mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 05:44:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Beagle
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 197   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beagle  (Prebrano 425370 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1905 : sobota, 23.06.2007 : 15:15:21 »

Sdamcek, nic ne zamerim, bi pa pripomnila, da je vsak sam svoje srece kovac in ce ima clovek do nakupa psa slabsi odnos kot do nakupa nove vetrovke, mu zagotovo nisem jaz kriva. Vsak se mora sam zavedati, da kupuje zivo bitje, ki bo z njim vsaj kaksnih deset let v hudem in dobrem.

Zakaj so teme o preprodajalcih zaklenjene, si lahko preberes v temi Kam so izginile teme o preprodajalcih?
Ni pa to stran o beaglih, temvec spletni portal o psih, zato kaksnih vzornikov na drugih spletnih straneh o posameznih pasmah ne iscemo. Tudi ni mojpes.net samo tale forum, temvec vsebuje se kaksno malenkost vec.

O mojem odnosu do preprodajalcev ocitno ne ves popolnoma nicesar, saj sicer ne bi zapisal, da drzim z njimi. Res je treba pred nakupom psa kaksno malenkost prebrati, prav tako pa tudi o tistih, katerim podtikamo nemarno delovanje.

Pa prijeten vikend zelim.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1906 : sobota, 23.06.2007 : 15:22:44 »

Sdamcek, se tole, ker je bila tvoja pogruntavscina iz prejsnjega sporocila vmes objavljena kot nova tema tudi med vrocimi temami in v skladu s pravili izbrisana - ni treba cepetati, ce te nekdo ne uboga. Tukaj si na obisku, ker si zelel nekaj informacij. Ce ti ne ustreza, pojdi po informacije drugam. Imas na voljo vse polno informacij zastonj, ponekod pa jih bos moral placati. Samo od tebe je odvisno, kaj bos storil. Ker se ti zdi tista hrvaska beagle stran tako krasna, kaj sploh delas tukaj? Dolzna ti zagotovo nisem popolnoma nicesar.
Logiran

Sdamcek
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #1907 : sobota, 23.06.2007 : 15:47:34 »

Iz zgornjih postov se vidi da zameriš, zato se ti še enkrat opravičujem, če pa ne je pa tvoje obnašanje malce arogantno.

Kakorkoli že:
Sdamcek, nic ne zamerim, bi pa pripomnila, da je vsak sam svoje srece kovac in ce ima clovek do nakupa psa slabsi odnos kot do nakupa nove vetrovke, mu zagotovo nisem jaz kriva. Vsak se mora sam zavedati, da kupuje zivo bitje, ki bo z njim vsaj kaksnih deset let v hudem in dobrem.

Zakaj so teme o preprodajalcih zaklenjene, si lahko preberes v temi Kam so izginile teme o preprodajalcih?
Ni pa to stran o beaglih, temvec spletni portal o psih, zato kaksnih vzornikov na drugih spletnih straneh o posameznih pasmah ne iscemo. Tudi ni mojpes.net samo tale forum, temvec vsebuje se kaksno malenkost vec.

O mojem odnosu do preprodajalcev ocitno ne ves popolnoma nicesar, saj sicer ne bi zapisal, da drzim z njimi. Res je treba pred nakupom psa kaksno malenkost prebrati, prav tako pa tudi o tistih, katerim podtikamo nemarno delovanje.

Pa prijeten vikend zelim.

1. se popolnoma strinjam, zato sem poizkusil informacije dobiti tudi tukaj, a to ni možno, oz. je za 160 eur.

2. Verjamem, da imaš tudi ti negativen odnos do preprodajalcev, a ne razumem zakaj to ni prodkrepljeno z dejstvi-to da je tema o preprodajalcih zaklenjena gotovo ne govori v prid temu! Kot pravi pasji pregovor: Pes ki laja ne grize! Vse tvoje nasprotovanje ne pomeni nič, ko pa po drugi strani ne dovoliš pregleda vsebin o preprodajalcih!!!


Sdamcek, se tole, ker je bila tvoja pogruntavscina iz prejsnjega sporocila vmes objavljena kot nova tema tudi med vrocimi temami in v skladu s pravili izbrisana - ni treba cepetati, ce te nekdo ne uboga. Tukaj si na obisku, ker si zelel nekaj informacij. Ce ti ne ustreza, pojdi po informacije drugam. Imas na voljo vse polno informacij zastonj, ponekod pa jih bos moral placati. Samo od tebe je odvisno, kaj bos storil. Ker se ti zdi tista hrvaska beagle stran tako krasna, kaj sploh delas tukaj? Dolzna ti zagotovo nisem popolnoma nicesar.

Tudi s tem se strinjam. Informacije bom moral dobiti drugje.  Sem pa sem prišel zato, ker kakor tudi TI praviš zbrati je treba čim več informacij. Na žalost sem jih tle dobil bolj malo, upam pa da bom drugje uspešnejši!
Moram pa še pripomniti, da je tvoj način odgovorov skrajno neprijazen in aroganten.

Lep vikend tudi tebi, Samo

P.S.: Star sem pa 24 let tako da sem pred par leti že nehal cepetati! Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1908 : sobota, 23.06.2007 : 16:07:25 »

Znati je treba prebrati tisto, kar pise.
Dostop do vseh mojpes.netovih vsebin je mogoc za 20 € za celo leto. Za 160 € lahko celo leto tukaj reklamiras prodajo avtomobilov ali pa vreck za pobiranje pasjih kakcev, kar pa najbrz ni tvoja zelja. Aroganca je posledica s tvoje strani neprebranega in tvoje povrsnosti ter potem meni ocitanega. Ne obesaj mi tistega, cesar nisem napisala in objavila ali kar ti narobe preberes.

Meni je za zaklepanje preprodajalskih tem dovoljsen razlog en kupec, ki tukaj najde informacijo, kje in kako hitro in poceni kupiti psa pri preprodajalcu in to potem tudi res stori. Reklam za tak nakup mrgoli na internetu, jaz pa ne zelim biti soudelezena pri takem pocetju. Za take informacije se res obrni drugam.
Za protiutez zaklenjenih tem o preprodajalcih je javno napisanih na stotine sporocil, pa tudi nekaj clankov o tem, kako se pravilno kupi psa. In zagovarjam izkljucno samo pravilen nakup psa. Vse drugo zame odpade in nobeno javkanje o nemogocem dostopu do informacij ne pomaga. Vse inormacije, kako se nakupa pravilno lotiti in kam se obrniti po informacije o vzrediteljih in leglih, so javno dostopne. Drugega ne potrebujes. Ce menis, da je pravi nakup nakup psa brez rodovnika, potem res nisi na pravem portalu in mi je popolnoma vseeno, kje, kako in za koliko denarja bos psa v resnici kupil, kot tudi to, kaj mislis o meni in tem portalu. Ce menis, da potrebujes informacije o nakupu psa pri preprodajalcu, potem po mojih merilih nimas pravega odnosa ne do psa in ne do nakupa le-tega.

Upam, da bos nasel tako zeljene informacije in kupil psa, ki ti bo v veselje.
S tem tudi zakljucujem debato s teboj in to temo prepuscam biglasem, da nadaljujejo o svojih psih.
Logiran

Sdamcek
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #1909 : sobota, 23.06.2007 : 16:16:33 »

Iz česa si pa razbrala da hočem kupiti nerodovniškega psa!???

Hotel sem samo dobiti informacije kateri so preprodajalci, da me ravno nebi "nategnili".... Zato sem se tudi obrnil sem zaradi oglasa in kaj vi mislite o njem!

Pa saj je brezveze....  LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1910 : sobota, 23.06.2007 : 16:37:55 »

Osebe, za katere si spraseval, prodajajo istega psa z ali brez rodovnika.
Je potrebno se kaj vedeti? Mislim, da ne. Preberi, kaj je rodovnik in kaksna je razlika med mesancem (beagle brez rodovnika) in beaglom (beagle z rodovnikom).

Ok, se enkrat. Ce zelis kupiti beagla, poklices na KZS in vprasas za vzreditelje in predvidena legla in bos dobil informacije o vzrediteljih, ki so registrirani in imajo rodovniske mladice. Od tu dalje je pot vec ali manj ravna. Kontaktiras z vzreditelji, ki ti dajo tudi informacije o sami pasmi, o leglih, ki jih nacrtujejo in se vsem mogocem. To je to.

Ti si odprl oglasnik, v njem videl oglas za nekega psa in zdaj tezis tukaj, naj ti povemo, ali gre za preprodajalca ali ne. Napisala sem ti:

Sdamcek, predlagam, da se na daaaaalec izognes tako omenjenih prodajalcev kot njihovih "cistokrvnih" mladicev.

Kaj se zelis? Ti narisem? Bi rad, da ti potrdim, da so to krasni psi in da so ti prodajalci posteni? Japajade.
Lepo prosim, preberi, kar napisem, ker ne pisem v tri krasne in ne obesaj se samo za tiste konstrukte, ki nimajo podlag in si si jih naredil v glavi, ker nisem potrdila ustreznosti tvojih namer kupiti psa na tak nacin - preko oglasnika pri preprodajalcu.
Moj prvi odgovor na tvoje vprasanje ni bil niti malo aroganten, temvec sem te napotila na branje informacij o nerodovniskih psih in pravilnem nakupu psa. Nisi prebral nic od priporocenega, temvec si me zacel takoj uciti, kaj je prav in kaj ne.

Ej, samo res vec ne vem, kaj bi sploh rad. Informacij si v teh nekaj postih dobil toliko, da bi moral najmanj ves nasledni mesec brati, klicati, obiskovati vzreditelje in se izogibati oglasnika. Ne, ti pac tezis tukaj. Mi ne bomo kupili psa in mi ne bomo ziveli z njim in mi ne bomo placevali veterinarskih storitev, ki jih bo tvoj pes potreboval, torej nam je v resnici vseeno, kaj storis. Ce pa menis, da vemo kaj vec od tebe in ce menis, da so nasi nasveti pravi, potem si dobrodosel s svojimi vprasanji o beaglih, zivljenju z njimi, vzgoji, zdravju ... O nakupu sem ti dala vse napotke, drugih informacij javno tukaj ne bos dobil.
Logiran

Tina81
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #1911 : sobota, 23.06.2007 : 21:47:31 »

Ojla

Jaz se spet malo oglašam, Mak je malenkost zrastel in prilaga nekaj fotk  Cheesy

http://www.moj-album.com/uredi/tina81/8260463/?os=8260488
Logiran
Ribica
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #1912 : nedelja, 24.06.2007 : 23:39:08 »

Midve sva prezivele prvo tekmo Smiley In za moje pojme in pricakovanja vec kot uspesno. Luna je bila cel dan izredno pridna, sploh ni tezila, da hoce k drugim psom (razen h Xsari in Bistri, drugih pa ni pretirano ''porajtala''), NI POBEGNILA iz parkurja, ampak je pridno odtekla svoje, vmes sicer par napak in izogibanja oviram, ampak ni hudega - super je bila! Cheesy

Slikce in bolj podroben opis pa na Luninem blogu - http://beaglicaluna.blogspot.com

Pa seveda BRAVO XSARA! Smiley
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1913 : ponedeljek, 25.06.2007 : 00:26:28 »

A gresta tudi 30ga na tekmo?
Logiran
Ribica
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #1914 : ponedeljek, 25.06.2007 : 12:34:48 »

Jap.
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #1915 : ponedeljek, 25.06.2007 : 15:17:14 »

Sdamček!
če bi prebral vse strani od beaglov,bi točno razbral kateri so in kateri niso preprodajalci, tisti ki imajo oglase za 100različnih pasem to vsekakor so, pa naj pišejo še take nakladancije, sploh tisto s certifikatom je res hecno.Tudi proti zunanjim zajedalcem se pri 8 tednih še ne smejo dajati nobene ampule.Beagle je trenutno najbolj tržen pes v SLO, zato se je prodajalcev le teh pojavilo cel bataljon.Vse inšpekcije vejo za te ase pa nič ne ukrenejo, zato tudi blebetanje na raznih forumih ne bo obrodilo sadov.Za vse informacije o rodovniških psih je pravi naslov KZS, tisti, ki pa rodovnikov nimajo so pa itak mešanci.
Barbara, čestitke za 3.mesto, komaj čakam soboto, da vidim moje kosmatince in jih malo pocrkljam, upam, da bo lepo vreme.
Logiran
Barbara Rozman
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 293


« Odgovor #1916 : ponedeljek, 25.06.2007 : 17:26:03 »

Barbara, čestitke za 3.mesto

2. mesto!

Sicer pa v petek praznujemo rojstni dan S-jevckov (torej, Sena in Xsara pa se nekaj prijateljev). Ne morem verjet, da bodo stari ze 3 leta!
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #1917 : ponedeljek, 25.06.2007 : 17:56:11 »

se opravičujem v Jelovici je slab signal, pa nisem dobro slišala danes smo po trodnevni fešti precej utrujeni prispeli v dolino.S-jevčkom bomo čestitali kar na srečanju z enodnevno zamudo upam, da vam bo uspelo čimprej pobegnit iz tekme, mislim pa da pridejo edino M-jevčki v kompletu.
V soboto sem na daleč videla tudi Luno od Ribice.Komaj čakam, da se vam na tekmah pridruži tudi Bistra.
Logiran
Ribica
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #1918 : sreda, 27.06.2007 : 00:01:55 »

Joj, kolk je Mak luskan!  Pa tolk so mi hecni beaglcki, ko imajo vsi iste izraze na ''obrazu'' Smiley Pa iste poze pri spanju .. Smiley
Logiran
Ribica
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #1919 : sreda, 27.06.2007 : 10:56:28 »

Vse najboljše Sena in Xsara in ostali S-jevčki! :* :* :*

Ribica & Luna
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 197   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Beagle
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines