mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:41:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pesjanček VIKI  (Prebrano 25912 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : torek, 25.07.2006 : 14:07:51 »

Evo, Viki je že vpisan v 1. razred! Upam, da mu je posvojiteljica kupila tudi rumeno rutico. Cool

lp, Katarina
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #46 : torek, 25.07.2006 : 18:36:26 »

Vikija smo pa danes srečali v Tivoliju. Grin Bil je zelo živahen in se je hotel igrati z mojo Kano, Kana je pa morala pomarkirat vsako travico, ki jo je pred tem polulal Viki. Cheesy

Jutri je pa prvi dan v Xenini šoli in ne dvomim, da bo izvrsten učenec.
Lp
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #47 : sreda, 26.07.2006 : 09:30:09 »

Zdravo!

Končno se vam oglašam, da vam povem kako se je Viki navadil pri nas.
Torej, sploh ni bilo problemov, ko je prišel v stanovanje, je vse lepo povohal, sicer je bil malo zmeden, ampak je lepo sprejel vse.

Potem je hotel na mojo posteljo, pa smo mu dopovedali, da tega ne sme in je hotel nato poskusit še s kavčem, pa tudi nismo pustili, tako da je zdaj večinoma mir.

Od vse razburjenosti je malo polulal kavč, ampak smo ga hitro peljali ven in od takrat tega ni več storil.

S papigami se pa kar razume. Smo imeli eno bližnje srečanje, ko ja Aja priletela na mizo in jo je Viki hotel povohat, pa je odletela in je za njo skočil. Pa smo mu kasneje dali za povohat Ajo in je bilo vse v redu. Tudi kadar letita po stanovanju se Viki ne odziva kaj veliko, pogleda jih to je pa tudi vse. Sem pa opazila, da je Žakec zelo zainteresiran za Vikija, ga skos gleda z velikim zanimanjem.

Drugače smo ga pa že navadli na prostor, ampak ostat ne zna na njem.
Prvo noč sem bolj malo spala, ker je Viki po stanovanju hodil in k meni in ni vedel kaj bi sam s seboj, drugo noč je pa že lepo panču na svoji dekci.
Z drugimi psi se večinoma razume in se hoče z njimi igrat, tako da ni problemov.

Skratka, ful je priden, samo še malo vzgoje rabi, ker ga vsaka stvar zamoti in potem ga težko pripraviš da te uboga. No saj danes greva v šolo  Smiley

Lep pozdrav

Tinka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #48 : sreda, 26.07.2006 : 09:43:21 »

Dobrodošla Tinka in Viki! Smiley

Se vidimo popoldne.

lp, Katarina
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #49 : sreda, 26.07.2006 : 09:54:09 »

hoj, tina, sara tle!  Smiley (vidim, da si nick izbirala podobno kat jaz svojega, po svojem prvem psu...  Wink  )

same lepe novice! to, da prestrašenega žakca zanima viki je pa sploh lepo. res sem vesela. želim vama uspešen začetek šolskega leta!



Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : sreda, 26.07.2006 : 10:25:18 »

Tina, še tule...pazi na svoji ptici, ne glede na to, da deluje vse še kar okej...
Sicer sem pa vesela za Vikija in zate...itak. Lp vsem.
Logiran

TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #51 : sreda, 26.07.2006 : 11:55:35 »

Pazim, pazim na svoji ptički, drugače ga pa navajam, da ne sme za njima skakat, kar sicer že tako ne počne, ampak prej sem mu spet dala Ajo za povohat in si jo dala še na ramo, ko je bil Viki zraven in ko je odletela je samo gledal za njo, ni nič planil ali kaj podobnega. Pomoje je dojel, da sta člana družine. Ampak seveda imam pod budnim očesom celo skupinico Wink

Drugače bi se pa on sam cartal skos, pa vedno, ko gre kdo v kuhinjo misli, da gremo na sprehod in se usede pred kuhinjska vrata (ki vodijo ven) in z repom razbija po njih od mahanja Cheesy

Sara, glede sestre, ful ga je vesela, še posebi ko pride domov in jo tako veselo pozdravi, da mu skoraj rit odpade, ko tako maha z repom, hehe Smiley
Drugače pa, včeraj smo imeli kosilo za ta velko mizo in sploh ni prosjačil, ampak je šel sam od sebe na dekco in tam mirno ležal. Je pa povsem druga zgodba, če gre kdo jest za mizico v dnevni sobi, kjer ti hoče prevohat cel krožnik. Sej, počasi ga bomo že navadli Smiley
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #52 : sreda, 26.07.2006 : 20:11:21 »

Ola!

Pa danes je bil en tak lep dan Cheesy

Ful mi je všeč tale pasja šola.  Smiley Sva potem na poti domov vadila hojo ob sproščeni vrvici in dejansko mu je šlo ful dobro proti koncu. Pa zdaj na sprehodih že pogleduje nazaj, če sem še vedno kje v bližini. Ma zlata je zgaga moja  Kiss  Cheesy Cheesy Cheesy

Se je potem na gradu malo igral z eno psičko, ker se v šoli ni mogel pa tako so bili vsi zanimivi, zdaj imamo pa polno hišo ljudi in ima tolko dela z vsemi, ker ga je tolko rok pripravljenih čohat. Ma ni kaj, če ne bo danes ponoči spal ko top  Smiley

Tooooook sem vesela res, da ga mam!  Kiss

Jutri greva pa na cepljenje proti steklini, če bo vse po sreči; da vidimo še kako se obnaša okoli veterinarjev...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : sreda, 26.07.2006 : 22:29:10 »

Hmpf...ti lahko povem, ker sem ti očitno pozabila...navdušen ne bo. Daj mu nagobčnik natakni, preden ga cepijo.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #54 : četrtek, 27.07.2006 : 06:56:19 »

Aha, Viki se je super izkazal, mislim, da me je ob prihodu celo spoznal in pomahal z repkom. Seveda so ga stvari zanimale, a sta z vodnico, glede na to, da sta skupaj res par dni, izvrstno "furala". Jap, tudi njemu je tačka v paštetko padla! Grin

lp, Katarina
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #55 : sobota, 29.07.2006 : 21:48:53 »

Tina, kako se je Viki obnašal na cepljenju? Mene je vsakič, ko peljem naše tja strah, kako bo.Sicer se vedno dobro izteče, vendar nikoli ne veš!
Ne morem si pomagati, moram še enkrat povedati, da sem tako zelo vesela, ker sta se našla.
Aja, kaj pa šola, ali je ta mali hiperaktivni srečko sploh lahko pozoren in skoncentriran?

Lep pozdrav, Jana, lumpku pa še enega  Kiss
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #56 : nedelja, 30.07.2006 : 21:56:15 »

Hoj!

Se je obnašal Smiley Priden je bil, priden. Pa itak je bil veterinar fuuuuuuuul prijazen in ga je lepo zamotil preden mu je dal injekcijo, tako da Vikec skorajda ni pogruntal. So mu pa dali za vsak slučaj nagobčnik gor, ker sem jim tako rekla, ampak pomoje ni bilo potrebno, je samo nazaj pogledal, ko je dobil špiko.
Je bil pa pol cel dan malo čuden od tega cepljenja, zvečer ni imel pravega apetita pa kar počival je cel dan. Res pa je, da sva imela en dolg sprehod, tako da mogoče od tega.

Danes je spet ves živahen, najprej ga je sestra vzela na izlet v Iški vintgar, popoldne sva šla pa še midva na Rožnik, kjer sva srečala sošolca Shy-ja Cheesy

Slikic pa zdej ne morem delat, ker je mami vzela fotoaparat na morje. Bodo enkrat po sredi na naslovu http://josephine.moj-album.com  Smiley

Aja, pa Vikec vsem nazaj pošilja lupčke  Kiss
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #57 : nedelja, 30.07.2006 : 22:57:20 »

Uf, kako aktivno življenje ima, kar dvakrat na dan se potepa po okoliških hribih in dolinah.Najbrž imate potem zvečer vsaj malo miru pred njim, ker če ga pa to prijetno ne zmatra potem pa res ne vem kaj bi ga.  Grin Viki-Srečko!
L.p.
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #58 : ponedeljek, 31.07.2006 : 10:24:50 »

Haha, ta je dobra ja  Grin Cheesy Ma on je neutrudljiv. Mislim, sej ko pridemo domov iz dolgega sprehoda kar kmalu zaspi, ampak če bi se dalo, bi on šel vedno še na en in še na en in še na en sprehod Smiley

No sej ga skušam čimbolj zgonit tam po Rožniku, tako da malo tečeva, se za kako palco podiva, včasih ga kak drugi kužek z igro namatra in take vragolije Smiley

LP
Tinka
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #59 : ponedeljek, 31.07.2006 : 21:16:12 »

Viki je tiste vrste vražiček, ki se ne zmatra dokler dol ne pade? Tudi mi imamo dva taka doma, Dona in moža  Grin .Lisa in jaz pa sva bolj umirjeni in se sprehajava tako počasi, da se mož, ki z Donom hitri naprej obrača nazaj in naju priganja;No babici, ali bo kaj, premaknita se že malce hitreje!; Grin
L.p., Jana
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines