mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 09:46:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan odprtih vrat  (Prebrano 35046 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #120 : ponedeljek, 08.05.2006 : 09:56:45 »

Priznam, imam žulje in musklfibr  Grin Pa čisto sem happy ker sem se imela tako dobro.  Cool Pogled na pesjane, ki so zvečer od utrujenosti "popadali dol" po boksih pa je bil prečudovit!  Smiley Hvala vsem tudi v mojem imenu. Nisem mislila, da bo izpadlo tako krasno.

Mi je pa prav toplo pri srcu, ko se spomnim na včerajšnji obisk BIVŠIH zavetiščnikov Filipa in prečudovitega setrčka. Oba sijeta od sreče in zadovoljstva. Lastniki pa tudi!  Grin Grem stavit, da jim prav nihče ne verjame, da sta bila to nekdaj zgubljena reveža iz zavetišča.  Smiley

happy ostržka
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #121 : ponedeljek, 08.05.2006 : 10:03:09 »

Jaz pa nisem dobila varstva za Lino in se žal nisem mogla udeležiti tele zabave...
Berem pa, da ste se imeli prekrasno Smiley
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #122 : ponedeljek, 08.05.2006 : 10:22:48 »

No, jaz sem pa tista, ki je s Smetko in Zalo čistila pesjake. Grin Sicer nimam muskelfibra ali žuljev, sem si pa malo porezala dlani na tisti kratki metli/krtači. Naslednjič sigurno prinesem novo s ta dolgim štilom. Cheesy Aja, pa Vikija smo tudi ven peljale.

Lp
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #123 : ponedeljek, 08.05.2006 : 10:35:01 »

A je sploh kdo preštel, koliko vas je bilo?
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #124 : ponedeljek, 08.05.2006 : 13:32:55 »

A je sploh kdo preštel, koliko vas je bilo?

Niti slučajno! Smo imeli tooooooliko za opravit! Cheesy Grin

he he ostržka
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #125 : ponedeljek, 08.05.2006 : 14:03:36 »

Žal se akcije nisem mogla udeležiti. Potrudila se bom, da bom katerega odpeljala na sprehod. Slike kažejo, da ste bili zelo uspešni, pa tudi Polona je na slikah videti zadovoljna!!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #126 : ponedeljek, 08.05.2006 : 14:13:03 »

joj škoda ker se mi tega nismo mogli udeležiti...               
 
me pa zanima za kaksno soboto nedeljo,če se da iti malo sprehajat pse.
in če se da,kje v horjulu je to zavetišče.vemo kje je podjetje metrel.je zavetišče blizu?
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #127 : ponedeljek, 08.05.2006 : 18:55:53 »

O, bolha2, jaz sem se pa spraševala, če si sploh prišla... Cheesy
Smo bile dober tim, lahko še kdaj ponovimo  Wink.
Logiran

bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #128 : ponedeljek, 08.05.2006 : 19:01:52 »

O, bolha2, jaz sem se pa spraševala, če si sploh prišla... Cheesy
Smo bile dober tim, lahko še kdaj ponovimo  Wink.

Seveda, sem takoj za.  Grin Samo povej kdaj.

Lp
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #129 : ponedeljek, 08.05.2006 : 20:48:29 »

No jaz sem tista, ki je skupaj z Bolho2 in Nuttelo Vikija na sprehod peljala, pa na Xenini nesrečo sem plavega macona izžrebala je trenutno še na častnem mestu Wink
Je bil pa res čudovit dan v prekrasni družbi Smiley Smiley
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #130 : torek, 09.05.2006 : 07:19:28 »

pa na Xenini nesrečo sem plavega macona izžrebala je trenutno še na častnem mestu Wink

A Minotavra si izžrebala?  Cheesy Grin

Počasi dojemam kdo se skriva pod katerim nickom...  Smiley

lep dan ostržka
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #131 : torek, 09.05.2006 : 08:48:00 »

No, končno se mi je ratal registrirat! Juhu! Ostržka, ob 11h si gor peljala 5 ženskic - bolho2, sasko, njeni sestrico in mami in nutello. Cheesy Satin - a je Minotaver še cel? Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #132 : torek, 09.05.2006 : 09:01:56 »

Ja, kaj je zdaj, a zdaj boste cel dan nabijale s tem Minotavrom, al kwa? Cheesy Cheesy Usoda se je kruto poigrala z mano, saj mi je bil usojen, potem pa.... Roll Eyes Grin

lp, Katarina
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #133 : torek, 09.05.2006 : 09:24:58 »

Ja Minotaver je MOJ  Wink Cheesy Grin Drugače Ostržka sva se pa midve že srečali ko si pršla pome k Martelu.
Xena kakor zgleda ga ne bo Lars dokrajčil ampak moja maca Lily, jo je skoraj kap ko je zagledala to plavo pošast v moji sobi in to še na njenem najljubšem placu - postelji Cheesy Shocked
Je reva čist ven padla, ga je napadla ko kaka furija, ga je revža čist premikastila, še huje je pa ratalo ko ga Lily nekak na spodnjem delu močneje pritisnila in je revež spustil svoj glas, še dobro da je plav.... Cheesy Cheesy Grin Zdaj se revež med obiski njene visokosti skriva v predalu, Lars je sicer probal če je okusen in zgleda je, vendar je mel ravno takrat poleg sebe še svojo bikovko pa je bila boljša in je tako Minotaver varno prispel v svojo sobo no nažalost sem pozabla na svoji dve maci, Mitzy ga je samo užaljeno pogledala potem pa še mene in smo zopet na podkupovanju Cheesy Grin Roll Eyes, Lily pa zdaj samo gleda če je kje da dokonča svojo misijo.... Cheesy Grin Roll Eyes

lp, Andreja
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #134 : torek, 09.05.2006 : 09:31:12 »

Lily pa zdaj samo gleda če je kje da dokonča svojo misijo.... Cheesy Grin Roll Eyes
Dej, malo čuvaj svoj plen, satin! Grin

Drgač sm pa pozabla svoj album mal spromovirat http://nutella.moj-album.com/ - za dan odprtih vrat mislim, da ni dvoma, katero ikonco je treba prtisnt. Wink Cool
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines