mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:15:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Animal Planet
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Animal Planet  (Prebrano 19436 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« : četrtek, 26.06.2003 : 11:59:02 »

Nas kabelski operater nas je pred priblizno enim mesecem priklopil na Animal planet. Od takrat med  16,00 in 17,00 uri ne dvigujem telefonov, iz sluzbe pa sibam direktno domov. Zakaj?
Ker je v tem casu vsak dan na sporedu predstavitev dveh pasem. Ravno vceraj so bili rotiji in basenjiji (z avtenticnimi posnetki iz Konga! izjavami vzreidteljv ipd). Pri vsaki pasmi prikazejo uporabnost/delo, razstave in vzrejo v domovini. Predstavijo standard ter mnenja nekaj vzrediteljev o pasmi. Zadnje vprasanje je ponavadi, ali je pasma za vsakogar in komu ga priporocajo.
Mogoce ste o tem ze pisali, ampak - jaz sem res tako anvdusena, da sem se mogla oglasiti Smiley
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #1 : četrtek, 26.06.2003 : 15:49:20 »

Tudi jaz redno spremljam predstavitev pasem na Animal planet in sem zelo navdusena. Danes so bili npr. bullterierji. In mi je ful vsec ker taksno pasmo predstavijo v pozitivni luci, da ljudje vidijo, da to niso le psi ubijalci, kot jih vecina misli, ampak so lahko krasni druzinski psi, kakor ga pac sam vzgojis. Mi je bilo tudi zelo vsec, ker so predstavili bullterierja, ki resuje ljudi. Potem je bil predstavljen en gospod, ki ima frizerski salon in tja vsak dan odpelje svoja dva bullterierja in tam jih ljudje bozajo, ljubkujejo,...
Vceraj ko so bili rottweilerji so jih tudi predstavili v zelo pozitivni luci. Kot druzinskega psa, na katerega so se obesali majhni otroci, kot delovnega, resevalnega, terapevtskega, agilitasa,... Res zelo fajn! In vsec mi je bilo tudi to, ko so potem povedali, da to pac ni pes za vsakega, da  je vse odvisno od vzgoje in da potrebuje ogromno casa in ukvarjanja z njim. Res zelo poucno! Ampak skoda, ker take oddaje vecinoma gledamo ljudje, ki vecino ze vemo. Ogledati bi si jih morali ljudje, ki se vedno verjamejo  stara nacela in imajo se vedno ogromno predsodkov do psov razlicnih pasem, sploh do teh kao "agresivnih". Da bi videli, da to sploh ni tako kot mislijo oni.

Lp
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #2 : četrtek, 26.06.2003 : 20:38:37 »

Zdravo !

Barbka mi "visimo" na tem programu ze tri leta - odkar iscemo psa za naso druzino  Grin Grin
So bile se dve oddaji o vzgoji psov , pa se ne spomnim naslova a jih trenutno ni  Huh
Zalost pa je v tem , da se oddaje kar redno ponavljajo  Cry in nikakor nisem zasledil tvojih cirnecov ( tudi nasi  Grin )
vcasih kazejo tudi kaksne rastave  Grin
in operacije , pa jih jaz ne morem gledati - pa ni vazno komu "vrtajo v nogo" Lips Sealed zena je malo drugace , ko pa je medicinske stroke  Cool
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3 : četrtek, 26.06.2003 : 21:35:12 »

Cakam, da se nas operater spomni in nam prikljuci ta program. Sem pa danes sibala k sestri in si ogledala bulterierje in kot naroceno zame, wesh corgije Cheesy Super oddaja! lp
Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #4 : četrtek, 26.06.2003 : 22:12:46 »

Se to animal planet imamo na kabelski TV ze kaksnih 7 do 8 let Grin
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #5 : petek, 27.06.2003 : 08:31:52 »

Se spomnim da v tistem casu,ko sem ravno dobila Brina,je bila na AP lustna oddaja o vzgoji mladega psa-z zeloo simpaticnim voditeljem Tongue.Tam sem se v bistvu naucila osnovnih zadev,saj so ucenje prikazali na razlicnih pasmah.
Za to oddajo pa je bila se ena,ki jo je vodil starejsi gospod,slo se je pa za problematicne pse in kako odpravljamo nezeljene navade.Super oddaje,kabelske pa na vasi ni vec!!! Cry
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #6 : petek, 27.06.2003 : 12:50:27 »

Te oddaje o katerih govorite so:Bread all about it,woof its a dogs life in pa K9-5.
Tudi meni so všeč vse oddaje čeprav slednjih dveh ni več na sporedu,..... Cry
Pri pasmah me moti samo to,da ponavljajo zmeraj iste no v enem mesecu ali treh tednih sigurno zavrtijo eno oddajo dvakrat.

lp,pia
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #7 : sobota, 28.06.2003 : 15:59:23 »

Jaz tudi gladem skoraj vedno kaksne oddaje o psih, vsec mi je bila se Good dog U.
Ena (mislim da Woof its a dogs life) mi pa ni bila tako vsec, ker se mi zdi, da niso prikazovali ravno najboljse vzgoje mladih ali pa problematicnih psov- zatezna ovratnica,...
Logiran
smrcek
rad pišem
****
Sporočil: 263


« Odgovor #8 : sobota, 28.06.2003 : 17:43:01 »

Meni je tudi zelo zanimiva Animal Rescue.
Bi jo moral pri nas videti marsikdo !!!
Logiran
Alizee
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 54


« Odgovor #9 : sobota, 28.06.2003 : 18:16:57 »

AP je najboljši program odkar obstaja TV... vsaj po mojem mnenju. Jaz osebno sem pripravjena zabiti cel dan ob gledanju njihovih dokumentarcev in oddaj. Res super. Še sploh pa se mi dopade odnos ljudi v ZDA do živali, pa naj si bo divjadi ali domačih ljubljenčkov.

Maja
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #10 : sobota, 28.06.2003 : 18:30:16 »

Mene pa zadnje case ful motijo reklame za razne CD-je in podobne top-shop stvari, pa se v nizozemscini je  Roll Eyes
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #11 : nedelja, 29.06.2003 : 18:53:47 »

Evo spored pasem za ta teden:

ponedeljek 30.6.2003,16.00 Jack Russel terier;Bokser
torek 1.7.2003,18.00 Avstralski ovcar;Yorksirski terier
sreda 2.7.2003,18.00 Prinasalec;Bullmastif
cetrtek 3.7.2003,18.00 irski volcji hrt;Angleski springer spanijel
petek 4.7.2003,18.00 Visavski terier;Pomeranec

lp,pia

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 29.06.2003 : 19:28:20 »

Hm, a kdo ve kje bi se dalo dobit celoten program za Animal Planet. V Stopu ga ni (vsaj jaz ga ne najdem), v Pilotu tudi ne (se mi zdi) , za Vikend nisem ziher, ampak tega itak ne kupujem... :-/
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
iztok
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 0


« Odgovor #13 : nedelja, 29.06.2003 : 19:38:49 »

oj, tukaj si poglej

http://www.sibila.si/telstar/sporedi/index.html
Logiran
Princ
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 112


« Odgovor #14 : nedelja, 29.06.2003 : 19:59:11 »

Haj!
Ja Iztok, ta stran s sporedi je super.
No, če nimate vedno dostopa do interneta pa je spored v petkovi TV prilogi časopisa Večer - za cel teden.
lp, Mateja
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Animal Planet
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines