mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:40:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežan  (Prebrano 219491 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1470 : torek, 26.04.2011 : 11:47:14 »

Ful ste kul Kiss!
Ja, itak, vas pridem še brat - blatne, umazane al pa dišeče in sveže skopane, pač po trenutni potrebi Tongue.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1471 : torek, 26.04.2011 : 23:33:54 »

Vau, zelo lepo vas je brat Kiss Smiley, kunčica je krasna zelo srčkana Cheesy Cheesy Kiss in vidim da ima Ajša tudi krasne prijatelje Kiss, super, uživajte še naprej pa čim več slikic prosim! Cheesy Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1472 : sreda, 27.04.2011 : 16:41:39 »

FŽ - ti kar pridi Wink Cheesy

Z Neli se imata radi, sicer ju nikoli ne pustim brez nadzora (enkrat jo je Ajša malo preveč cuknila za dlako in ji "spipala" en zajeten pramen dlak  Shocked Shocked pač kao neka igra  Shocked ) ... Sicer pa Nelča sedaj itak večinoma počiva ali pa raziskuje in se za Ajšo sploh ne zmeni. Ko je bila pa Neli majhna in mlada, joj, kaj si nor, kak je bla divja. Ne v smislu agresivnsti, samo norela je pa non-stop, pa tudi nosila se ni najbolj rada. Zadnja leta bi se pa še samo po rokah vlačla in čohala  Kiss  Kiss se je precej umirila .

pozdrav od Ajše in mene Tongue
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #1473 : torek, 03.05.2011 : 15:24:09 »

Imam super novičko Cheesy !!

Ajša in Neli se sicer nikoli nista kregali, a sta se druga druge večinoma pač izogibale oz. se ignorirali. No, včeraj pa se dala obe na isti kavč, Ajšo na sedi, Neli pa je skakala okoli nje in jo celo prevohala Cheesy . Ajšek pa je samo mirno sedela, nič ji ni niti poskušala narediti, nato pa jo celo prevohala Kiss . Potem sta celo ležali druga ob drugi, fotoaparata pa nisem imela zraven  Undecided .
Sem res vesela, da sta se tako super prenašali (Nelča je hotla Ajši dlako pulit, kao neko čiščenje Shocked , ampak Ajša nič Kiss ), morda pa bosta od sedaj naprej BFF  Cool  Roll Eyes Cheesy Cheesy ...

Lp
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1474 : petek, 06.05.2011 : 16:39:51 »

Vau, ful lepo to brati, super da se tako lepo razumeta... Smiley Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 94 95 96 97 98 [99]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Maltežan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines