mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:25:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: mali nemški špic
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Dol
Natisni
Avtor Tema: mali nemški špic  (Prebrano 52658 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tinaaa.
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #165 : nedelja, 30.01.2011 : 11:42:05 »

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs279.snc6/180750_493359977542_685427542_6208547_2982173_n.jpg

še ena zimska slikca od Foxy veselje
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #166 : nedelja, 30.01.2011 : 20:15:55 »

Zelo srčkana je tvoja Foxy v vsem tem snegu, super slikca! Cheesy Kiss
Logiran
carmen1-2
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #167 : petek, 20.05.2011 : 12:37:53 »

Živjo,

tudi jaz imam malega nemškega špica in sicer z rodovnikom. Ime ji je Pomi stara je leto in pol. Hodiva tudi v pasjo šolo in sedaj končujeva tečaj A. Zanima pa me kako je z malimi nemškimi špici na razstavah? Nikoli še nisem bila na razstavi, si pa zelo želim. Kako pripravite malega nemškega špica na razstavo? Kako je z pripravo dlake (kopanje in česanje...)?Pomi je rodovniška ampak ni enobarvna ima veliko odtenkov rjave, bela, črna... ali je to na raztavah nezaželjeno?

Vem da imam nešteto vprašanj:).
Hvala za odgovore
Logiran
tinaaa.
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #168 : ponedeljek, 13.06.2011 : 16:20:56 »

Živjo,

tudi jaz imam malega nemškega špica in sicer z rodovnikom. Ime ji je Pomi stara je leto in pol. Hodiva tudi v pasjo šolo in sedaj končujeva tečaj A. Zanima pa me kako je z malimi nemškimi špici na razstavah? Nikoli še nisem bila na razstavi, si pa zelo želim. Kako pripravite malega nemškega špica na razstavo? Kako je z pripravo dlake (kopanje in česanje...)?Pomi je rodovniška ampak ni enobarvna ima veliko odtenkov rjave, bela, črna... ali je to na raztavah nezaželjeno?

Vem da imam nešteto vprašanj:).
Hvala za odgovore

Pozdravljena!

Svojo psičko sem navajala na razstave že odkar je bila mladiček, zdaj pa se še z njenima mladičkoma pripravljamo. Preden sploh greš na razstavo jo moraš navaditi na razstavno vrvico, naučiti jo moraš da se lepo postavi in stoji pri miru. Jaz svoje najprej postrižem na podplatih in na uhljih. Preden jih skopam jim tudi uredim kremplje. Nato jih skopam s šamponom, na koncu pa še uporabim balzam za volumen. Fenam in krtačim jih v nasprotno smer rasti dlake, da jim še bolj poudarim volumen. Načeloma naj pri barvah ne bi bilo nezaželenih, kakor vem morajo biti oranžni enobarvni, ne smejo imeti npr. belih lis. Lahko prilepiš sliko od svoje Pomi, da vidim kakšne barve je?

Lep pozdrav
Logiran
carmen1-2
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #169 : sreda, 06.07.2011 : 10:07:50 »

Pozdravljena tinaaa.,

hvala za odgovore. Nikakor pa mi ne uspe naložiti slikic. Cry

Lep pozdrav
Logiran
_pikica_
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #170 : nedelja, 19.02.2012 : 10:14:42 »

Živjo!
Tudi jaz sem se odločila za nakup malega belega nemškega špica, pa je vzrediteljev teh psičkov bolj malo v Sloveniji. Iskala sem po forumu v tej temi, pa so vsi vzreditelji označeni z ****...bi mi lahko lastniki rodovniških/nerodovniških teh psičkov prosim pomagali pri tem?
Zasledila sem za ima uporabnica Maggie and Co. lepega psička, tudi če ni rodovniški.

Prosim za vašo pomoč pri zbiranju informacij. Wink
moj email je : ***

Hvala!
Logiran
ren
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 198


« Odgovor #171 : nedelja, 19.02.2012 : 15:47:54 »


Prosim za vašo pomoč pri zbiranju informacij. Wink


http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1265
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1183
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,16293.0.html
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=939
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=937
in
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1484.0.html

Lahko pa si ogledaš tudi kakšno razstavo in se pogovoriš z vzreditelji in lastniki. Lp!
Logiran
wolfy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #172 : nedelja, 24.03.2013 : 04:01:36 »

Pozdravljeni,
zanima me, če bi mi priporočili posvojitev 2 leti stare špicinje? Verjetno ji bo kar hudo, ko bo šla od starega lastnika, a žal je tako da mora lastnik v dom za ostarele.
Prebrala sem, da se špici hitro navežejo na lastnika in mislim da bo revci hudo, ko je ne bo več v domačem okolju, ko bo prišla v čisto novo okolje z novimi živalmi in ljudmi... Prosim za mnenja in nasvete.
Lp, Alja
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #173 : nedelja, 24.03.2013 : 08:31:54 »

jaz ti najprej priporočam, da se fajn pozanimaš kakšna je psička karakterno, pa tudi zdravstveno.
oglašam se ti zato, ker sem imela špicko 2x po 2 meseca pri sebi na čuvanju in se je tamala čisto takoj vklopila.
ta ''moja'' je bila blazno navdušena nad ljudmi, tako da me je takoj sprejela, razumela se je s psi (v krdelu ni imela prav nobenih težav), celo z mačkami in vsemi ostalimi je bilo sožitje noro lepo.
tamala je bila krasna, le lajala je precej na začetku - če je kaj slišala, opozarjala nase itd... špic pač  Tongue
pozanimaj se in sprobaj njeno vedenje (na ljudi, pse, v množici, avtomobili itd)

v drugo ti svetujem, da razmisliš koliko časa boš imela za psa.
v kolikor se ji bo skos nekaj dogajalo, oz. ji boš nudila dovolj aktivnosti, zaposlitve in družbe, ne bi smelo bit težav.

kar se tiče naveze na lastnika; sploh o tem ne razmišljaj. sploh ne v tem stilu kako ji bo hudo... morda bo res par dni zavračala hrano. to sem doživela pri svoji irski volčji hrtici, ko sem jo po smrti njenega lastnika posvojila. zadevo sem ignorirala in kmalu je začela normalno jest in se je odlično super krasno vklopila Smiley
psi niso ljudje in ponavadi hitro ''pozabijo'' na staro življenje, če jim novo ustreza Wink

Logiran
wolfy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #174 : nedelja, 24.03.2013 : 13:38:19 »

super, hvala. poročam kako bo, če jo vzamem Smiley
mislim da ji ne bo dolgčas, imamo velik travnik namenjen pasjim aktivnostim in upam da se bo res hitro vklopila.
časa imam tako neomejeno, šolo delam po izpitih in me dnevno ni doma max 4 ure, je pa takrat doma fant al pa njegov oče, tako da družbo bo imela neomejeno Wink

s čim pa hranite svoje špice? jaz gledam kak bosch bio al pa arden grange premium ipd. je pomembno, da so majhni briketki, prejšnji papillonček jih sploh ni maral, so morali biti čisto drobni da je pojedel.

****
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: mali nemški špic
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines