mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:37:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Arteško-normandijski baset (Basset artésien normand)
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Arteško-normandijski baset (Basset artésien normand)  (Prebrano 25731 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
juve
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #30 : torek, 08.03.2011 : 21:57:27 »

spoštovani,
prosimo, kdo ima Arteško Normandskega Baseta, da se nam javi, ker se zelo zanimamo za njega. Vsaka pomoč in mnenje bo dobrodošlo. Moje ime je Robert ***, kontaktirate me lahko ma ****. hvala za pomoč
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : torek, 08.03.2011 : 21:59:17 »

Obrnite se na Kinološko zvezo Slovenije.
Logiran

beni
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 09.03.2011 : 12:13:55 »

Sem lastnik arteško normandskega Basseta.Lako ga vidite v moji galeriji,ali pa predtavljenega pod FCI 6 goniči na straneh  mojpes.net.Ostale moje podatke najdete na mojpes. net,ali na omrežju Facebooka.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #33 : četrtek, 10.03.2011 : 08:20:24 »

beni,mislim,da si še vedno edini lastnik Basset Artesien-Normanda v Sloveniji?
Tjaša
Logiran
beni
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 10.03.2011 : 08:34:16 »

Ne nisem edini lastnik Basset Artesien Normanda. Pred nekaj dnevi sem spoznal gospo iz Slovengraca,ki ga tudi ima leto in pol starega. Moj bo pa lets že 5. Oba sta iz Francije.Zgoraj vidim da se nekdo zanima za to pasmo,upam da bova prišla vstik.I kaj imate vi sedai ? L:P:
Logiran
beni
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 10.03.2011 : 09:44:46 »

spoštovani,
prosimo, kdo ima Arteško Normandskega Baseta, da se nam javi, ker se zelo zanimamo za njega. Vsaka pomoč in mnenje bo dobrodošlo. Moje ime je Robert ***, kontaktirate me lahko ma ****. hvala za pomoč
Logiran
juve
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 10.03.2011 : 23:21:49 »

super, samo ne vem kako naj vas kontaktiram preko mojpes.net ali facebooka??? sem bil na basset artesian normand pa nisem našel Beni-ja. ne vem zakaj takšno skrivanje? lep pozdrav
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 10.03.2011 : 23:28:17 »

Ce vaju zanima pasma, se lahko vse zmenita tukaj, cemur so forumi tudi namenjeni (niso imeniki kontaktov) in zaradi cesar sta najbrz oba z nami Smiley. Nas bo pa tudi zanimalo, kaj imata o tej malo poznani pasmi povedati.
Za morebitno svetovanja, kje kupit psa, pa bo res treba pogruntati kaksen drug nacin Wink
Logiran

juve
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 10.03.2011 : 23:31:30 »

našel!!!!!!!!!! hvala facebook
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 10.03.2011 : 23:37:37 »

Se pravi, da tole pisanje tukaj ni vec potrebno?
Logiran

lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #40 : petek, 11.03.2011 : 08:46:16 »

beni,še vedno imamo Basset Hounde,trenutno štiri,dve punce in dva fanta.Če bodo moje prošnje uslišane,pa nas bo poleti še kaj več.
Tjaša
Logiran
beni
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #41 : petek, 11.03.2011 : 12:13:05 »

Zakaj nebi bilo potrebno.Samo bolj odprto mora bit.Zakaj nekoga pošiljat na kinološko zvezo,če lahko dobi podatke na vašem portalo mojpes.net Zato pa imam galerijo in pasmo predstavljeno.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : petek, 11.03.2011 : 12:23:28 »

Vprasala sem zato, ker te je juve ocitno drugje nasel, torej najbrz ne bo debate o pasmi tukaj, temvec drugje.

Super je, da je na voljo tvoj opis pasme KLIK in album KLIK in super bi bilo, ce bi te juve tukaj kaj vprasal, saj ne grizemo Smiley
Ker pa je juve pozval, da se mu na mail javite vsi, ki kaj veste o tej pasmi, sem izbrisala njegov mail in ga napotila na KZS, ker so tam pristojni za dajanje informacij (o leglih, recimo), ker med nami pac ni vzreditelja. Tole resnicno ni imenik raznih kontaktnih podatkov, temvec je namen te teme, da vsi izvemo kaj o predstavnikih pasme. Smiley

Logiran

beni
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #43 : sobota, 12.03.2011 : 10:59:52 »

Še nekaj bi   prašal ljubitelje Bassetov. ali obstaja kakšno združenje,ali mogoče klub,ljubiteljov te pasme,v Sloveniji. Na internetu mi ga ni uspelo najt.Mogoče bi ga pa lahko kdo od rejcev ustanovil. V združenjo bi bile lahko zastopane vse 4 pasme Bassetov, je zarazmislit,vesel bi bil če bi se začelo kaj dogajat.
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #44 : ponedeljek, 14.03.2011 : 08:11:53 »

beni,kluba za bassete v Sloveniji ni,in ga tudi po vsej verjetnosti še svetlobna leta ne bo.Kot si že sam ugotovil,vas je lastnikov Basset Artesien-Normand le nekaj,malo več je lastnikov Basset Houndov,medtem ko lastnikov Basset Bleu De Gascogne in Basset Fouve De Bretagne ter Grand Basset Griffon Vendeen in Petit Basset Griffon Vendeen v Sloveniji nimamo.Poleg tega se lastniki teh pasem nikjer ne udeležujejo prireditev.Z ustanovitvijo  kluba so med drugim povezani kar precejšnji stroški in pa aktivno delo,ki pa se ga vsak izogiba.
Lahko pa se dogovorimo drugače.V letošnjem letu bo naša psarna organizirala piknik za vse lastnike naših mladičev in pa za tiste Basset Hounde,ki jih poznamo.Tako se vsaj občasno vsi dobimo na kupu in se pogovorimo o vseh vragolijah naših ljubljenčkov.Prisrčno vabljeni,da se spoznamo.Podrobnosti o datumu pa še sledijo.
Tjaša
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Arteško-normandijski baset (Basset artésien normand)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines