mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:34:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: kliker  (Prebrano 82416 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pino
gost
« : petek, 18.01.2002 : 21:13:13 »

Lep pozdrav vsem

Berem o vzgoji psa s pomocjo klikerja.
Me ta nacin zanima, bi pa rad vedel, kje se dobi te klikerje.
Spomnim se, da smo to imeli kot otroci, sedaj jih pa nisem videl ze vrsto let Cheesy
Ce mi prosim kdo lahko svetuje kje se bi klikerji dobili.

Mogoce je na mojpes.net kje ze napisano pa sem spregledal zato ne bodite hudi ce sprasujem kar nekateri ze veste. Angry Angry

Hvala in lep pozdrav
Logiran
Ninocka
gost
« Odgovor #1 : petek, 18.01.2002 : 22:09:35 »

Vprašaj v trgovini specializirani za male živali. Tukaj je link od trgovine Gali, kjer ti bodo tudi prijazno svetovali. Imam zelo dobre izskušnje. Stran si lahko ogledaš na naslovu: www.gali.si
LP
Logiran
Ponga
gost
« Odgovor #2 : sobota, 19.01.2002 : 19:49:37 »

Mogoče bo pa gospa, ki je ta članek prevedla vedela kaj več o temu. Ime ji je Manja Žiberna in opazil sem, da je predsednica kluba ljubiteljev psov Divača. Njihov home page je objavljen na povezavah.
Logiran
althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« Odgovor #3 : ponedeljek, 25.02.2002 : 19:58:16 »

Zadnjič sem bil v trgovini Gali&Nika in že imajo klikerje, cena za kos pleha prelitega s plastiko pa je 1.500 Sit.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 25.02.2002 : 22:07:07 »

Pino,
v rubriki Pasja oprema je še ena tema o klikerju!
Logiran

MAJ
gost
« Odgovor #5 : ponedeljek, 04.03.2002 : 00:41:59 »

Sama sem prevedla kar nekaj gradiva o metodi učenja s klikerjem. Sem tudi velik navdušenec nad to metodo. Prvič sem tukaj izvedela, da prodajajo klikerje v SLO po 1500 SIT, kar je za tak košček plastike res kar dosti. Jaz sem jih naročila v Angliji preko interneta - mislim, da se bolj izplača. Vrečka z 10 klikerji stane tam 8,25 ang.funtov, prišteti pa morate še 10% tega zneska poštnine.
Vrečka z 10 klikerji z verižico (finger clickers) pa stane 9,25 funtov.  Wink
Logiran
Tibetanka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #6 : torek, 16.04.2002 : 11:17:13 »

Mi lahko sporočite naslov, kjer bi jih lahko naročila?

Lep pozdrav, Vesna
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #7 : torek, 16.04.2002 : 14:24:03 »

Firma, ki legalno uvozi neko zadevo, nima samo dodatnih stroskov s postnino, kot fizicne osebe, ampak gre poleg postnine ali prevoznih stroskov se za stroske posrednika, spediterja, carine; potem je tu trgovska marza in se 20 % DDV. Toliko v vednost tistim, ki mislijo, da je mozno stvari pri nas prodajati po enakih cenah kot v tujini.
Logiran
althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« Odgovor #8 : sreda, 17.04.2002 : 07:03:09 »

Ampak ta kliker pa res ni nevem kakšna umetnost za izdelati. Cry

Mogoče bi bilo pametno najti kakšnega slovenskega proizvajalca, ki bi jih izdeloval ter s tem pospeševati slovensko gospodarstvo Grin
Logiran
drevo
gost
« Odgovor #9 : sreda, 17.04.2002 : 07:05:50 »

Vseeno je 1500 SIT preveč za kliker! Včasih so bile te stvari praktično zastonj, samo, da nihče ni vedel za kaj naj jih uporablja - le mi otroci smo klikali, kar tako, malo za zabavo. Sedaj, ko pa je namen znan in povpraševanje večje pa se lahko tudi cena navije - povsem razumljivo.
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #10 : sobota, 01.06.2002 : 08:28:10 »

Ej, kaj naj naredim ker se moj pes tako strašansko boji klikerja. Sem probal met kliker tudi v žepu, vendar se tudi boji. Bi kaj pomagalo, če bi zamenjal kliker s tleskom s prsti?
Logiran
altervita
gost
« Odgovor #11 : sobota, 01.06.2002 : 11:20:38 »

Ko se igraš z njim, klikni in če se bo ustrašil, mu strogo rečeš NE, in ga pomiriš z igro. To počni večkrat in se bo navadil, da klikne ponavadi, ko je lepo in ko dela prav.

Drugače pa pomagajo raznorazni pripomočki, finta je samo v metodi, moj prijatelj na primer tleska s karabinom od povodca in prav tako deluje.

LP
Aleš
Logiran
yo
gost
« Odgovor #12 : torek, 11.06.2002 : 16:54:19 »

Tudi jaz sem nasedla  sram fori s klikerjem.
Po 1 tednu ležanja v predalu  Roll Eyes(ker še nisem obdelala literature o uporabi klikerja, sem ga vzela ven in -  >:(ZARJAVEL JE!!!
Ja, mislim, da je 1.500 SIT preveč.

Lp, Yo
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #13 : torek, 11.06.2002 : 20:10:42 »

Yo, Yo - za kvaliteto ne moremo jamciti. Lahko ga prineses zamenjati, ni problema. Sicer pa - zakaj ga pa nisi sla iskat k S.S.Pipan? Nikjer pa ne pise, da ti mora prodajalec povedati celotno proceduro ucenja s klikerjem. Saj ti prodajalci pri nakupu povodca tudi ne razlagajo, kako z njim solaj psa. Tudi dobavitelj ni dal zraven nobenih napotkov. Za to so drugi ljudje. Tudi nikjer ne pise, da mora biti zraven klikerja se literatura, po moznosti kar celotna knjiga o ucenju. Mogoce pa sploh nisi vprasala, kako se z njim dela. Ce si bila v trgovini dopoldan in bi vprasala, bi prav gotovo dobila osnovne napotke.
Logiran
yo
gost
« Odgovor #14 : sreda, 12.06.2002 : 06:57:19 »

Dani, Wink

tudi sama imam podjetje in se ukvarjam s trgovinsko dejavnostjo. Tongue In za kvaliteto izdelkov, ki jih prodajam 100% jamčim.  :oIn se mi zdi, da je to prav in edino pošteno do strank. Kako pa naj potem verjamem vašim besedam o kvaliteti drugih izdelkov, ki jih prodajate? Huh :-/
Res je, da nikjer ne pise, da ti mora prodajalec povedati celotno proceduro ucenja s klikerjem. Sem pa pričakovala osnovne napotke glede učenja s klikerjem, saj se ravno na strani mojpes.net kar precej "oglaša" šola Gali. Cry
Sploh pa nisem rekla, da bi me kdo mogel učiti ali kaj podobnega, lahko pa bi dali vsaj najosnovnejše napotke, kajne? In, da, sem vprašala, kako se z njim dela. OK, torej moram biti v trgovini dopoldan in bom bolje poučena? Je prišel tudi gospod Simončič,  ;Dpa mi je samo porinil v roko tisti rumeni listek z reklamo za pasjo šolo, ki ga dobim vsakič, ko imam kakšno vprašanje. :-/

Lp, Yo
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines