mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:00:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Kategorija "posvojeni psi" - izbor najboljših zgodb
Anketa
Vprašanje: Izberi tri najboljše zgodbe - kategorija "posvojeni psi"
P01 - Vsepasemski kuža Ben - 13 (6.2%)
P02 - Moja mala azilantka Miša - 9 (4.3%)
P03 - Azil terier – moja Žiža - 10 (4.8%)
P04 - Lepotica Oxa - 18 (8.6%)
P05 - Naša okrepitev Lady - 11 (5.2%)
P06 - Kako je živeti z našo Nelly... - 10 (4.8%)
P07 - Zgodba Tayos-a - 22 (10.5%)
P08 - Najini trenutki - 10 (4.8%)
P09 - Koki Rondo - 25 (11.9%)
P10 - Kako je živeti - 38 (18.1%)
P11 - Kako je živeti s skrbnikoma - 15 (7.1%)
P12 - Kdor išče, ta najde! - 29 (13.8%)
Vseh glasov: 88

Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kategorija "posvojeni psi" - izbor najboljših zgodb  (Prebrano 18376 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 02.02.2006 : 17:53:40 »

posvojeni psi

P01 Vsepasemski kuža Ben (Simona Lustek)
P02 Moja mala azilantka Miša (Tina Lekan)
P03 Azil terier – moja Žiža (Sebastjana Klepec)
P04 Lepotica Oxa (Teja Martinovič)
P05 Naša okrepitev Lady (Marjetka)
P06 Kako je živeti z našo Nelly... (Mateja Miklavžina)
P07 Zgodba Tayos-a (Teja Martinovič)
P08 Najini trenutki (Anja)
P09 Koki Rondo (Irena Ščap – irenchy)
P10 Kako je živeti (Ada Valenčič - sicilija)
P11 Kako je živeti s skrbnikoma (Vanja Artnak - LuncaPunca)
P12 Kdor išče, ta najde! (Mojca Vojska - Geri)
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 02.02.2006 : 17:54:00 »

Kako glasujemo?

  • Preberite vse zgodbe, ki so v zgornjem seznamu. Do vsake zgodbe pridete s klikom na njen naslov.
  • V zgornji anketi izberite do tri zgodbe, ki so po vašem mnenju najboljše, ob njih naredite kljukice in kliknite "dodaj glas"
  • Vabljeni ste, da v tej temi utemeljite svoj izbor, saj lahko vaša utemeljitev pripomore k izboru zmagovalnih treh zgodb v posamezni kategoriji.
  • Vsak lahko glasuje samo enkrat. Glasov se ne da popravljati, spreminjati ali dodajati. Če glasujete samo za eno zgodbo, kasneje ne morete dodati glasu se za drugo ali tretjo.
  • Za glasovanje je potrebno biti vsaj registriran član mojpes.neta (vsaj paket mini) in prijavljen na mojpesForum.

Potek izbora:

  • Gre za delno tajno in delno javno glasovanje.
  • Vsi glasovi v anketi se bodo avtomatsko beležili, prikazali pa šele 1. marca 2006.
  • Vse vaše utemeljitve bodo javne in bodo v primeru enakega števila glasov v anketi v pomoč komisiji pri končni razvrstitvi.
    Primer: Dve zgodbi imata enako število glasov, za eno od njiju je v temi navedena pozitivna ocena z utemeljitvijo, zakaj jo je član izbral kot eno izmed najboljših. Boljša uvrstitev bo pripadla zgodbi, za katero bo podana javna ocena in utemeljitev.
    Ob utemeljitvi svojega izbora navedite oznako zgodbe (P ali K in zaporedno številko v seznamu).
  • V primeru, da imata dve zgodbi tudi po upoštevanju utemeljitev vaših glasov enako pozicijo (enako število glasov in enako število pozitivnih utemeljitev glasov), odloča o končni razvrstitvi komisija.
  • Glasovanje poteka od objave ankete in te teme do 28.2.2006 do 24h.
  • 1. marca 2006 bo javno objavljen izid anketnega glasovanja. V kolikor bo več zgodb imelo enako število glasov, bo do 5. marca objavljen končni izid glasovanja na podlagi vaših utemeljitev glasov in mnenja komisije.

Želim vam prijetno branje.
Logiran

TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #2 : četrtek, 02.02.2006 : 19:14:33 »

Glasoval sem za koki-rondi(p09). Prebral sem vse zgodbe bolj ali manj, vse so si bile dobre tako da je bila odločitev težka.  Glasoval sem za to zgodbo, ker se mi zdi lepo napisana, kratka in jedernata tako da ni predolga, skratka vse zgodbe so bile dobre mogoče mi je bila tale za odtenek boljša, ker ni bilo tako na široko napisana pa je vseno imela bistvo v njej ...
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #3 : četrtek, 02.02.2006 : 21:18:26 »

Glasovala sem za koki-rondo, kdor išče ta najde in kako je živeti. Izbrala sem tiste zgodbe ki so me najbolj pritegnile, po zanimivosti besedila, po lušnih slikicah itd.

Lp, Ana Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #4 : četrtek, 02.02.2006 : 23:07:46 »

Glasovala sem za ''Kdor isce ta najde'' ker mi je res enkratno napisano. In pa za Tayosa in Rondota .. Wink Imata tudi lepo zgodbo .. Sreca v nesreci pac Smiley
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #5 : četrtek, 02.02.2006 : 23:22:41 »

Jaz pa sem glasovala za Rondota, Oxi in Geri.  Smiley

Je pa zelo težko med takimi lepimi zgodbicami reči, no ta je pa najlepša.  sram

Meni soebno so vse zgodbe, kjer so kužki ali muce posvojeni, všeč.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #6 : petek, 03.02.2006 : 07:01:27 »

Se strinjam s puppo, v tej kategoriji se je tezje odlocat Wink

Jaz sem glasovala za Kako je živeti s skrbnikoma (ker mi je bila najbolj simpaticna), Kdor išče, ta najde! (ker je nalepse napisana - posebej stavek o psu, ki ni pes, se mi je usedel v srce) in za Malo azilantko Miso, ker jo poznam Smiley
Logiran
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #7 : petek, 03.02.2006 : 07:04:23 »

Jaz sem glasovala za Kako je živeti s skrbnikoma, ker je prav posrečeno napisana, za Kokija Rondota, ker je kuža več kot simpatičen, in pa za Tayosa Smiley
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #8 : petek, 03.02.2006 : 08:37:23 »

Glasovala sem za Zgodba Tayos-a, Kako je živeti in Kdor išče, ta najde.

V vseh treh zgodbah sem v vrsticah (in med njimi) prebrala da so si bili kužki in sedanji lastniki takorekoč usojeni.

Zgodbe so lepo, pravilno napisane, všeč mi je tudi to, da so slike postavljene v "starostnem" zaporedju in tako je zgodba še bolj polna, zanimiva, saj praktično spremljaš kužka od prvega dne, ko je prišel k sedanjim lastnikom in celoten kasnejši njegov razvoj.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #9 : petek, 03.02.2006 : 08:40:32 »

Vse zgodbe so lepe, bralcu med vrsticami nekaj sporocajo, odlikuje jih velika ljubezen do posvojenckov. In to steje najvec.
Kljub tezki izbiri na prvo mesto postavljam zgodbo Kako je ziveti (P10), ker se mi zaradi prvega dela zdi nekaj posebnega in se me je globoko dotaknila.
Druga dva glasova dajem Zgodbi Tayosa (P07) in Kdor isce, ta najde (P12).
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #10 : petek, 03.02.2006 : 09:23:21 »

Najbolj se me je dotaknila zgodba Kako je ziveti (P10)... In pa Kdor isce ta najde(P12), tudi ta zgodba me je zelo pritegnila in sem se za njo odlocila..
Drugace so pa vse zgodbice zelo dobre... in se je resnicno tezko odlociti katero bi izbral
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #11 : petek, 03.02.2006 : 11:12:09 »

Glasovala sem za Tayosa(P07)in njegovo izčrpno pripoved o njegovem življenju,za Luka v Kako je živeti s skrbnikoma(P11)in njegove dogodivščine in za Žana iz zgodbe Kdor išče ta najde(P12).
Lp
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #12 : petek, 03.02.2006 : 16:12:32 »

Res se je težko odločiti, vse zgodbice so tako srca dotikajoče.
Glasovala sem za:
P08 Najini trenutki
P04 Lepotica Oxa
P11 Kako je živeti s skrbnikoma
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #13 : petek, 03.02.2006 : 16:31:43 »

Glasovala sem za naslednje 3 zgodbe:

(P09) Koki Rondo - Simpatična zgodbica simpatičnega kužka (najbolj mi je všeč opis prizora, ko je spal skupaj s konjičkom).

(P10) Kako je živeti - Ta zgodba me je resnično močno ganila. Tako dobro napisan opis krutega življenja, ki te zaradi odličnega pisanja dejansko postavi na sredino dogajanja. Ko sem brala zgodbo sem se počutila v vlogi tiste psičke. Res ganljiva zgodba, ki je povrh vsega še odlično napisana.

(P11) Kako je živeti s skrbnikoma - Zgodba lepo opisuje vse težave in radosti skrbnika in kužija. Prijetna zgodba, ki kaže čudovit odnos med Lukatom in skrbnikoma.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #14 : petek, 03.02.2006 : 17:23:31 »

Očitno imama s scythe podoben okus...namreč tudi jaz sem se odločila za zgodbo (P09) Koki rondo-zelo simpatična zgodba, ki super opisuje zlatega Rondota Smiley. Druga je bila Kako je živeti (P10)-tudi sama sem spremljala zgodbo whippetke, ki me je res ganila, Žana pa poznam tudi 'osebno' in se mi zdi zelo zanimiv in poseben kuža. Zadnja pa je zgodba Kako je živeti s skrbnikoma (P11),  kjer me je pa navdušil kuža Smiley
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Kategorija "posvojeni psi" - izbor najboljših zgodb
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines