mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:20:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Animal Planet
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Animal Planet  (Prebrano 19451 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
FuNkY
gost
« Odgovor #15 : sobota, 19.07.2003 : 16:00:45 »

Živjo, meni je pa animal planet zelllooo všeč, ker so oddaje samo o živalih. Na National Geographic in (neznam napisati Smiley izg. Discovery Channel ) so sedaj skoraj samo še druge oddaje, ne pa živalske.

LP

FuNkY
Logiran
Tine
gost
« Odgovor #16 : četrtek, 24.07.2003 : 06:32:39 »

http://animal.discovery.com/

na tej strani je malo bolj podroben spored za animal planet, pa še kaj drugega zanimivega Smiley
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #17 : četrtek, 24.07.2003 : 13:26:21 »

HEj!
Mi mamo tut kabelsko nimamo pa Animal Planeta,sem pa vidla v sporedu program in mi je blo res dobr..(za brat videt pa žal ne Sad
A je možno se zmenit z operaterjem da bi priklopil?Ker živim v res zakotnem kraju(Ribnica) in dvomim..kaj bi to operaterja koštalo kej?
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #18 : petek, 25.07.2003 : 06:35:36 »

Goa, razmisljas kdaj o selitvi  Grin Grin Grin Tudi jaz imam namrec kabelsko, nas operater pa je "gluh".... Ima me, da bi se spokala in preselila  Tongue Tongue

LP
Logiran
goa
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 70


« Odgovor #19 : sobota, 26.07.2003 : 20:31:09 »

O selitvi ne samo da razmišljam,ampak sanjam!! Grin
Ne sej bom res šla..jah sej pomojem da se z našim tut ne bom nč zmenila tko da pomojem nima smisla niti probat..kr tle so bl "zahojeni"..še ribniški kanal cele dneve ne predvaja druzga kot reklame..od tega žvijo če pa bom jst mela Animal Planet od tega naujo mel nč..tko je to,
no čau
Logiran
teja4
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #20 : sobota, 19.02.2005 : 12:36:52 »

kaj pa tista oddaja funniest american animals. a kdo pozna Smiley
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #21 : nedelja, 20.02.2005 : 19:07:07 »

No, na naši kabelski so pred par meseci dodali programe, tako da sedaj lahko gledam tudi Animal Planet. Smiley Všeč mi je veliko oddaj, med njimi tudi o policiji(samo ne vem kako se oddaja imenuje). Smiley Wink Tongue Nisem pa do sedaj zasledila še nič o maltežanih. :/


Lp, jessy Tongue
Logiran
ogy
otrok do 14 let
*
Spol: Ženska
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #22 : sreda, 24.08.2005 : 19:09:31 »

nekaj mesecev sem tudi jaz redno spremljala to odajo,zdaj pa sem opazla da se pasme ponavljajo in da neštetokrat predstavijo isto pasmo.drugače pa je odaja zelo dobra. Roll Eyes
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #23 : sreda, 24.08.2005 : 19:42:07 »

Ob kateri uri pa je tale oddaja...jaz sem jo nekaj časa gledala pa mi je ful dobra potem so pa spremenili uro... Sad
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #24 : sreda, 31.08.2005 : 13:29:15 »

OJLA!!!! A je kdo sploh tule...?! Smiley Še vedno potrebujem odgovor... Smiley Sad Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #25 : sreda, 31.08.2005 : 13:33:25 »

Oj Tosy ... kolikor vem,  je oddaja že nekaj časa umaknjena iz sporeda. Mogoče pa jo bodo zdaj septembra spet dali nazaj. Mimogrede, v Vikendu, ki je priloga Slovenskih novic, je spored za Animal Planet. V drugih revijah ga nisem zasledila.

Jaz sem jo tudi nekaj časa spremljala, in tako kot ogy, postala kmalu naveličana enih in istih pasem.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 31.08.2005 : 13:43:43 »

Dobre oddaje o pasmah sem vcasih spremljala tudi na eni izmed nemskih televizij; oddaja o posamezni pasmi je trajala ca. 1 uro, je slo pa za bolj potopisno varianto in ("kvazi") starejse pasme kot npr. tuareg sloughije, tib. mastife,...
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #27 : sreda, 31.08.2005 : 16:18:41 »

Aha....sicer ne kupujemo Slovenskih Novic ampak vseeno upam, da se bo septembra vrnila na spored z novimi pasmami...se jih nisem naveličala-še celo všeč mi je kdaj pa kdaj za kako pasmo ponovno gledati samo nove so pač boljše Smiley Grin
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #28 : nedelja, 14.01.2007 : 09:51:13 »

Kot vidim ste nazadnje pisali ravno na moj rojstni dan lani,zato bom to temo malo osvežila. ;)Tudi mi imamo animal planet in včasih gledam tudi to policijo imenuje se animal cops!Toliko da povem kako se imenuje ! Wink Upam da bo še več takih oddaj!
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Tema: Animal Planet
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines