mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:02:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in narava"  |  Tema: foto natečaj "pes in narava" - potek dogajanja
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: foto natečaj "pes in narava" - potek dogajanja  (Prebrano 11250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
senca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 54


« Odgovor #30 : sobota, 08.04.2006 : 21:28:13 »

mene pa zanima kdaj bo mogoče kaj slikice videti.
Logiran
TanPe
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #31 : torek, 11.04.2006 : 19:31:46 »

S sodelovanjem na tem natečaju avtorji dovoljujejo objavo svojih fotografij za promocijske in druge aktivnosti mojpes.neta brez nadomestila.

Če sem spregledala pojasnila o časovnih in krajevnih omejitvah se opravicujem, pa vendar je ob (brezplačnem) prenosu avtorskih pravic vredno spregovoriti tudi o teh dolocilih. Avtorske pravice (vse, razen seveda moralnih, ki so neprenosljive) se (lahko tudi) kupujejo, prenasajo za nek dolocen cas (leto, dve, vec) in/ali za neko podrocje, okolje (npr. prevod placujes za slovenski jezik). V razpisnih pogojih ni nikjer doloceno, kako dolgo ostajajo pravice v rokah mojpes.neta in v kaksnem obsegu (kako omejiti spletno uporabo teh pravic na www je posebno vprasanje, ni pa napacno, ce razmisljamo o npr. koledarjih, majicah, tj. materialu dobesedno, ki je na voljo v Sloveniji ali širse... samo za primer) Če gre za odstop pravic za nedoločen čas in neomejeno, je ta deal slab, avtor se lahko na primer ne strinja z načini uporabe njegovega dela v nedogled. Pri časovnemu/krajevnemu določilu pa je "pogodbeno" dogovorjeno, v kaksnem obsegu in koliko casa, pa tudi na kaksen nacin se bo delo uporabljalo, avtor dobi neko nadomestilo (nagrada, objava, ...) in ima vse možnosti, da po poteku pogodbe to spremeni.


LP
tanja
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 03.05.2006 : 18:09:38 »

TanPe, kot Playbojeve zajcice se pesjanke s slik najbrz nikoli ne bodo pojavljale Grin.
Sicer pa, clovek nikoli ne ve... Wink

Aja, da ne pozabim, cas za fotke je le se do srede, 10.5.2006 do polnoci Wink, torej se en teden.
Logiran

A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #33 : petek, 05.05.2006 : 12:47:50 »

Imam eno vprašanje. Kaj lahko naredim, ko sem k eni sliki napisala napačno letnico posnetka in sem to videla šele zdaj ko je bila objavljena? Huh
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : petek, 05.05.2006 : 12:51:43 »

Lahko mi sporocis, pri kateri fotki je potreben popravek in katera letnica, pa bom popravila. Smiley
Logiran

blacksilhouette
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #35 : nedelja, 07.05.2006 : 22:20:05 »


Ima neka tajna veza, tajna veza za sve nas...

*****
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 22.05.2006 : 19:33:46 »

Vsi udelezenci foto natecaja "pes in narava", ki ne boste dobili nobene od glavnih nagrad in boste prisli na podelitev, dobite tolazilne nagrade, ki jih prispeva in jih bo podelil Samo Juršič iz podjetja Samo.uk d.o.o.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  puzzle ...  |  Foto natečaji  |  foto "pes in narava"  |  Tema: foto natečaj "pes in narava" - potek dogajanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines