mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 22:37:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pravi vzreditelji
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pravi vzreditelji  (Prebrano 42373 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #30 : sreda, 03.11.2004 : 12:59:45 »

Bilo je pred petimi leti za moj 12. rojstni dan. Doma je bila zbrana ze cela druzina, manjkal je le oce, ki je sel po moje darilo. Zamujal je..10min..15min..30min..
Jaz ze cela zivcna, malce jezna (le kako si upa zamujati na moj rojstni dan!) in nato se pripelje. Vidim ga, ko iz avta vzame skatlo in jo nese proti meni. V trenutku ko se oče ustavi pred menoj, iz skatle pokuka kokeršpanjelska glavica in glasno zabevska. Ulile so se mi solze srece, ki sem jih komaj sproti brisala. Popolno bitjece Smiley Psa sem si zelela odkar se spomnim. Sicer smo doma vedno imeli psa, a nobeden ni bil resnicno samo moj. Zdaj je Wink

Psicke nismo kupili pri vzreditelju, ampak pri starejsem gospodu, ki pac ima ljubiteljska legla. Tisa je brez rodovnika, a nima nikakrsnih problemov s cimerkoli Grin

Vem, da se je mladim kuzkom godilo bolje kot pri kaksnem vzreditelju. Imeli so jih grozno radi, cel dan so lahko delali kar so hoteli (lovili kure, polezavali, se igrali..). Ce bi sedaj izbirala, bi seveda izbrala psicka z rodovnikom (pac varnostni ukrepi), vem pa tudi, da se nikoli nisem videla lepsega kokerspanjela. In ponosna sem, da sem lastnica taksne srcice Smiley
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #31 : četrtek, 04.11.2004 : 14:37:22 »

Ola!

Mene zanima kakšna je psarne [izbris; Jana], kjer vzrejajo pse Rottwailerje. Sicer me pa zanima njihov odnos do kuškov, saj sem se odločil za enga iz med njih.
Lepo bi prosim za čimprejšni odgovor.

Že vnaprej hvala in Lep Pozdrav!
Logiran
ross
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #32 : sobota, 06.11.2004 : 21:08:19 »

Jaz imam rottweilerja iz psarne [izbris; Jana]in mislim, da si se pravilno odločil, saj ne boš razočaran. Menim, da sta najboljša vzreditelja, vsaj kar se rottweilerjev tiče, saj boš dobil super psa in pa na voljo ti bodo kadarkoli boš imel kakšen problem. Brez problema jih lahko pokličeš in vedno ti bosta svetovala. Tako da uživaj z novim kosmatincem.
Logiran
ross
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 14


« Odgovor #33 : sobota, 06.11.2004 : 21:11:43 »

Odnos do kužkov? Super. Jaz sem svojega psa čakal pol leta in ko sem ga končno dočakal, sem ga lahko videl vsak teden od takrat ko so se skotili in vem, da imajo za pse in mladiče super poskrbljeno. Tako da nič ne skrbi.
Logiran
Schvarc
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 131


« Odgovor #34 : nedelja, 07.11.2004 : 12:01:31 »

 Smiley Ola!

 Cheesy Kužija že imam in sem res vesel, ker sem ga dobil od njiju. Vse sta mi razložila, tudi povedala sta mi da lahko pokličem kadar koli želim, pa če prav za najmanjšo stvar. Prav zares sta mi bila oba vzreditelja všeč, tudi o njih dosežkih sem nekaj izvedel, tako da vem da sta res profesionalca Smiley.
Kužiju ime Schwarc Wink, in se zaenkrat še privaja na naše okolje, se mi zdi če prav nič ne joka ponoči da ga daje domotožje. Ross tebi pa hvala ker si odgovoril na moje vprašanje in podtrdil še moje mišljenje.

Lep pozdrav prav vsem!
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #35 : torek, 09.08.2005 : 10:38:40 »

Hej!  Smiley

Za casopis Vecer pisem clanek o nakupu psa. Obdelala bom problematiko cistokrvnih psov brez rodovnika, pomen rodovnika, " vraze" kot so, da so mesanci bolj zdravi, da je za psicko nujno eno leglo in da nadstevilni kuzki v leglu ne dobijo rodovnika. V sklopu tega me zanima, ce je kdo izmed vas pripravljen za casopis povedati svojo zgodbo o nakupu psa pri pravem vzreditelju (objava imena in priimka ni nujna), ki bo bralcem sluzila kot neke vrste vzor, kako se pravilno lotiti nakupa. Bi kdo od vas  na tak nacin pomagal pri delovanju v dobro psom? Informiranje je konec koncev kljucno  Smiley

Kontaktirate me lahko na [izbris; Jana].

Lep pozdrav!







Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #36 : četrtek, 18.08.2005 : 15:23:03 »

Mi lahko kdo svetuje glede psarne [izbris; Jana]. Sicer je ta temu ze tudi v toku pod poglavjem Labrador retriever, ampak me vseeno zanima ce ima kdo kaksne izkusnje iz te psarne. V nedeljo grem namrec po cokoladno labiko, pa me zanima kaj naredim!

Hvala in lep pozdrav,
Marko
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #37 : četrtek, 18.08.2005 : 15:32:44 »

Ali ni gospod [izbris; Jana] vzreditelj Zlatih Prinašalcev in Višavskih Terierjev?  Undecided Zdaj sem pa malo zmedena.....koliko pasem vzreja?

lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #38 : četrtek, 18.08.2005 : 16:04:12 »

Zdaj sem pa malo zmedena.....koliko pasem vzreja?

Ja saj boš še presenečena...

LP,
Diana
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #39 : četrtek, 18.08.2005 : 18:26:31 »

Zlatih Prinašalcev in Višavskih Terierjev in Labradorcev.

Prosim svetujte Sad
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #40 : petek, 19.08.2005 : 11:00:44 »

Žena še shitzuje...

LP,
Diana
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #41 : petek, 19.08.2005 : 13:39:56 »

Popo, mislim da ti vsak lahko poda le osebno mnenje. Moje mnenje je, da ne bi tam nikoli kupila psa! Če ne zaradi drugega že zaradi tega, ker želim, da mi vzreditelj mojega psa stoji ob strani celo življenje psa in mi priskoči na pomoč, ko se kaj zalomi Smiley, predvsem pa na začetku.

lp
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #42 : sobota, 20.08.2005 : 06:55:32 »

Ali ima kdo dobre izkušnje s kakšnim vzrediteljem nemških bokserjev v Sloveniji? Tako, da lahko reče, da je dober vzreditelj in da se lahko nanj vedno obrne? kakršnekoli izkušnje so dobrodošle, da se bomo prav odločili, kje ga kupiti. Hvala!
LP
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #43 : sobota, 20.08.2005 : 09:31:57 »

[izbris; Jana]

to so psarne ki jih dobro poznam in ne glede na različne (al pa podobne) poglede na to kaj je "pravi bokser", ti lahko garantiram, da so vzreditelji od katerih boš vedno dobila pomoč in informacije, ter zdravega psa (čeprav ti tega, roko na srce ne more noben 100% zagotovit, ker narava včasih ubere svojo pot, neglede na to kolko si za to prizadevajo vzreditelji ob tem, ko izberejo zdrave starše)
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #44 : sobota, 20.08.2005 : 18:42:49 »

Alti, hvala!!!!
Meni je to važno, da bi boksija dobila od zanesljivega vzreditelja (v vseh pogledih-tudi glede zdravja psa), na katerega se lahko zmeraj obrnem z vprašanji, ki jih bom sigurno imela cel kup, saj bo to najin prvi bokser. Saj drugače se nama še ne mudi toliko, ker nekako načrtujeva nakup za drugo leto, ampak vseeno iščeva razne informacije že zdaj (forum, razstave...).

LP
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pravi vzreditelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines