mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:01:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pesjanček VIKI  (Prebrano 25908 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #60 : sobota, 05.08.2006 : 22:08:58 »

Hullo!

Danes se je pa nekaj zanimivega zgodilo...

Ker imajo ljudje navado stopat v zakonski stan ob sobotah, tudi današnja ni bila izjema, prav tako je sledila parada avtomobilov, ki so trobili mimo naše hiše. Dogodek je na Vikija vplival tako, da je začel zavijat kot kak volk v polno luno  Grin

Pomoje, če bi imeli doma klavir, bi veselo pel ob spremljavi...  Wink  Cheesy

Aja še tole sem hotela povedat, da ko sva šla prvič mimo kipa Kidriča tam pri Cankarjevi ploščadi, je lajal na njega in renčal. Res je pa, da gospod Kidrič kar gospodovalno stoji tam. Zdaj se mu že približa na 2 metra (brez glasovnih opozoril)  Tongue

LP

Tinka
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #61 : nedelja, 06.08.2006 : 21:19:45 »

Ha, ha ,sem se pa nasmejala.Mogoče pa ima Viki sedmi čut in je tulil ob mimovozeči poroki zato, da bi jih opozoril, da ga morda lomijo! Grin
Kardelj pa se res tako grdo drži, da bi še jaz zarenčala nanj. Grin
Me Viki spominja na našega Dona, ki je lajal in renčal na vrtnega palčka, na sončnico in pa ko so zamenjali reklamni plakat na tabli mimo katere se sprehajamo je tudi opazil, da je na sliki sedaj druga oseba in je renčal in lajal, da je kaj.Da ne govorim o tem kako smešno je bilo, ko je prvič videl krave na pašniku, rep med noge in jo je hotel kar popihat daleč stran  Grin
Z Vikijem vam zares nikoli ne bo dolgčas, ali ne? Res je ena silno simpatična pojavica, polna energije.
Lep pozdrav, Jana
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #62 : ponedeljek, 07.08.2006 : 18:36:03 »

Hehe, Viki bolj malo opazi, mu je vedno vse novo in mora prevohat dvakrat... Tongue

Odkar imam Vikija se mi je čisto nov svet odpru. Skoraj vsak dan srečam isto gospo, ki prav tako sprehaja svojo zverinico. Že dvakrat sem srečala neko drugo gospo, s katero sva se zapletli v pogovor (o psih kajpada) Smiley
Vsak dan kaj novega Cheesy

Drugače sem ga pa danes spustila, sva šla na vikend na Kureščku, pa tam v gozd. Pa je tako šprintal v krogih, da sem mislila, da se mu je zmešalo!? Enkrat je celo proti meni zašprintal, sem se ustrašla, da me bo podru na tla Tongue

Drugje si ga zaenkrat še ne upam spustit, tam sva bila res sama in nobenih avtomobilov, pa še ni bilo nobenih distrakcij, ki bi mu lahko odvrnile pozornost od mojih "povelj".

Krave kaj Smiley he he, za njih ne vem, sva imela pa že parkrat srečanje s konji, ki jih jahajo na Rožniku, pa so ga jako zanimali, ampak ga iz varnostnih razlogov nisem pustila preblizu.

Lep pozdrav

Tinka
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #63 : sreda, 09.08.2006 : 00:18:35 »

s konji na rožniku sem tudi jaz doživela nekaj bližnjih srečanj. pri prvem od njih, med katerim je bila moja psička spuščena... se ji je nenadoma zazdelo, da bi bilo fajn malo šprintat za konjem in zraven tulit kot pri lovskem pregonu...  Roll Eyes meni pa se to seveda ni zdelo niti najmanj fajn...  Shocked konji so bili ob tem čisto skulirani  Huh , a na teh konjih običajno sedijo policaji... hmmm, hja....  in od takrat naprej se ob konjih striktno pripenjamo.

samo povem, česa so zmožni nekateri od naših preljubih psičkov, ko so spuščeni, čeprav pred tem stokrat (pripeti) niso kazali nobenih teženj v taki smeri... pa take nedolžne friske imajo pri tem  Smiley
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #64 : sreda, 09.08.2006 : 17:27:01 »

Ok eno vprašanje. A je pasja šola tudi ob takem nalivu, kot je bil danes? Ker sem se usedla v avto, ko je začelo deževati in se je samo stopnjevalo, tako da je oče obrnil avto in smo šli lepo domov. Zdaj se pa počutim krivo, ker že drugič nisva šla zaradi dežja.

Ja opažam česa so sposobni, ko so spuščeni, s to razliko, da Viki kaže razne težnje tudi, ko je pripet Tongue

Sem ga zdaj že dvakrat spustila na gradu, sem našla tak fini prostorček, malo nižje pod gradom, skrit in odmaknjen. Tolko, da ga zlaufam, pa se malo loviva in mu mečem palico. Pa morm res 10x rečt (beri zadret se), da pride k meni, pa še se vmes 3x ustavi, da kaj povoha. Sem pa ugotovila, da hitreje pride, če počepnem in ga pokličem, pomoje misli, da bo kaj dobil (no saj včasih dobi Smiley)

Danes sem se mu skrila za drevo, pa je hitro pritekel nazaj Tongue hehe

LP

Tinka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #65 : četrtek, 10.08.2006 : 06:47:32 »

Ok eno vprašanje. A je pasja šola tudi ob takem nalivu, kot je bil danes? Ker sem se usedla v avto, ko je začelo deževati in se je samo stopnjevalo, tako da je oče obrnil avto in smo šli lepo domov. Zdaj se pa počutim krivo, ker že drugič nisva šla zaradi dežja.

LP

Tinka

Sva sicer že govorili po telefonu, pa bom še v temo odgovorila, da ne bo to vprašanje obviselo v luftu. Ja, šola je v vsakem vremenu, predvsem zato, ker je vreme v sami Ljubljani zelo različno. Primer : na vadišče, do koder imam z avtom slabih 10 min, se pripeljem iz Črnuč. Včeraj je ob mojem odhodu tam ful ful padalo, na vadišču je pa skoraj sonce sijalo. Hočem reči, da se pravzprav ne ve, kakšno je vreme, dokler ne prideš. Wink. Jaz sem vedno v vsakem primeru tam in če je naliv prehud, potem sedimo pod streho, vedrimo in kakšno tematiko teoretično obdelamo.
Tudi prejšnjo sredo je npr. pol tečaja na vadišču sijalo sonce.

Po drugi strani pa domnevam, da sprehajate svoje pesjančke tudi ob slabem vremenu, torej...... Smiley


lp, Katarina
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #66 : četrtek, 10.08.2006 : 08:03:41 »

Bravo Xena
Tudi jest najprej nisem mislila pridet (bolj zaradi mojih bolečin v desni rami in levem komolcu)
ne zaradi dežja. Ker pa mora pesjan itak na wc in vsaj kratek sprehod, sem prišla.Pa je blo kar ful u redu, tud padal ni ne vem kok. Tistemu, ki bi naučil pesjane, da gredo na "človeški WC", bi pa jaz dala Nobelovo nagrado. Grin Grin Grin
No inštruktorji pa imate izziv Grin Grin Grin
Vidva z Vikijem pa drugič le pridta, sej tud kakšen čvek lastnikov žvauk ne škodi, pa še pol po šoli so se fajn, fajn zletal.  Smiley Smiley Smiley
Včeri je blo pa 5 + 5 (bab) Grin Grin Grin do 21h.
Pa LP čeprav v dežju.
Mojca od Lize
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #67 : četrtek, 10.08.2006 : 08:51:38 »

Ja Liza-asta tole pasje norenje moramo še ponovit. Lina je tako uživala....pa koristilo je tudi. Je spala ko ubita. Komaj sem jo iz avta spravila.
No za fotke se pa priporočam.

Lp Špela
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #68 : četrtek, 10.08.2006 : 09:01:16 »

Je blo kul a ne Grin Grin
Fotke pa dobiš (ko pridem z dopusta)sept.
Ful,kul žur (pa same babe...) Smiley Smiley
Bomo še ponavlali - dajte naslednjič (pa brez naju) Cry
LP Mojca,Liza
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #69 : četrtek, 10.08.2006 : 09:57:48 »

ja seveda mormo ponovit, ker tkole se najbolj zletajo. No kul...potem pa septembra fotke. Lepo se imejta z Lizo na morju.

Lp Špela
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #70 : četrtek, 10.08.2006 : 10:57:59 »

Hvala
Ti in tvoja pesjanka tudi (na dopustu al pa kr doma. Smiley Smiley Smiley
Mojca,Liza
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #71 : nedelja, 20.08.2006 : 22:53:26 »

Par slikic, če še niste pogledali:
http://josephine.moj-album.com/album/4171155/

Drugače si je pa Viki našel pravega pasjega kolega po imenu Tumpi (9 mesečni mešanček z labradorcem) s katerim se lahko igrata tudi po tri ure skupaj - mladost je norost. Upam, da nam ju bo naslednjič uspelo celo slikat  Tongue

lp, Tinka
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #72 : ponedeljek, 21.08.2006 : 19:21:43 »

Danes sva šla z Vikijem prvič brez vrvice na Rožnik in morm rečt, da se je lepo obnašal, na srečo Smiley
Sva pa srečala psičko Zojo s katero sta se krasno ujela in tukaj je slikovni utrinek:

http://josephine.moj-album.com/album/4551752/?os=4564664

LP, Tinka
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #73 : ponedeljek, 21.08.2006 : 19:57:49 »

Kako je Vikija lušno vidit v tako dobrih rokah!!!  Cheesy

LP
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #74 : ponedeljek, 21.08.2006 : 20:45:41 »

tegale cortka sem pa tudi jaz danes srečala. sem dobila lupčka, v zameno za briket tudi demonstracijo ''sedi'', vse skupaj pa sem si lahko ogledala tudi od spodaj, ko se je fliknil na hrbet za božanje. pol so pa prišli mimo pesjani, pa nisem bila več zanimiva...  Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines