mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 15:28:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan odprtih vrat  (Prebrano 35055 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #105 : nedelja, 07.05.2006 : 10:34:15 »

Žal je pri meni nekaj vmes prišlo, tako, da me danes ne bo. Vsi, ki ste oz. boste še šli pa užuvajte kar se le da. lp
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #106 : nedelja, 07.05.2006 : 19:04:30 »

Evo,pa smo se malček spočili.Nevem kdo je bol utrujen,pesjani ali mi  Cheesy Wink Slik je nastalo ogromno,večina je sicer s sprehoda.Hvala vsem za družbo,hrano(sploh leva stran-sladki del Wink ..mmmm),pijačo...oz hvala za vse  Smiley

Slike: http://bernirina.moj-album.com/album/3164045/

Polona in pesjanček,ki je našel nov dom : http://bernirina.moj-album.com/slike/77420/SG9eBinXi4YaLQWz.jpg

Polona in Walker: http://bernirina.moj-album.com/slike/77420/BnuZ3djlKgm3iVce.jpg

 Cheesy Cheesy

lp,
NIna
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #107 : nedelja, 07.05.2006 : 19:22:57 »

Evo tudi nas doma!  Cool Prav veseli me, da sem KONČNO uspela spoznati nekaj forumovcev v živo... in v celi frki celo uspela vprašat, kdo je kdo  Cheesy Dajte se lepo prosim javit še tisti, ki ste bili gor in smo celo govorili, pa ne vem pod kakšnim nikom ste tukaj...

firbec utrujeno happy ostržka
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #108 : nedelja, 07.05.2006 : 19:28:34 »

Ostržka, midve sva krampale skupaj Wink

bili smo pridni:

eni pa še bolj:

babi Repka je spekla tako dobre dobrote in toliko, da so se mize šibile:
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 07.05.2006 : 20:20:06 »

Še dobro, da kdo od vas ve, h kateremu nicku sodi kakšen obraz. Jaz vem toliko kot prej  sram.
Pridni ste bili, lepo vas je bilo videt v takšnem številu, upam, da boste prišli še kdaj.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #110 : nedelja, 07.05.2006 : 20:21:21 »

Evo, se nase fotke - cez 500 jih je, vendar vam na ogled le nekaj cez 150, ostale dobi Smetka za spomin na CD-ju Wink

Kaj naj recem, za zacetek super vreme, izredna druzba, krasno okolje, sprosceno vdusje med vsemi prisotnimi, pridni delavci Wink, za pogled in zelodec super hrana (hvala Xenini mami in pekom peciva), simpaticna darilca na srecelovu, prijazni in razigrani pesjani... in Smetka Grin
Hvala vsem za lep dan.
Se vidimo na naslednjem dnevu odprtih vrat ali pa kar ob kaksni vmesni akciji Smiley

Da vas ne pustim na suhem Cheesy - fotke so na http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=745 ali
mojpesGalerija -> Razno -> Dan odprtih vrat v Zavetišču Horjul, 7.5.2006

Zlozene so kronolosko in upam, da bodo tudi tistim, ki niso bili danes z nami, povedale dovolj, kako smo se imeli in jih prepricale, da se nam je prihodnjic vredno pridruziti.
Na gasilskih manjka nekaj sprehajalcev psov in nekaj zamudnikov Smiley.

Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #111 : nedelja, 07.05.2006 : 20:34:40 »

Bom natipkala kak vtis danes, pol se najbrž dva dni ne bom mogla pritaknit tipkovnice, zaradi ''musklfibra'' v rokah (kramp dela svoje...)  Wink

Vesela sem, da nam je bilo vreme naklonjeno.

Bilo je fajn in upam, da ni bilo zadnjič. Pesjani so vedno zelo veseli dolgih sprehodov, na katerih spoznajo nove ljudi. Potem prijetno utrujeni in polni novih vtisov popadajo po ležiščih, spustijo tisti svoj ''kako-je-to življenje-težko'' vzdih in sladko zadremajo. Bilo je prav fajn, jih opazovat takole zmatrane. Mislim, da si tudi oni želijo še podobnih dogodkov v prihodnosti. Upam, da jih bomo še večkrat skupaj takole ''matrali''.

Pohvalila bi vse, ki ste prispevali sladice. Brez njih bi nekateri med nami precej hitreje omagali.

Smetka, a boš dala gor kako fotko lepe nove zelene travice, ko bo vzklila? Da vidimo, kakšen bo zaključek tega skupinskega projekta...

LP vsem!


 
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #112 : nedelja, 07.05.2006 : 20:56:50 »

Še dobro, da kdo od vas ve, h kateremu nicku sodi kakšen obraz. Jaz vem toliko kot prej sram.
Pridni ste bili, lepo vas je bilo videt v takšnem številu, upam, da boste prišli še kdaj.

hehe... no polona jaz sem tista, ki je dol iz Kimija spravila celo vrečo dlake  Cheesy 

drugače je bilo pa res super in upam, da bomo še kdaj ponovili  Wink  slikice bodo pa jutri ker jih moram še dol iz fotoaparata dati  Smiley

LP
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #113 : nedelja, 07.05.2006 : 23:28:30 »

Vidim, da ste vsi uzivali. Od vas bodo tudi jutri prisla sporocila. Mene pa zanima, kaj bi danes na vso "zmesnjavo" rekli psi in kako bodo jutri komentirali svoj "muskelfibr". Ce se kdo spozna na pasjo govorico, naj kaj spusti v eter.
LP Svrk
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #114 : ponedeljek, 08.05.2006 : 07:31:51 »

Jaz sem pa tista, ki je vztrajala, da želi peljati Tineta ven in na koncu mi je tudi uspelo Smiley. Res je bilo lepo (hrana, ozračje, udeleženci) in pa seveda pesjankoti.
Upam, da se kmalu ponovi kak dan odprtih vrat.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #115 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:10:17 »

Vceraj je bilo prav lustno. Sicer so do takrat, ko sem jaz prisla utrudili ze vse pse, pocistili vse pesjake in skorajda prestihali (prekrampali  Grin) pol parcele, tako, da mi ni preostalo drugega kot, da cvekam. No, pa dva hiperaktivna "pretepaca" sva s prijateljico lahko malo sprehodili. Nekdo bo resnicno vesel, ce bo posvojil Zorra ali Belo, sta res prisrcna in igriva. Me kar cudi, da sta se vedno v Horjulu. Huh
 
p.s. glavno, da se na slikah vidi, kdo je garal in kdo cvekal Tongue

Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #116 : ponedeljek, 08.05.2006 : 08:27:49 »

Alba, kako sta se imela s Tinetom? Pa vsi ostali z drugimi? Vas nisem imela časa vprašat, kako so se obnašali. Samo Belo sem malo spremljala, sem vesela, da tako zelo napreduje, včeraj je izgledala prav dobro med toliko ljudmi. No, saj počasi bom sestavila, kdo je kdo  Smiley. Lp vsem.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #117 : ponedeljek, 08.05.2006 : 09:06:31 »

Smetka nad Tinetom sem bila pozitivno presenečena. Na začetku me je bilo malo strah zaradi opozoril, da je zelo živ in da precej vleče. No glede na to, da imam doma huskyja je bil Tine prava mala malica. Ni mu sicer najbolj všeč, da je čisto na kratkem fleksiju, se pravi poleg, ne vleče pa, ko imaš odprt fleksi. Po gozdni potki je hodil vedno malo naprej od mene, ampak me ni niti malo vlekel. Najbolj je užival v ovohavanju vsega mogoče. Sklepam, da je podedoval malo nagona po huskyjih. Ko sem ga poklicala k sebi se je odzval. Če ga primerjam z Albo, ki sem jo prav tako dobila malo starejšo, je veliko bolj priden in ubogljiv. V glavnem priskrčen pes za človeka, ki ima rad dolge sprehode in ima velik ograjen vrt. Upam, da čimprej dobi nov domek. Pa  Kiss Kiss Kiss mu daj v mojem imenu.

Aha še Bela, njo sem tudi sprehajala - zelo pridna, živahna, sem dobila občutek da ni več toliko boječa. Sem pa upoštevala navodila in je nisem božala ali iskala kontakta z njo. Se odziva na klice in je vsakič, ko sem rekla greva Bela takoj pritekla za mano. Na klic tudi pride do tebe in ovoha tvojo roko.

Ah joj, če bi lahko, bi kar vse vzela s sabo, čisto so me navdušili.

 Kiss Kiss vsem Smetkinim pesjanarjem.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #118 : ponedeljek, 08.05.2006 : 09:08:43 »

He, he, jaz priznam, da nimam žuljev, niti musklfibra Roll Eyes, na srečo SREČKE ne žulijo. Mi je pa dan tako minil, da se ne da povedati.

Vsi ste bili super, krasno razpoloženi in razigrani, v taki družbi je človek vedno rad. Žal pa tudi sama ne vem kaj dosti več v igri "kdo je kdo", kot sem pred tem. sram Naslednjič majice z vidnimi napisi!! Cool

lp, Katarina
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #119 : ponedeljek, 08.05.2006 : 09:15:53 »

Kako ste bili pridni!  Smiley Zelo pohvalno  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines