mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 02:08:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006  (Prebrano 20122 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« : sreda, 24.05.2006 : 16:57:27 »

 Smiley Tole "novico" je požegnana od Jane - je malo bolj "plesna", bo pa tudi precej "kosmata". 

15 let nekako plešemo pod imenom M (Plesni studio in Klub M - PLESNO MESTO) in ker je 15 let kar lep ljubilej sva se Anita in Marko odločila, da bomo letos v Mostecu pripravili M-ov družinski piknik, da se skupaj poveselimo, malo poklepetamo in seveda tudi zaplešemo.

Vse skupaj se bo dogajalo v nedeljo 4. junija v lepem naravnem okolju Mosteca (ne na ULOVKI kot je bilo sprva planirano), zato se nam bodo lahko pridružili tudi naši psički.

Anita bo pripeljala psičko Ronjo (Shih Tzu) Marko pa psičko Indio (Tibetanska terierka) in ostali M-ovci bodo pripeljali mešančke iz vseh vetrov in seveda tudi nekaj čistokrvnih kosmatih prijateljev .
 
Kot se za naš ljubilej spodobi bomo pripravili veliko plesnih programov, nastopi različnih glasbenih skupin (Čuki, Slapovi, Pop'n'dekl, Rok and Band) in sodeloval bo tudi klovn Žare. Posebna atrakcija bo izbor najbolj simpatičnega para (plesalka ali plesalec in pes).

Skupaj bomo skušali zbrati nekaj denarja za zavetišče za zavržene živali v Horjulu. Anita in Marko bova prispevala 100.000 sit kot pomoč pri izgradnji infrastrukture zavetišča, vi pa se boste sami odločili ali boste prispevali kakšen tolar. Vsi, ki bodo ali boste prispevali nad 10.000 sit bodo ali boste dobili spominsko majico in priznanje. Prispevali pa bodo tudi vsi naši plesni vaditelji, učitelji in trenerji in to vsak najmanj en honorar ene svoje pedagoške ure. Tako bomo zagotovo zbrali kar precejšnji znesek, ki bo zavetišču pomagal pri ureditvi infrastrukture.   

Torej če vas mika "plesna" nedelja z vašimi kosmatinci - VABLJENI. Zelo pa bomo veseli, če se nam oglasite na psm@mrak.si ali po telefonu in nas povprašate vse kar vas zanima.

 Smiley Število majic za večje donatorje je omejeno in če res želite donirati več kot 10.000 sit lahko znesek nakažete na TRR TRR pri NLB: 02027 0254948113 s pripisom „za PASJE MESTO” meni pa sporočite na 051 30 61 91 da ste nakazali denar in potem vas bo majica čakala na vaše ime na stojnici zavetišča Horjul. Torej, če bo veliko majic pošlo že do srede naslednji teden bomo lahko naročili še nekaj dodatnih majic in tako zbrali še več denarja.

lp

MARKO

ps

Majice je oblikoval g. Igor Ribič / Imprimo in se mu za izvrsten design tudi na tem forumu lepo zahvaljujemo.


več informacij www.plesnomesto.si
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #1 : sreda, 24.05.2006 : 16:59:59 »

Spodaj je nekaj slik ko sva z Anito obiskala zavetišče in takole pa bo izgledala majica.

lp

MARKO

[attachment deleted by admin]
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #2 : sreda, 24.05.2006 : 17:03:23 »

Mogoče bi bilo še dobro objaviti kdaj bo ta piknik, če ne bo bolj malo obiskovalcev. Grin
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 24.05.2006 : 17:13:46 »

4.6.2006
Anita in Marko, hvala. V našem zavetišču se pripravljamo na kar nekaj sprememb, tako da bo ta prispevek res več kot dobrodošel.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #4 : četrtek, 25.05.2006 : 00:56:43 »

trikrat hura za plesno mesto!!!

me pa vseeno zanima: kaj bo v primeru slabega vremena?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #5 : petek, 26.05.2006 : 13:41:25 »

Naročili smo lepo vreme in upam, da ga bodo dostavili v izobilju. Če pride do tega, da bo v soboto lilo kot iz škafa in bo napoved enaka za nedeljo smo izbrali rezervni termin in to je 3.9.

Za več informacij pa vas vabim, da redno spremljate spremembe na www.plesnomesto.si

lp iz PLESNEGA MESTA

 Smiley
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #6 : petek, 26.05.2006 : 17:02:55 »

smetka, morda ne bi bilo slabo odpret posebno temo v tem forumu za tale piknik?
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #7 : petek, 26.05.2006 : 18:59:07 »

Pismo, meni ta vikend ne bo zneslo, pa tako rada bi tole videla  Sad

Žurirajte ga še v mojem imenu! Za akcijo pa same pohvale! Super ste!

lp ostržka
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sreda, 31.05.2006 : 10:39:33 »

Prišlo je do spremembe - plesno pasji piknik ne bo na Ulovki, pač pa v Mostecu. Upam, da bo vreme zdržalo. Lp vsem, se vidimo.
Logiran

saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #9 : sreda, 31.05.2006 : 15:28:47 »

Prišlo je do spremembe - plesno pasji piknik ne bo na Ulovki, paè pa v Mostecu. Upam, da bo vreme zdržalo. Lp vsem, se vidimo.
ooooooooo super da bo v mostecu Cheesy Cheesy živimo 10min stran tako, da pridemo 100% Wink nekaj bi pa še vprašala... bo tam veliko psov? a bo kakšno pravilo, da morajo biti obvezno privezani, kot je bilo na repkovem teku?
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sreda, 31.05.2006 : 15:43:52 »

saska, sem dala navodila na www.zavetisce-horjul.net. Cel kup jih je  Cheesy. Klikni tam pri piknikih na VEČ, pa se bodo odprla. Super, se vidimo.
Logiran

saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #11 : sreda, 31.05.2006 : 16:03:28 »

saska, sem dala navodila na www.zavetisce-horjul.net. Cel kup jih je Cheesy
ahaaa... ok. sem spregledala tisto  sram hvala  Wink 
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #12 : sreda, 31.05.2006 : 18:03:10 »

Fino, da je sprememba prostora, verjetno pridem za kake pol urce pogledati in malo podpreti Horjul Smiley
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #13 : četrtek, 01.06.2006 : 10:27:09 »

Kdaj pa se začne in do kdaj približno traja?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 01.06.2006 : 11:00:25 »

Na http://www.plesnomesto.si/phpnews/show_news6.php?show_n_id=303&archive= najdete vse podrobnosti o prireditvi in tudi program Smiley
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: M-ov družinski piknik v Mostecu - pomoč Horjulu, 4.6.2006
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines