mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:43:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: PA KAJ VAM JE, LJUDJE??
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: PA KAJ VAM JE, LJUDJE??  (Prebrano 35220 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : nedelja, 02.04.2006 : 18:59:53 »

A SO SE VAM MOŽGANI ČISTO SKISALI, AL KAJ?? Angry Shocked

... takole bi "nagovorila" tistega brezsrčneža, ki je danes dopoldne na smetišče na Zaplani odložil plastično vrečko, noter pa 6 malih, še NE 1 dan starih pasjih kepic. 3 punčke in 3 fantke.

Na srečo je opoldne mimo prineslo mlajši par s psom in opazila sta te male gomazeče in milo jokajoče zapuščene pasje dušice. Popokala sta jih, nesla domov, tam pa sta od sosedov slišala vse prej kot kaj spodbudnega.... madona, a smo še vedno ZAPLANKANI, al kako..... Huh. Nista se zmenila za razne komentarje, psičkom sta poskušala pomagati po svojih močeh in kmalu jih je pot prinesla v Polonine roke. Mama Repka sem medtem v stilu formule 1 šibala do dežurnega po papico (naslednji strošek v Repku bo garant utripajoča plava luč, ki mi bo v takih momentih še kako prav prišla, saj so mi bili ves čas napoti "nedeljski" vozniki... Tongue)

Kepice so bile že precej lačne, vendar v kar zadovoljivem stanju. Potem pa je sledilo hranjenje, masiranje, lulanje in zavijanje v toplo odejico. Tako bo zdaj kar nekaj časa na par ur.... Polona si bo pridelala nepopisen manjko v spancu, a kolikor jo poznam ne bo odnehala, dokler bibe res ne bodo dovolj velike, da bo lahko trdno zatisnila obe očesi. Kiss

Tule je nekaj fotk, narejenih takoj ob prihodu v zavetišče:

http://www.moj-album.com/slike/76039/RgPM7WlPp8ht6zVA.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/tG8RfB9Qq3UAplUz.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/5Mo3X7IvwYeaKNjb.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/x_PpcX6MZENHPebR.v.jpg

Kako smo jih poimenovali? Roll Eyes
khm, punčke so: Kate, Linda, Naomi..... Cool
fantje pa: Kalvin, Klein in Hugo Boss ..... Wink

Kaj naj rečem... upam, da se za vsakega takega norca, ki brez zadržkov odvrže 6 živih bitij, najde kdo, ki mu ni mar..... tako kot je bilo tokrat.

lp, mama Repka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 02.04.2006 : 19:28:09 »

Xena, a se ti malo dereš?
V resnici smo pričakovali take zgodbe, kot vsako pomlad in jesen...na žalost se še vedno ljudje poslužujejo takšnih krasnih možnosti za znebit se odgovornosti. Vsi tamali so že trikrat papali, vsi so že vitalni, le gdč. Mossova se malo zmrduje nad gumijasto dudo. To je tamala, tista malo progasta.
Ah, meni ne bo hudega, imam pomočnico. Je dojela, da je dobro sodelovat, ker si s tem priboriš spanje ob postelji  Cheesy. Brčica pomaga, kdo pa drug. Ora, jo dobiš na dnevu odprtih vrat za "šolanje"  Cheesy, je zdaj ne morem oddat, ker jo rabim  Grin
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #2 : nedelja, 02.04.2006 : 19:36:10 »

Brez besed  Cry Cry Cry Cry Cry. Samo da so zdaj v dobrih rokah.
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #3 : nedelja, 02.04.2006 : 19:45:26 »

Doloceni ljudje bi resnicno morali pogledati s SSKJ kaj je to vest...

vest [lat. conscientia "sovednost, zavest, vest, spoznanje] osebna zavest o nravni vrednosti ali nevrednosti lastnega obnasanja, dojemanje eticnih vrednot in njihovih zahtev; obcutek za to, kar je dobro ali zlo

Da ti gre na "kozlanje", ko beres take zgodbe in si zamislis kak clovek je to, da je zmozen takega dejanja...


Vsem 6 kepicam enega  Kiss, ni dvoma, da so sedaj v dobrih rokah...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 02.04.2006 : 19:48:44 »

Tile tamali imajo brez dvoma mamo. Morda je že kdaj kotila; najbrž bo še kdaj. Težko verjamem, da bo prihodnjič skrbnik storil kaj drugače, kot je zdaj...Mene prav stisne, ko na to pomislim.
Logiran

babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #5 : nedelja, 02.04.2006 : 19:51:47 »

Ti Smetka, Maja je kr dost gor pa jo bom povprašala
Logiran
senca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 54


« Odgovor #6 : nedelja, 02.04.2006 : 20:04:39 »

ah..joj...nimam besed. ne razumem (in tudi najbrž nikoli ne bom), kako je lahko nekdo tako brezsrčen Cry Lips Sealed
upam samo, da se bo vse srečno izteklo (niti ne dvomim, saj so malčki v dobrih rokah Wink )
malim pa koš  Kiss

tina


p.s.: kdo je bil zadolžen za izbiro imen? zakon so Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 02.04.2006 : 20:12:09 »

Tokrat so se imena nama s Xeno kar sama zložila...ena je zinila, da so manekenčki, druga je rekla, da bo ena Kate; pa je, kar je  Smiley...
Ja, Zaplana spet ni tako zelo velika, da nihče ne bi vedel, kdo je imel  še včeraj brejo psico. Problem nastane, ko ti najditelji povedo, da so jih sosedje(pa ne samo eni) čukasto gledali, ko sta jih prinesla...češ, mar bi jih pustila...
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #8 : nedelja, 02.04.2006 : 21:05:49 »

Tudi jaz sem brez besed, le kako lahko eni ljudje kaj takega naredijo Cry Cry. Še dobro, da so sedaj v dobre roke prišli.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #9 : ponedeljek, 03.04.2006 : 08:21:52 »

A SO SE VAM MOŽGANI ČISTO SKISALI, AL KAJ?? Angry Shocked

Ne, takim se možgani niso skisali, ker se jim NE MOREJO, KER JIH NIMAJO!!!!!!!!
Ostalega, kar mi zdajle hodi na pamet pa rajši nitine začnem pisat..... gnidam tako in tako ne bo nprišlo nič do živega...... bom rajši držala pesti, da kepice zrastejo v kepe.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #10 : ponedeljek, 03.04.2006 : 10:23:44 »

Mogoče imajo možgane(kurje), srca pa zagotovo ne. Psički so imeli srečo, da sta jih našla tadva, ki imata srce, ker očitno ga tudi nobeden od sosedov nima Cry. Psičkom pa vso srečo Kiss. Za Polono pa ne poznam takega presežnika, da bi lahko opisala njeno dobro delo. Ne da ga ne poznam, ampak preprosto ne obstaja. Mogoče  čudodelka na ne vem katero potenco. Pa Katarina tudi.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : ponedeljek, 03.04.2006 : 10:26:08 »

Mi je Smetka prej povedala, da se hočejo punce nekaj zmrdovati pri hrani ....očitno so njihova imena čisto na mestu - prave nos vihajoče manekenkice! Cool

lp, Katarina
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #12 : ponedeljek, 03.04.2006 : 10:54:35 »

Mogoèe imajo možgane(kurje)....
Mah, pokaži mi kuro, ki nardi kaj takega, pa bom verjela da imajo vsaj kurje možgane, do takrat pa..... se mi pa to zdi kar huda žalitev kur!
Wink

Mi je Smetka prej povedala, da se hoèejo punce nekaj zmrdovati pri hrani ....

No dejmo: eno za Smeeeetko, pa eno zličko za Xeeeeeno, pa za vsakega forumaša eeeeno, ČE NE BO PA ŠIBA PELA! Zdej pa jest, pa konc!!!
Wink
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #13 : ponedeljek, 03.04.2006 : 11:13:26 »

Kakšna žalitev kur Wink, imajo pač majhne možgane. Ampak niso pa trdosrčne kot tisti kruteži.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #14 : ponedeljek, 03.04.2006 : 11:29:06 »

Smetka, mene pa zanima kdaj bi se dalo te kepice pridet malo pocrkljati  Smiley, pa  Kiss Kiss Kiss.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: PA KAJ VAM JE, LJUDJE??
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines