mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 22:57:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan odprtih vrat  (Prebrano 34945 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 03.04.2006 : 15:56:12 »

Tito bo itak za Sleepy, sta se fejst razumela zadnjič  Smiley. Za Punčija kaj naučit rabiš pa samo žogico z zvončkom - v hipu vse zna!
Logiran

Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #16 : ponedeljek, 03.04.2006 : 16:26:07 »

A ni bil Tito ze v Trbovljah?
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #17 : ponedeljek, 03.04.2006 : 16:49:58 »

Jaz si že "nabiram" goste, ki jih bom privlekla s seboj v Horjul na dan odprtih vrat.  Roll Eyes Predvsem teto, ki si želi enega pesjana, pa ga časovno ne bi shendlala in se zato zanima za posvojitev na daljavo (jo je navdušil znanec iz Nemčije, ki ima na daljavo posvojenih kar nekaj kosmatih duš).  Cheesy Si je že rezervirala vikend....  Wink
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #18 : ponedeljek, 03.04.2006 : 20:21:39 »

No fino prideva še midva s Kastrom, pa naj kar on laufa v kakšni vreči od krompirja namest mene, bo ziher pometel s konkurenco.  Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #19 : ponedeljek, 03.04.2006 : 21:49:21 »

Predvidevam, da nas bo kar ogromno na temule dnevu odprtih vrat, bo kar gneča Wink Grin No jaz vsekakor pridem,  po vsej verjetnosti že ta vikend malce kakega pesajana ali pesjanko na špancir peljati Grin..lp
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #20 : torek, 04.04.2006 : 08:11:15 »

Tito bo itak za Sleepy, sta se fejst razumela zadnjiè

 Grin JUUUHEJ! Tito, salta s trojnim šraufom ti ne uide!  Grin

Pa PikaPoka bravo, ideja o hitrostnem pucanju boksov sploh ni slaba, samo mogoče bi blo dobro tak program v naprej napovedat, da prinesemo škornje, metle, cunje.... sej veš, prednost lastne infrastrukture. Mene druge metle sploh ne ubogajo. Še s svojo mam težave! Wink
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #21 : torek, 04.04.2006 : 11:52:20 »

Glede na to, da Brči sedaj veliko pomaga pri razvoju in vzgoji malih manekenov mislim, da ji Smetka ne bo pustila zapustiti zavetišča preden mališani odrastejo in bo počakala na dan odprtih vrat. Služba je pač služba Roll Eyes

Sleepy te že kar opozarjam, da bosta imela s Titom hudo konkurenco Cool
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : torek, 04.04.2006 : 12:17:50 »

Ja, Tito je rojen Trboveljčan  Cheesy.
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : torek, 04.04.2006 : 12:19:50 »

Vidim, da se zabavate. Xena bo imela malo težav pri svojih razpredelnicah  Cheesy. A ne, ta stara  Grin Grin.
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #24 : torek, 04.04.2006 : 13:17:08 »

Citat
Ja, Tito je rojen Trboveljčan 

A ne bi bilo potem posteno, da ga dobim jaz! Angry Cry Sleepy, najdi si koga drugega! Tongue Wink

Saj se hecam.....midva z Alesem bi se zagrebla za katero od tistih, ki imajo tam stalno prebivalisce. Recimo Ales bo sigurno hotel Lizo, jaz bi pa Sivo ali Bolho. Bo to mogoce? Smiley
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 04.04.2006 : 13:25:25 »

Ja, ni panike, Aleš dobi Lizo, ti pa Bolho...samo potem boš zadnja  Tongue.
Sivka me je zapustila...na prvi pomladni dan.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #26 : torek, 04.04.2006 : 13:29:21 »

Aaaammmm........bi lahko jaz dobila Lučko?

Najina glavna naloga bo gretje kavča v dnevni sobi......
Saj bova pridni, obljubiva Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #27 : torek, 04.04.2006 : 13:30:59 »

Vidim, da se zabavate. Xena bo imela malo težav pri svojih razpredelnicah Cheesy. A ne, ta stara Grin Grin.

Ta stara?? Ojej, a takle mam zdaj, al kako... Jah, nč, bom pač na nos nataknila špegle za moje ostarele in slabovidne očke, se pogreznila v kak gugalnik na sončku, noge zavila v toplo odejo in z razbolelimi členki v razpredelnico zabeležila udeležence teh zabavnih iger... priključiti se žal ne bom mogla, ker mam protezo mal švoh naštelano, pa kar hitro ven pade.... sram

babica Repka Cheesy
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #28 : torek, 04.04.2006 : 14:26:28 »

A ne bi bilo potem posteno, da ga dobim jaz! Angry Cry Sleepy, najdi si koga drugega! Tongue Wink

 Angry a zdej se bomo šli pa lokal patriotizem, al kaj?  Tongue Nič ne bo! Jaz sem se prva zagrebla, pa poštenje gor al dol!  Angry
Wink

... prikljuèiti se žal ne bom mogla, ker mam protezo mal švoh naštelano, pa kar hitro ven pade.... sram

Ja pa sej ni noben predlagal, da bi gosti glodali! lahko prideš brez proteze!  Grin

 Huh Ej, če bi se še tisti brez psov tako grebli za njih, kot se mi, bi blo pa prav fino..... pa Smetka ne bi mela kej delat in bi lahko spala ceeeelo nedeljo!

papa
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #29 : torek, 04.04.2006 : 14:43:56 »

Joj, Polona, oprosti. Saj ves, ce kdo lahko zine najbolj neumno ob najbolj neprimernem casu, sem to jaz.  Cry Zal mi je za malo sivo punco, res je bila No.1. Cry lp
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines