mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 02:54:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: mali nemški špic
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: mali nemški špic  (Prebrano 52895 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
melly_kobra
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #120 : nedelja, 28.09.2008 : 15:46:40 »

zdravo!

jaz sem nova na temu forumu loh pa povem da imam malega nemškega špica bele barve! kupila sem jo pred približno dvemi meseci tako da ima zj skoraj 4 mesece že!je pa res da ni rodovniška kupila pa sem jo pri mariboru za 250 € in je zelo lepa(puffi) če kdo potrebuje lahko dam št. samo nisem pa sigurna če ima rodovniške, jaz si sicer rodovniške psičke niti nisem želela ker rodovnika ne potrebujem! me pa zanima kje bi lahko našla še enega samčka le da bi bil rjave barve!ali pa črne!naj mi kdo prosim sporoči??

p.s. ali kdo ve že lahko parim mojo belo psičko s čistokrvnim malim špicom bele barve???
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #121 : nedelja, 28.09.2008 : 16:02:00 »

melly kobra, brisala sem  te ze v temi o sibirskih huskyjih in te bom tudi tu, ce bo treba. Ta portal in forum ni namenjen iskanju psov in psic za parjenje, sploh pa ne psov brez rodovnika, torej mesanckov. Tvoji kontakti bodo brisani, tebe pa prosim, da si preberes kaj o nerodovniskih psih, parjenju, steparjih itd.
Logiran

Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #122 : nedelja, 28.09.2008 : 16:26:14 »

Pa prosim punca preden pises take bedarije, si malo pobrskaj po forumu.  Angry Tukaj nerodovniske vzereje in ostale navlake ne podpiramo!
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #123 : nedelja, 28.09.2008 : 18:40:39 »

melly_kobra nujno si preberi to: http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,111.0.html
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #124 : nedelja, 28.09.2008 : 18:41:38 »

Ups napaka.
Rodovniški ali nerodovniški?
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #125 : nedelja, 28.09.2008 : 18:42:42 »

In pa še to temo:
Zakaj producirati nerodovniške mladiče?
Resnično ni potrebe po novih mešancih.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #126 : nedelja, 28.09.2008 : 18:52:46 »

Miss Teja, ne se trudit....mislim, da se ta melly_kobra samo norca dela.
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #127 : četrtek, 02.10.2008 : 16:54:38 »

Miss Teja, ne se trudit....mislim, da se ta melly_kobra samo norca dela.
Nevem če se dela norca, ker gospoda ki ga opisuje poznam. Pri Mariboru smo za enako vsoto pravtako kupili belega psa podobnega malemu špicu.
melly_kobra, malo si preberi teme na tematiko rodovniški/nerodovniški in glede vzreje pa ti bo vse jasno. Razen če ti ne bo hotelo biti jasno  Roll Eyes
Zakaj sploh hočete imeti mladiče? Zaslužili ne boste prav veliko, pa tudi to da mora psica imeti vsaj enkrat v življenju mladiče ne drži.
Logiran
melly_kobra
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #128 : petek, 03.10.2008 : 18:07:09 »

živjo!vidim da imate tukaj hudo temo z nekom...upam da vas ne motim.

jaz imam malega nemškega špica-psičko.in želela sem vas uprašati če je njena višina normalna glede na to da bo čez en teden imela 4 meseca pa je visoka že 26cm??strah pa me je tega ker ni rodovniška,ina da nimam mogoče kaj drugega kar bo večje,saj podobna je špicu samo zdi se mi velika...spoznam pa se ne veliko ker mi je prvi kužek?

aha in še nekaj...nekdo mi je rekel da tem psom poleg dlake sploh ni vroče.je to možno?ker drugi mi je pa spet rekel da ji ne smem dati niti dežnega plaščka ker jo lahko od vročine kap?prosim za kak vaš strokovni nasvet oz. odgovore
Logiran
melly_kobra
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #129 : sobota, 04.10.2008 : 14:03:09 »

aha in še nekaj....

moja psička neprestano kolca Grin
a je to normalno? Undecided

hvala,lp
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #130 : sobota, 04.10.2008 : 14:15:59 »

melly_kobra,
ni mi povsem jasno zakaj te je strah, da je pes previsok. Pes nima rodovnika in ga zaradi tega ne mores razstavljati in ga ne smes pariti. Torej, je povsem nepomembno kako visok je, saj ne bo nadaljeval pasme in ne bo prezentiran kot tipicen predstavnik pasme.
Ce bi slo za plemenjaka ali plemenko, potem je poleg visine pomembno se mnogo drugih stvari. Pri mesancu pa so vse te reci cisto in povsem nepomembne.

Kaj vec o malih nemskih spicih lahko preberes pri kratkem OPISU PASME. Tu bos nasla odgovor na svoje vprasanje o vrocini in mrazu in se marsikaj uporabnega.
Na tej strani imas tudi link do standarda, kjer je podrobno opisano kaksen mora biti tipicen predstavnik te pasme.

Kar se tice kolcanja... vprasaj veterinarja.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #131 : sobota, 04.10.2008 : 14:19:57 »

Kolcanje je pri mladičkih normalno in ti zaradi tega ni potrebno zganjati neke hude znanosti. Ko boš pa pesjanko peljala cepiti in če bo kolcanje še vedno prisotno, pa le vprašaj, kaj je s tem. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
melly_kobra
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #132 : sobota, 04.10.2008 : 18:48:34 »

aha hvala za odgovore....višina me ne skrbi samo zanima me koliko lahko pričakujem da bo zrastla samo je res nepomembno.pri pol leta jo dam kastrirati:D tako da veste....

cepljena je že bila vse im ačip pasuš....vse u glavnem kar sem mela za zdaj za opraviti naslednje cepljenje imam čez 1 leto...in še vedno se ji kolca...bom vprašala veterinarja.

aha še to...sem prebrala opis pasme...in vem da imajo močno podlako in vse...tko da po moji logiki predvidevam da ji je vroče...samo zanimalo me je ker so rekli da male pasme vse zebe ne glede na dlako.

hvala še enkrat za pomoč
Logiran
lana_
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #133 : nedelja, 05.10.2008 : 10:11:30 »

Citat
pri pol leta jo dam kastrirati:D tako da veste....
Samičke se sterilizira.
Logiran
melly_kobra
novinec
*
Sporočil: 26


« Odgovor #134 : nedelja, 05.10.2008 : 15:03:26 »

ja no sterilizirat....sm se zmotla!
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: mali nemški špic
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines