mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 19:51:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dan odprtih vrat  (Prebrano 35033 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #75 : sreda, 03.05.2006 : 14:55:23 »

Balu, ce ti je vseeno, da prides malo kasneje, recimo ob enih ali dveh, te lahko pobereva midva. lp
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #76 : sreda, 03.05.2006 : 15:10:24 »

Drugače lahko jaz poberem. sem iz Trzina in brez problema šibnem mimo tržaške.
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #77 : sreda, 03.05.2006 : 16:42:08 »

Ce gre prej kot Kaja se ti z veseljem pridruzim Alba.Kje na trzaski bi ti bilo najlazje....pri tamali bencinski crpalki?(una nasproti mercatorja)
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #78 : četrtek, 04.05.2006 : 07:14:37 »

Sicer se za uro še nismo čisto dogovorili, ampak gremo prej kot Kaja. Lahko tudi pri pumpi, ni problema  Wink Cheesy.
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #79 : četrtek, 04.05.2006 : 07:30:29 »

No,medtem sem si ze zrihtala prevoz.Najlepsa hvala Alba in Kaja za ponujeno moznost prisedanja Wink Vama vsaj ne bo treba zavijat s poti in pobirat zmesanega dvonozca Grin
Torej se vidimo v nedeljo.
lp
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #80 : četrtek, 04.05.2006 : 08:51:51 »

4/ DELOVNE AKTIVNOSTI
- sprehajanje in nega kužkov
- pomladansko čiščenje in urejanje pesjakov ter okolice, vse v veselem, sončnem duhu!


Vprašala bi (čeprav sem bila že na liniji z Mojco), če s seboj prinesemo tudi kakšno vedro, gobo, krtačo...? Zraven bi prinesla še wap in grablje, rokavice. Če še kaj potrebujete, povejte.

Se vidimo v nedeljo!! Grin Grin
LP Sanny
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #81 : četrtek, 04.05.2006 : 10:57:03 »

Smeta, se veljata Liza in Bolha? Drugace ne pridem. Wink Bomo pa ocitno rabili se enega pesjana, ker pride z menoj tudi prijateljica. Bo tudi ona hotela kaksnega bernca. Je se kak na razpolago? Wink Grin lp
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #82 : četrtek, 04.05.2006 : 11:20:48 »

Jaz pa še vedno upam, da dobim Brčo Cool Glede na to, da pa bo tudi nas več bi si pa zadali izziv in poskusili še Shya ven iz parcele spraviti. Smetka, a misliš, da bi trem puncam in z Brčino pomočjo ta podvig uspel Huh
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #83 : četrtek, 04.05.2006 : 11:42:03 »

Shy-kotu bo treba naredit posebno bivalno kupolo, da bo prebavil tale dan odprtih vrat... Se mi zdi, da bi mu veliko bolj pasal kak dan zaprtih vrat...  Grin

Ampak probamo pa lahko! Posebna nagrada bo za prepričevalne učinke Shy-a...  Cool

bugy ostržka
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #84 : četrtek, 04.05.2006 : 11:52:33 »

Se mi zdi, da bi mu veliko bolj pasal kak dan zaprtih vrat... Grin
Grin Grin Cheesy Cheesy

2 hrenovki bom imela samo za Shya... pol pa ni hudič, da ga ne spravimo vsaj par metrov iz parcele! Al sem preveč optimistka Huh
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #85 : četrtek, 04.05.2006 : 15:32:38 »

Jaz imam pa eno vprasanje....kaj lahko za pesjane specem nekaj sladkega? V bistvu je samo listnato teso,skuta,jajce in sveze naribana jabolka.V bistvu nic sladkorja in drugih umetnih stvari.Ce je kdo alergicen na psenicno moko lahko naredim tudi iz rzene ali ovsene.
Ce je odgovor ja,pol rabim se podatek koliko je teh stiritacnikov Shocked.Raje naredim prevec kot premalo Grin
Samo kot ideja,da se malo dodatno pocartamo pse....ce pa s tem zapostavljamo macke nudim se ocvrte sardelice Cheesy Grin
Lp
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #86 : četrtek, 04.05.2006 : 17:00:13 »

Balu, pečeš za 28 psov in 6 mačk  Cheesy. A bo šlo? No ja, pa še po nekaj predstavnikov vsake vrste tule biva za stalno.
Kajči, velja!
Ora...hahahaha....do solz si me  Grin Grin. Ampak probat ni greh  Grin Cheesy Grin.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #87 : petek, 05.05.2006 : 08:07:06 »

ZADNJA INFORMACIJA

1/ PROMETNA UREDITEV
Ker je parkirnih mest pri zavetišču le za cca 10 avtomobilov in jih bomo zasedli organizatorji in gostje, vas prosimo, da pustite svoje avtomobile pred podjetjem METREL v Horjulu. Potem pokličite na tel. št: 051 30 44 35, da vas pridemo iskat.
Ker pa želimo v čimmanj vožnjah prepeljati čimveč ljudi in v želji, da lahko z aktivnostmi čimprej začnemo, vas prosimo, da ste točni, se pravi ob 11.00

2/ URNIK
-  sprehajanje in nega kužkov
-  pomladansko čiščenje in urejanje pesjakov ter okolice, vse v veselem, sončnem duhu!
-  kosilo/malica/okrepčila
-  zabavno družabne aktivnosti : 
                    - učenje psov razne trike
                    - srečelov (ker je namen srečelova zbrati kaj prepotrebnih sredstev za horjulske oskrbovance, znaša srečka
                                   800,0o sit v gotovini). Prosimo, da svoja »darilca« oddate ob prihodu Katarini/Xeni
                    -  predstavitev pisnih in risanih, ter poetičnih izdelkov na temo zavetišča, ki jih prosimo ob prihodu izročite  Katarini/Xeni, ne pozabite se na izdelek podpisati.
       - športne aktivnosti

3/ HRANA IN PIJAČA
Za oboje bo poskrbljeno, v kategoriji »sladice« pa se kot rečeno lahko izkažete vi!

4/ DELOVNI PRIPOMOČKI
Prosimo, da prinešeno orodje oddate pri prihodu, svetujemo pa vsakemu, da svojega ustrezno označi, da bo po po akciji »našel pot domov«.  Wink

Ob tem vas naprošamo tudi, da prinesete s seboj kakšne »piknik« stole v primeru, da do pripravljenih zmanjkalo.


POMEMBNO!
Ker je žal vremenska napoved za nedeljo precej slaba, je možno, da bo dogodek preložen za en teden, zato vas prosimo, da jutri dopoldne preverite na forumu, kako je s tem, če pa te možnosti nimate, po pokličite Polono 051 30 44 35 ali mene: 041 409 840. Hvala za razumevanje.

Držimo pesti za sonček!

lp, Katarina


Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #88 : petek, 05.05.2006 : 08:40:32 »

Ora...hahahaha....do solz si me Grin Grin. Ampak probat ni greh Grin Cheesy Grin.
Hrenovke pri nas delajo čudeže, mogoče jih bodo tudi pri Shayu Roll Eyes

2/ URNIK
-  sprehajanje in nega kužkov
Ali je povodcev, fleksijev in ovratnic dovolj ali naj še to s sabo prinesemo Huh
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #89 : petek, 05.05.2006 : 08:41:42 »

Pa še krtače mogoče Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Dan odprtih vrat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines