mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:48:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508082 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #45 : sreda, 13.09.2006 : 11:23:52 »

Evo, prošnje se že printajo in ko bodo tudi podpisane in poštempljane javimo tukaj, da si jih nekako potalamo Wink

PikaPoka; to ni plakat, ampak je prav prošnja z vsemi Poloninimi podatki tako, da je jaz lepila naokoli ne bi. Bi bilo pa čisto smiselno, da jo izročiš veterinarjem, če misliš, da bi lahko kaj donirali.
He he, saj to sem mislila...malo narobe napisano, sem v gužvi Wink
Pošlji.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #46 : sreda, 13.09.2006 : 11:26:01 »

kaalen, eukanuba je OK - Smetka je napisala, da je OK vsa hrana, ki se dobi v specializiranih prodajalnah za živali.
Logiran
pepa
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #47 : sreda, 13.09.2006 : 14:39:05 »

Pozdravljeni, po četrti uri grem nabaviti nekaj hrane za Horjulčke in so mi že obljubili nekaj popusta. Problem je, da sem iz Maribora. Moj mož sicer gre jutri v Ljubljano vendar bo hrano težko dostavil v Horjul.  A je kakšna varianta da hrano dvigne kdo v LJ in jo odpelje v Horjul?

Pozdrav vsem
Petra
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #48 : sreda, 13.09.2006 : 14:41:40 »

ora ali lahko dobim tudi jaz en dopis na rossyxy@hotmail.com, rabim samo enega (zaenkrat) ker imam samo eno osebo kateri mislim na dušo pihnat, je pa generalni uvoznik tehnical hrane za vso Slovenijo. Upam samo, da ni kje v tujini!! Undecided
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #49 : sreda, 13.09.2006 : 14:46:59 »

Pepa
Jaz nameravam (skoraj sigurno) jutri v Horjul. Pa tud futr za pesjane.
Lahko me pokličeš na tel.031-321-623 Mojca pa se lahko zmenimo. Sem dopoldne v službi.
(na Viču) to bo najbrž možno.
(pa sem mogoče enkrat prehitela Xeno) Grin Grin

LP Mojca
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #50 : sreda, 13.09.2006 : 15:03:09 »

Pepa - Petra

Vse zmenjeno !!! Smiley Smiley Smiley
Se še slišiva zvečer. ok. (pa že u naprej hvala v (upam-ne,ne sm prepričana)v Smetkinem imenu
oz.v imenu njenih pasjih in mačjih varovancev, da ne bodo trpeli lakote. Ker so že dovolj trpeli, da so sploh pristali tam.
lp Mojca
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : sreda, 13.09.2006 : 15:06:51 »

Z redkimi izjemami sem sicer še vedno prepričana, da jim kak dan posta ne bi škodil  Tongue. Sicer ste pa super, res...ko se tako hitro in v takšnem številu odzovete na kakšno našo stisko.
Logiran

smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #52 : sreda, 13.09.2006 : 16:59:55 »

prihaja Švrklja z 20kg za odrasle pse, pa še 15kg za mlade pse smo ji naložil zraven.
Za par ur bo Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #53 : sreda, 13.09.2006 : 18:14:38 »

Lahko prosim se meni posljete dve prosnji za hrano? Xena ima naslov.... Pa prosim, da mi poveste, ce je slucajno ze kdo nesel prosnji v obe trboveljski trgovini, da ne bom se enkrat tezila. lp
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #54 : sreda, 13.09.2006 : 19:32:04 »

Za muce zdaj in še nekaj časa ne rabim, imamo dovolj.

OK, dobro vedit... se bom pa za pasjo hrano zmenla.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 14.09.2006 : 06:51:05 »

Kaja in Rossy danes bodo prošnje (obe varianti) predane Xeni, ki bo uredila štemplje in Smetkine avtograme. Potem vama jih pa pošljemo.
Kot sem že napisala je bilo za hrano poslanih le 10 prošenj nekaterim zastopnikom, ampak nimamo pri nikomur kakšne hude veze, tako da če kaj poznate ne bo škodilo tudi, če dobijo po dve Wink
V trgovine ali vet. ambulante pa ni bila dostavljena še nobena.
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #56 : četrtek, 14.09.2006 : 07:17:04 »

Ora, jaz sem sicer po e-mailu dobila tvoje prošnje. Ti pa pošljem še moj naslov, v teh časih je namreč najbolj pomembno, da ima vse svoj podpis in pečat. Ne pozabit, jaz potrebujem poštempljane prošnje samo za finančno pomoč, pošlji pa mi jih toliko, kot jih lahko. Če bo to deset O.K. Sicer pa se bliža čas lokalnih volitev, morda velja izkoristiti to možnost.
Lep dan!
Logiran
pepa
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #57 : četrtek, 14.09.2006 : 20:25:38 »

Pozdravljeni,
tudi jaz bi prosila za kakšen izvod prošnje za hrano. Bi jo odnesla v trgovino za male živali v MB, če lahko.
Danes sem pri njih oddala tudi plakat.
Malokdo v našem koncu pozna zavetišče Horjul. Mogoče se pa najde kdo, ki bi rešil kakšno pasjo ali mačjo dušico.

Pozdrav
Petra
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #58 : petek, 15.09.2006 : 07:56:56 »

Pepa (Petra)
Hrana dostavljena včeraj, kot sem že povedala.Se še enkrat zahvaljujem v svojem in Smetkinem imenu, pa upam, da boš kdaj prišla iz štajerskega konca proti Ljubljani, pa se takrat oglasi.
Drugače pa še kdaj.  Smiley Smiley
lp Mojca
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #59 : petek, 15.09.2006 : 09:51:19 »

Smetka, za koliko dni je sedaj zbrane hrane? Da vemo, ali bo kmalu treba akcijo ponovit.
l.p., Jana
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines