mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 02:16:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dobermani - čvek
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dobermani - čvek  (Prebrano 180141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1575 : sreda, 05.11.2014 : 08:23:44 »


težko je štekat, če ne veš kaj moraš štekat ane


 


jana lepo prosim ne zbrisat tega vsega .... tole je res za narežat zjutri 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1576 : sreda, 05.11.2014 : 09:24:14 »

@limited:
a pa ti misliš, da če ima kdo psa iz lastne vzreje, potem ta pes kar avtomatično postane svetovni prvak, al kako? Ker tako jaz namreč razumem tvoj ciničen komentar na natis.

Si želite prijatelje, ki bi vas imeli radi zaradi tega, kar imate, ali prijatelje, ki bi vas imeli radi zaradi tega, kar ste?

Kaj pa ima vse zgoraj napisano zveze s tem, da kdo hoče (ali pa noče) imeti prijatelje?  Lips Sealed

No, tega tud ne razumem. In zdaj čakam, da boš še mene komentriral, da sem retardirana al pa kaj podobnega... Roll Eyes

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1577 : sreda, 05.11.2014 : 12:03:08 »

@limited:
a pa ti misliš, da če ima kdo psa iz lastne vzreje, potem ta pes kar avtomatično postane svetovni prvak, al kako? Ker tako jaz namreč razumem tvoj ciničen komentar na natis.

Kaj pa ima vse zgoraj napisano zveze s tem, da kdo hoče (ali pa noče) imeti prijatelje?  Lips Sealed

No, tega tud ne razumem. In zdaj čakam, da boš še mene komentriral, da sem retardirana al pa kaj podobnega... Roll Eyes


Pepsi ne trudi se prevec razumeti, to je logika devetnajstletnika. Poglej njegovo zgodovino sporocil in predstavitev, pa ti bo vse jasno.  Wink

Natis, dej no, SP je pa res vsak cucek s ceste lahko, kaj se s tem hvalis.  Tongue
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #1578 : sreda, 05.11.2014 : 12:25:04 »

Kopiram: psa lahko kopiraš le enkrat, vneto uho ali zlomljen rep pa zdraviš do onemoglosti.  
Sigurno je že kdo kaj od tega zapisal ampak vseeno... z kopiranimi ušesi ni malo dela je treba skrbeti da se lepo zaceli, treba je paziti da pes ne vtakne glave kam, kar pomeni da ga moramo imeti pod nadzorom, sam poseg zame ni mučenje, ampak če se ne skrbi pravilno po zdravljenju... tudi meni so lepši z kopiranimi ušesi ampak to, kar danes gledam po cesti so pa napol hrti z ušesi od netopirja, ne vem moj oče je imel 3 dobermane vsi z kopiranimi ušesi in kot je pravil je bilo kar nekaj dela. Pa tudi to kar s to pasmo danes delajo je polom od karakterjov do izgleda, ko gledam slike psov od mojega očeta recimo 20 let nazaj  izgleda kot druga pasma. Saj so bili prijazni in mamine mazice ampak ni bil to pes za začetnika  
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1579 : sreda, 05.11.2014 : 12:35:34 »

kopiraš
kupiraš

kopírati  -am nedov. in dov. (ȋ) 1. povzročati, da se besedilo, slika s fotokemičnim, elektrostatičnim postopkom prenese na kaj: kopirati dokumente, načrte; kopirati in razmnoževati ♦ fot. delati neposreden odtis negativa v pozitiv ali pozitiva v negativ; tisk. s fotokemičnim postopkom neposredno prenašati negativ ali pozitiv na kovinsko ploščo 2. pog. prenašati z originala, predloge, navadno skozi prozoren papir, prerisovati: učenec je risbo kopiral 3. delati kaj čemu tako podobno, da vzbuja vtis pravega, originalnega: kopirati srednjeveške freske / odlično kopira naravo 4. pog. posnemati, oponašati: kopira njegovo hojo, navade; kopirati koga v vedenju kopíran -a -o: hranijo kopirane freske ♪

kupírati  -am dov. in nedov. (ȋ) vet. na kratko odrezati, odsekati živali zlasti rep; skrajšati, prisekati: kupirati psu rep kupíran -a -o: pes s kupiranimi uhlji ♪

vir Slovar slovenskega knjižnega jezika
Logiran

ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #1580 : sreda, 05.11.2014 : 12:38:54 »

Oprosti sem pisala kupirati ampak mi je rdeče podčrtalo pa sem popravila ( ne zaupam svoji slovnici ) Cheesy
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1581 : sreda, 05.11.2014 : 12:53:35 »

Pepsi ne trudi se prevec razumeti, to je logika devetnajstletnika. Poglej njegovo zgodovino sporocil in predstavitev, pa ti bo vse jasno.  Wink

Natis, dej no, SP je pa res vsak cucek s ceste lahko, kaj se s tem hvalis.  Tongue

ja prov res. in to tam, kjer so najboljši predstavniki pasme in premagat 6 njih je itak kr neki. ena psička iz ene eksotične slovenije. prov res ne vem kaj se hvalim 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1582 : sreda, 05.11.2014 : 12:57:22 »

ja prov res. in to tam, kjer so najboljši predstavniki pasme in premagat 6 njih je itak kr neki. ena psička iz ene eksotične slovenije. prov res ne vem kaj se hvalim 
Sej sem vedla, da bos razumela, ce ti nekdo lepo razlozi, da je en naslov mladinske svetovne prvakinje cist brez veze!  Grin Grin Sest psov premagat, kaj pa je to za en uspeh, a ti sploh ves kolk psov je na tem svetu? In ona jih je samo sest premagala. Kot receno, cist bv! 
Logiran
Kory
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #1583 : sobota, 08.11.2014 : 12:53:33 »

Samo kratek pogled nazaj:

limited vas je označil/-a, da ste primitivni in drugim vsiljujete svoje mnenje. Odziv na to je bila cela stran napadov kako je glup/-a in grozen/-a ker je kaj takega napisal/-a...skratka, ste potrdili njegovo/-no objavo.

Od 9ih objav je bila samo ena, ki ni napadala uporabnika ampak se je navezovala na dobermane, čemur naj bi bila tema namenjena.(BTW, ličinka se strinjam s tabo, z pravilno kupiranimi ušesi je na začetku res kar precej dela in je potrebno znanje in volja da se zacelijo kot bi se mogla. Ampak KO so že pravilno zaceljena pa ni več toliko obiskov k veterinarju).

In zakaj moram jaz opozarjati na to? Sem mislil da je to naloga administratorja, ne pa popravljati slovnične napake. Ni neka skrivnost, da nimam veliko objav na tem forumu in sedaj vidite zakaj.
In preden se najde kdo ki bo rekel: "če ti kaj ni všeč pa pojdi", kot že rečeno, nimam veliko objav in jih verjetno tudi ne bom kaj več podal ker nima smisla. Na forum sem se prijavil, ker sem se želel pogovarjati o dobermanih, ne pa prepirati z neznanci preko spleta.

Lp,
Kory
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #1584 : sobota, 08.11.2014 : 14:47:49 »

Jaz gledam tako, tukaj imajo nekatri veliko znanja in pa zelo kratke živce. Kkšno stvar se boš moral še pozanimati če sem prav zasledila si pisal o operacije maternice pa depresija... kle si mem usekov Cheesy Ugl... usak od nas je imel kakšne napačne podatke in zmotno prepričanje kar ni nič narobe dokler si se pripravljen kaj novega naučiti in popraviti svoje napake. Ne se kregat, ker to ne pelje nikamor tukaj smo zato da se kaj novega naučimo ne pa da ljudje samo pobegnejo dol z foruma. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Dobermani - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines