mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:27:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Izbrane najboljše zgodbe in podelitev nagrad
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izbrane najboljše zgodbe in podelitev nagrad  (Prebrano 12421 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 04.03.2006 : 05:54:41 »

Tale objava se je nekoliko zavlekla, ker me je gripa dobesedno polozila za skoraj ves teden v posteljo. Upam, da ste si ze sami v temah za izbor zgodb ogledali, kdo so nagrajenke v posamezni kategoriji, koliko vas je glasovalo in kam se je kaksna od zgodb uvrstila.

Nagrajene zgodbe v rubriki "kupljeni psi":

1.) K15 - 38 glasov - Seterday Dark Princ (SLR IS 1021) (Neža Vilhelm - Agnes)
prejme: brezplačen tečaj osnovne poslušnosti + darilni paket v vrednosti 50.000 SIT, ki ju prispeva Gali d.o.o. Ljubljana

2.) K31 - 36 glasov - Fragmenti, misli, dejstva, resnice in manj resnične resnice o življenju z mojim psom (Sara Berginc - n3wfka)
prejme: darilni paket v vrednosti 20.000 SIT, ki ga prispeva Aler d.o.o. Ljubljana

3.) K13 - 18 glasov - Moja zgodba (Jožica Barborič - fortuna)
prejme: hrano za psa po izbiri v vrednosti 12.000 SIT, ki jo prispeva Toplica, Milan Matko DVM s.p., Topolšica

Nagrajene zgodbe v rubriki "posvojeni psi":

1.) P10 - 38 glasov - Kako je živeti (Ada Valenčič - sicilija)
prejme: paket presenečenja v vrednosti 50.000 SIT, ki ga prispeva Avanturist d.o.o. (zastopnik za Arden grange in Danish design)

2.) P12 - 29 glasov - Kdor išče, ta najde! (Mojca Vojska - Geri)
prejme: brezplačno svetovalno uro + darilni paket v vrednosti 20.000 SIT, ki ju prispeva Gali d.o.o. Ljubljana

3.) P09 - 25 glasov - Koki Rondo (Irena Ščap – irenchy)
prejme: posteljo Comfort v vrednosti 12.000 SIT, ki jo prispeva Avtoboutique Bučer Dušan s.p., Prekorje pri Celju

Vsem nagrajenkam iskrene čestitke za osvojene glasove in nagrade, prav tako vsem ostalim sodelujočim v natečaju zahvala, da ste delili z nami zgode in nezgode svojih pasjih prijateljev.

Vsi, ki ste s svojimi zgodbami sodelovali v natečaju, ste vabljeni na podelitev nagrad, ki bo v soboto, 25. marca 2006 popoldan na poligonu pasje šole Gali v Podutiku pri Ljubljani. Vsi boste dobili še osebno vabilo po elektronski pošti.
Logiran

sicilija
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1 : nedelja, 05.03.2006 : 13:03:03 »

Rada bi se zahvalila vsem tistim, ki so glasovali za mojo oz. Gemmino zgodbo. Posebna zahvala gre vsem tistim, ki ste svoj glas tudi utemeljili in namenili kar nekaj prijaznih besed, ki se niso dotaknile le mene, ampak celotne družine. Naš namen je bil predstaviti to neverjetno zgodbo tega neverjetnega psa, ki si je sam krojil usodo.
Gemma je res nekaj posebnega. Mama pogosto pravi, da je malo razpuščen pes in verjetno bi se mnogi strinjali. Moja vzgoja je temeljila in še vedno temelji na ljubezni. Kadarkoli pes ušpiči nekaj, kar se smatra za narobe, je ob tistem belem nosku in rjavih očeh težko ostati resen.
Niti enkrat mi ni bilo žal, da smo jo pripeljali domov in da pripada prav meni. Sem ponosen lastnik tega psa in vesela, da imam tudi doma delček neukrotljivega sicilijanskega duha. To je tisti duh, ki ga z vzgojo namenoma nisem hotela spremeniti, pa čeprav me je in me bo stal še kar nekaj živcev.
Kakršen lastnik, takšen pes. In obratno. Tudi Gemma pri moji vzgoji popušča. Oprosti mi tiste urice, ki jih namesto na sprehodu s povodcem v levi roki preživim pred računalniškim monitorjev z miško v desni roki. Jaz njej oprostim tisti znameniti sicilijanski poleg, pri katerem je pes vedno 2 koraka pred lastnikom. Cool

Hvala še enkrat in upam da se v čim večjem številu vidimo na podelitvi nagrad čez nekaj tednov.
LP vsem!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #2 : ponedeljek, 06.03.2006 : 14:26:16 »

Tudi midva z Žanom bi se rada zahvalila vsem za oddane glasove. Sem bila prav prijetno presenečena, Žan pa še bo ko bomo izkoristili bon in mu kaj lepega prinesli Tongue. Se vidimo na podelitvi Smiley
Čestitke vsem ki ste se udeležili natečaja, še posebno seveda zmagovalcem, ampak že to da sodeluješ je veliko!!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 26.03.2006 : 17:59:50 »

"Poročilo" s podelitve nagrad v besedi in sliki najdete na portalu.
Logiran

T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #4 : petek, 20.06.2008 : 09:22:05 »

 Cheesy 
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Literarni natečaji  |  Tema: Izbrane najboljše zgodbe in podelitev nagrad
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines