mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:03:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: kliker  (Prebrano 81963 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #435 : sreda, 27.08.2008 : 12:57:58 »

jaja... mam tudi jaz dve psici pa ena deluje ne klikanje druga pa ne... eno smo učili tako, drugo tako... jaz polušam inštruktorja v šoli, pa mal preberem, pa probam kaj psu in meni ustreza. Ko sva to našli delava tako. Če je prav ali narobe je meni vseeno, midve se mava fino  Grin Grin kar je pa poanta vsega pomoje   Cheesy Cheesy

Pogovarjanje s kužom v celih stavkih, sploh ko si slabe volje, je pa itak terapija  Kiss Kiss
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #436 : sreda, 27.08.2008 : 13:02:12 »

Hehe, catjusa, jaz tudi. Sam pri tadrugi pa trmarim kar se klikanja tice, kot Gargamel. Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #437 : sreda, 27.08.2008 : 13:06:05 »

Ma men se zdi, da tamala kliker obužuje, ta velike pa nikol nisem "vklikala" pa je tudi ne mislim, ker je bila šolana na drug način, ki ji očitno ful ustreza. Pač tako je...

Jaz sem napisala kaj delam jaz, da mi psička uboga in naredi vajo, ki jo želim. Mogoče komu lahko pomagam. Sicer sva tudi midve se prve dni lovile kako nama paše tole klikanje...

Samo če jo ne bi vsi na poligonu motili, ker doma je pa juhuju pametna in pridna... ampak sem bolj trmasta ko ona in bo tud na poligonu taka  Roll Eyes
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #438 : petek, 29.08.2008 : 17:29:05 »

V ponedeljek se nam zacne pasja sola in sem prav vesela..instruktorica je rekla da bomo lahko delali tudi z klikerjem (tisti, ki bomo zeleli). Sem prav navdusena, da mi bo nekdo pokazal kako, ker sama res ne znam. Se bojim da bi bilo vec skode kot koristi  Grin Sem malo brala po forumu in zdaj tudi jaz bibi klikam preden ji dam hrano-mogoce se bo tako prej navadila na kliker.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #439 : petek, 29.08.2008 : 20:37:24 »

Hja, samo se ne klikne, glih preden ji damo skledo na tla, ampak za vklikat si pripravimo njen obrok briketkov ali bilo česa, se počimo magari na kavč in klik-hrana, klik-hrana, dokler ne pojemo vsega Wink
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #440 : sobota, 30.08.2008 : 12:58:40 »

In evo, ravno zato nisem uporabljala klikera. Sem vedla da bom nekaj zablodla  Shocked No, bom prenehala s tem do ponedeljka, ker zgleda da bom res nardila vec skode kot koristi  sram
Logiran
catjusa
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 532


« Odgovor #441 : sobota, 30.08.2008 : 13:18:27 »

AngSeter: ja tako nekako smo delal tud mi. Pač en obrok ali več je bil poklikan.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #442 : sobota, 30.08.2008 : 13:24:50 »

Hehe, bibaleze, samo brez panike, saj bos videla ponedeljek, da zadeva ni prav noben bavbav. Smiley

Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #443 : sobota, 30.08.2008 : 13:50:35 »

Sej pri klikerju škode ravno ne moreš naredit. Vse kar lahko je, da ti ne bo pomagal toliko, kot bi lahko, ampak samo do takrat, ko zaćnemo delat prav Wink
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #444 : sobota, 30.08.2008 : 14:52:17 »

No, me veseli, da vsaj skode nemorem nardit, ker sem se ze vstrasla..  Grin  Saj ze komaj cakam na ponedeljek, da bom koncno tudi jaz lahko klikala..nevem, samo to se mi zdi ful zabavno, cetudi se neznam  sram
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #445 : ponedeljek, 01.09.2008 : 22:13:59 »

Kako je bilo v soli?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #446 : sobota, 06.09.2008 : 10:12:24 »

Prvi dan sole je bil super, biba je bila zelooo pridna, tak da se mi je vse skupaj zdelo kar malo sumljivo  Smiley No, je pa zato drug dan pokazala vse kar nebi bilo treba  Cheesy Sploh se ji nic ni dalo, ona je veselo plazila po travi in sopihala v njo, nakar jo je doletela tista njena minuta, ko je zacela kot norc divjat in tekat okoli psov dokler ni omagala v travi  Cheesy Katastrofa! Prav malo nerodno mi je bilo, celo instruktorica je rekla da zgleda da to ni bil ravno najin dan  Shocked In res ni bil, saj me je biba veselo ignorirala in se ob moji zadregi zelo zabavala...kaj hocemo, se zgodi. Upam da bo drugic boljse  Grin
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #447 : sobota, 06.09.2008 : 12:29:06 »

bibaleze,

v anglescini obstaja ena zelo pregledna, super knjiga oz. priročnik z naslovom When Pigs Fly! -Training Success With Impossible Dogs, avtorice Jane Killion, ki so jo "učili" še prav posebej njeni bulterierčki.. Knjiga je bila tudi nagrajena in jo toplo priporočam!
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #448 : sobota, 06.09.2008 : 13:10:57 »

Hehe, to bo pomoje res knjiga za mene in mojo pujsiko Cheesy Upam, da se jo da kupit pri nas. Hvala za priporocilo, bom sla kar v akcijo...
Logiran
bibaleze
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #449 : petek, 17.10.2008 : 17:58:02 »

Tole knjigo je pa res tezko dobit....in koncno po mescu dni cakanja so mi jo uspeli poslat iz Amerike  Cheesy Vsa navdusena sem knjigo ze skoraj prebrala in tudi zacela delat s klikerjem. Moram priznat da mi je sistem ucenja, ki je v knjigi opisan, dosti bolj vsec od ucenja v pasji soli. Sem pa tudi opazila da moja psicka hitreje napreduje in se nekako raje uci. Kako se bo najin sistem obnesel v pasji soli se nevem, ker sva bili odsotni 14 dni (je dobila kuzni kaselj), ampak sem odlocna, da bova tudi tam uporabljale tak sistem, ki se mi zdi psu nekako bolj prijazen in zanimiv. Res super knjiga  Cheesy in se enkrat hvala za priporocilo!  Wink Lp
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Učenje vaj, veščin in trikov  |  Tema: kliker
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines