mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:52:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pesjanček VIKI  (Prebrano 25923 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #75 : torek, 22.08.2006 : 19:48:16 »

Tako se mu sveti dlaka, ali se pusti skopat? Zares je zelo lep in simpatičen, sama sreča sije iz njegovih oči.  Cheesy  Cheesy Cheesy  Cheesy  Cheesy
Si ga kar predstavljam, kako živahen je, sedaj ko je vaš najbrž še bolj kot prej. Takle kosmati dobrovoljček pa res zna osrečevati človeka.
Tako sem vesela, da je našel vas, da mi gre od veselja kar na jok, res.
Prav lep pozdrav, Vikcu pa   Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
Jana
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #76 : torek, 22.08.2006 : 21:33:40 »

Jooooj dans je zataval v neko vodo z blatom, na srečo blato odpade dol Smiley Drugače ga pa še nisem kopala, ima za enkrat še čisto prijeten pasji vonj Smiley večinoma ga češem pa čoham Smiley

Jah, če pa on ni pojem živahnosti, pa ne vem kaj je Cheesy
Dans je mel 2 dolga sprehoda. Najprej na Rožnik potem pa še na Kureščku po travnikih in hribčkih. Treba ga zmatrat, če ne prezgodi zjutri vstane Wink

Lp, Tinka

p.s.: Zdle mortav leži na postli in trza s tačkami. Kok je cortan Cheesy
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #77 : torek, 22.08.2006 : 22:00:51 »

kje leži?  Cheesy

a ni bilo ob posvajanju rečeno, da tja pa ne bo smel?
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #78 : torek, 22.08.2006 : 23:04:53 »

Ja vem ja, sej kakšen teden nisem pustila na postlo, ampak jst sm si vedno predstavlala, da bom zvečer gledala film in zraven čohlala pesjana  Roll Eyes Pa k je mami vidla, da sm ga pustila na postlo je najprej nardila ogorčeno faco, pol jo je pa Viki tako nedolžno  sram  pogledal, da se ji je prikupu in tako ni več problemov Smiley

Drugače pa ponoči spi v dnevni sobi na dekci, ki jo ponavadi zloži v eno kepo (naslednji mesec dobi svojo postlo). Zjutri, kako uro ali dve preden ustanem, pa pride v mojo sobo in skoči na posteljo, se zvije v klopčič in spi naprej. Ko se zbudim je pa celo veselje Cheesy
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #79 : sreda, 23.08.2006 : 06:56:02 »

He,he tile pesjančki pa res znajo s svojimi učkami ovijat okol prsta  Grin Grin Grin
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #80 : sreda, 23.08.2006 : 07:24:04 »

Hi, hi tole s posteljo je pa kar znana zgodba  Wink....ja, ja očke nas čist stopijo potem pa ni dolgo ko je pesjanček čez celo posteljo ostali pa skoraj pademo dol Smiley Moja psička je 5 kg šicu pa me vsako noč zrine na konec postelje  Roll Eyes)
Logiran
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #81 : sreda, 23.08.2006 : 08:51:36 »

hehe samo so res frajerji kako si tako "nedolžno" prisvojijo posteljo. ;)Naš se prav uleže z glavo na poušter in toliko časa "teži" dokler ga še ne pokrijem  Cheesy Cheesy
Res ne vem od kje mu to  Grin
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #82 : petek, 25.08.2006 : 12:30:07 »

Ja ja, tele pesjani znajo okupirat posteljo Cheesy moj se tudi z glavo uleže na povšter, še raje pa kar s celim telesom Tongue ga moram potem vedno premikat.

Zadnjič mu je sestra prinesla novo teniško žogico in je čisto navdušen nad njo, stare žoge sploh pogleda ne več  Tongue Danes je naredil na pol salto, ko jo je hotel ujeti v zraku, midve z mami sva se samo za glavo prijeli potem pa v smeh.
S to žogico so pa same tragi-komične situacije. Parkrat mu je pri lovljenju žogice spodneslo zadnjico na parketu, ker nima takega oprijema s tlemi kot na preprogi. Zdaj je že pogruntal kdaj mora začet "bremzat"  Grin
Pa nič bat, pazimo, da se kam ne zaleti.

Danes pa na Šmarno, če bo vreme  Cheesy jst sam upam, da ne bo še kakega klopa fasal, ker sem mu danes dva pobrala, izmed katerih je bil en na ušesu in je zgledalo, kot da bo prilezel čez kožo na drugo stran!?  Angry  Matr so mi odurni te klopi!!!

Lp, Tinka

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #83 : petek, 25.08.2006 : 12:37:03 »

Za tegale kužka sem pa tako zelooo vesela Cheesy Cheesy Cheesy, da je dobil najboljšo prijateljico Cool! Ko breme tele poste, me v trenutku spravijo v dobro voljo in zraven še potrdijo misel, da je zagotovo za vsakega azilaša nekje tisti, ki ga "prisvojil".
Naj vama bo veselo vsak dan!  Cheesy
polonak
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #84 : sreda, 13.09.2006 : 19:24:28 »

Kako pa ste kaj vi Vikijevi? Oglasite se kaj tukaj. Je tako lepo brat, da uživate, tega se človek nikoli ne naveliča.  Smiley
l.p., Jana
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #85 : sreda, 13.09.2006 : 20:36:01 »

Tale Viki Vikson je zihr malo modre krvi, he he... je bila danes v pasji šoli travca že malo vlažna in je tako tisto ritko pokonci molel in se ni hotel vsesti za živo glavo. No, ampak je bila Tina lepo pridno vztrajna in dosledna, pa sta se nekako zdilala.... Mu bo pa treba kak zimski kombinezonček nabavit, ni kaj! Grin

lp, Katarina
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #86 : sreda, 13.09.2006 : 20:39:35 »

Hoj Katarina, nisi popuščala Tini, kaj.  Grin Viki Viking je najbrž slišal, da dobiš reumo v rit, če sediš na mrzli zemlji in še mokri vse tiste mesece, ki imajo r v imenu.  Angry
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #87 : sreda, 13.09.2006 : 21:09:47 »

Hehe, Viki pravi, da je voda samo za v skledo in nikamor drugam! Enkrat sploh ni hotu kakat, ker je dež padal, ga je pač motilo  Huh
Glede kombinezončka se pa že veselim, ker prej sem vedno v štacuni za živali lahko samo gledala take zadevce, zdej mam pa končno razlog, da tudi kupim Cheesy  Mogoče dobi celo takega "kraljevskega" iz Londona naslednji teden Wink Tongue  hihi  (naslednjo sredo naju ne bo na žalost, ker letim za 7 dni v angleško prestolnico)

LP, Tinka
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #88 : četrtek, 14.09.2006 : 06:38:43 »

Tina, naj te samo opozorim, da ne boš na koncu čisto razočarana, da v Londonu ni niti ene pasje trgovine, razen oddelka v Harodsu, kjer ima vsaka malenkost astronomsko ceno. Jaz sem bila lani prav šokirana ko sem obletala prav vse ulice in nisem našla niti ene živalske štacune Lips Sealed
Sem pa vprašala nekaj ljudi tam kje potem kupijo vse potrebščine za svoje živali in so mi povedali, da vse naročajo preko oglasov v revijah in dobijo po pošti Undecided
Malo off topic sram
Logiran
TinaViki
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 44


« Odgovor #89 : četrtek, 14.09.2006 : 10:23:35 »

Kaaaj!?  Shocked  sram  Pa London je ja velik in v njem niti ene samcate štacune za pesjane, svašta, kaj vse človek ne doživi   Shocked

Hvala za opozorilo, mi bo prihranlo veliko časa, ki bi ga porabila z iskanjem. Če mi pa kaka štacunca slučajno prekriža pot, pa takoj sporočim  Wink

LP, Tinka
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pesjanček VIKI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines