadnjem sedežu, rit pa v prtljažniku. In naenkrat je imela glavo v armaturi  Shocked Roll Eyes. Na srečo ji ni bilo nč hujšega (avtu pa se malo pozna Tongue-od znotraj), samo prav presenečeno je potem sedela na sprednjem sedežu in mislim, da j ini bilo nič jasno, kaj se je dogajalo. Se pa še vedno rada vozi z avtom.

Lp in čimmanj hitrih zaviranj na cesti Wink

Lp jana
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #13 : torek, 20.01.2004 : 20:01:24 »

Midva s fantom imava dve psički. Starejša je navajena vožnje na zadnjem sedežu že od malega, zato ji ta "prestol" pripada tudi še sedaj Grin. Seveda je privezana z oprsnico in ima še vedno dovolj "maneverskega prostora", da se uleže, da se obrne in uleže na drugo stran, da se usede, ipd. Mlajšo psičko sva navadila vožnje v prtljažniku. Ker imava karavana brez zaščitne mreže, dava psički prav tako oprsnico gor. V prtljažniku imava 4 kovinske rinke, ki držijo prevleko v prtljažniku. S povodcem jo priveževa za oprsnico in le-tega pritrdiva na rinko. Dama se lahko uleže, obrača, usede, ipd. Ima na razpolago celoten prtljažnik, če pa bi se kaj zgodilo, jo bo pa le malce zadržalo (upam), predno bo priletela v armaturo... Če že kužata ne pripnete zaradi njega samega, ga pripnite vsaj zaradi sebe... LP
Logiran
Aladin
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 52


« Odgovor #14 : torek, 20.01.2004 : 23:30:53 »

Zivjo,
jaz te srece nimam, da bi moja mrcina med voznjo v prtljazniku spala!Vsaj na deset minut se mora obrnit okrog, velikokrat pa kar stoji (v bistvu napol stoji, ker je visji od prtljaznika)!
Sem pa ze razmisljala o tistih stirih rinkah-Tosa, a pripet je samo na eno rinko?
Ocitno bomo morali malo improvizirat!
Lep pozdrav,Neza
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Varnostni pas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines