mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 10:17:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Presnete mačke
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Presnete mačke  (Prebrano 34487 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #45 : torek, 28.08.2007 : 19:04:52 »

Držimo pesti za mačjega maserja Mausa. Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 29.08.2007 : 17:48:59 »

Hvala vsem za dobre misli in stisnjene pesti Smiley Res hvala! Kiss

Če ne bo spremembe, bom jutri lahko šla ponj Cheesy in mu odprla temo Cheesy Komaj čakam Cheesy

Se pišemo Wink



Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #47 : sreda, 29.08.2007 : 19:18:06 »

Tudi pri nas držimo pesti!
lp
T.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 30.08.2007 : 11:31:46 »

Maus je doma Cheesy

Komaj sem si ga priborila Shocked ga punce v kliniki dobesedno niso hotele dati, ko je maco tak faconar Grin Še enkrat hvala vsem  Kiss

In že pripravljam temo za Mausa Wink
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #49 : četrtek, 30.08.2007 : 11:53:08 »

Komaj sem si ga priborila Shocked ga punce v kliniki dobesedno niso hotele dati, ko je maco tak faconar Grin

 Grin Grin No, zdaj pa res komaj čakamo, da ga spoznamo. Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #50 : četrtek, 30.08.2007 : 11:56:42 »

Ampak res Cheesy Grin Cheesy. Samo da je OK z njim Kiss.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #51 : torek, 09.10.2007 : 18:23:55 »

MOrda ne spada v to temo, vendar moram dati iz sebe.
Popoldanski sprehod na Rožniku se je zame danes končal zelo žalostno. Ob smetnjaku na parkirišču pri BTF sem našla pet mrtvih muckov, starih kakšen dan ali dva, več ne. Niti ne vem, zakaj sem postala pozorna na škatlo. Vseh pet je bilo mrtvih. Verjetno jih je nekdo vzel mamici takoj po kotitvi in jih v škatli pustil umreti, potem pa jih je odpeljal tja. Ker škatle še ni bilo ko sem se pripeljala. Sploh nisem vedela, kaj naj storim. Naj jih odnesem nekam pokopat? Kdo hudiča je tako brezsrčen? Kako lahko? Svin... Še čip je bil ves poklapan, verjetno je čutil kaj se mi dogaja.
MUcki so pokopani na vrtu gospe, ki živi v bližini in jih je odnesla s seboj. Jaz pa sem besna, žalostna in vedno znova, ja, kot mnogi tu, razočarana  nad ljudmi.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #52 : torek, 09.10.2007 : 18:34:49 »

Kako žalostno  Cry
Žalostno tudi dejstvo, da je toliko tega vsenaokoli brez da mi tega vemo.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #53 : torek, 09.10.2007 : 18:50:41 »

Ja...
Logiran
mrrrcina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 51


« Odgovor #54 : torek, 16.10.2007 : 14:02:11 »

To bi sodilo v  rubriko naša vprašanja, vaši nasveti:

Sosedovi so si priskrbeli 2 mladi mački, brata in sestro, ves čas sta zunaj (so ugotovili da lulajo in kakajo in da to smrdi potem ko so jih že prinesli domov,zato sta obsojena na bivanje zunaj), tudi hranijo jih zunaj in moj dragi je v klepetu s sosedom seveda predpostavljal da jih bodo ob pravem cajtu sterilizirali, vsaj mačko.Odgovor sosedov je bil da je škoda teh 100 EUR za sterilizacijo, da o kakih cepljenjih niti ne govorimo. Torej mački 24 ur zunaj, kjer je polno vaških potepuških mačk, mladičev bo verjetno nebroj in glede na to da se še za lastne mačke sosedi ne sekirajo, ni za pričakovat da se bodo za mladiče. Tako zdaj doma tuhtamo kaj naredit da preprečimo najhujše. Je kakšna ideja?
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #55 : sreda, 17.10.2007 : 09:59:24 »

Ob priliki popokat muci in ju na skrivaj sterilizirat/kastrirat? Pogovor očitno ne zaleže. Ne vem več, kako ljudje razmišljajo, če sploh. Tudi na našem koncu je kup mačk, nekatere so celo lastniške, ostale potepuške, vse skupaj pa se klatijo okoli hiš in pridno parijo...
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #56 : petek, 13.03.2009 : 23:12:55 »

Danes se je končalo življenje oranžno belega mačkona. Klicali so me iz Bišč (občina Domžale), da se je na vrtu znašel poškodovan muc in, da že cel dan ždi tam. Naj bi imel poškodovan gobček in gole/oguljene noge. Seveda sem takoj vse spustila iz rok in letela po mačka, ker ga seveda ni bil noben pripravljen popokat v avto in odpeljat k veterinarju. No vsaj poklicali so in v drvarnico so ga zarli, da me je počakal tam.
Ko sem prispela, me je pričakal prijazen mačkon, seveda nekastriran, sestradan do kosti-no u bistvu je bil samo še skelet, iz nosa in ust mu je tekel gnoj. Nogice so bile brez dlake, ubistvu je cel smrdel po gnoju. Kakšnih poškodb ni bilo videti, nogice so bile le brez dlake. Predvidevam, da od čiščenja gnoja iz obraza.
Žal so se moje slutnje uresničile. Muc je bil FIV pozitiven. Z njim sem bila do konca, on pa je predel in mi talal buce. Jočem za mačkom, ki sem ga poznala dobre pol ure. Hudo mi je, ker je danes zapustil ta bedni svet, še huje mi je ob misli, kaj vse je moral do danes pretrpeti  Cry Cry Cry
Muc, počivaj v miru  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #57 : sobota, 14.03.2009 : 12:43:24 »

 Cry Cry  Bošček .... še dobro, da je v zadnjih urah dobil vsaj tvojo toplino, če mu že ta svet ni bil naklonjen.....
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #58 : ponedeljek, 16.03.2009 : 16:58:13 »

šnapi, prav dobro vem, kako si se počutila ob tem dogodku Sad. Sama sem ista, jočem za nikogaršnjimi mački, bolanimi, pozitvnimi, pa čeprav jih poznam samo nekaj ur. Pa ravno taki so vedno najbolj prijazni Kiss.

Revček mali, na mavrici te več nič ne boli Cry.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 16.03.2009 : 17:06:00 »

šnapi, se mi še ni zgodilo kaj takega, pa mislim, da si znam predstavljat, kako ti je pri srcu. Sem ena tistih, ki (takoj po klicu na 112, če le lahko zdržim tiste minute) joka za vsakršnim povoženim mačkonom...
Drži se in naj te tolaži, da je vsaj na koncu spoznal prijaznega človeka, če so ga že prej vsi zapustili. Cry
Drži se, res   Kiss - oranžko beli, ti pa pozdravi vse moje gori na mavrici.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Presnete mačke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines