mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:39:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1744736 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1095 : nedelja, 24.12.2006 : 21:33:42 »

Še ena navihanka, ki pošilja pozdrave vsem vam tam. Smo zdravi, čakamo Božička, naše "zaresno" voščilo pa je na www.zavetisce-horjul.net. Lepo se imejte danes, pa jutri....in drugo leto.

Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1096 : nedelja, 24.12.2006 : 21:45:52 »

Lepa slika Cheesy
Tudi mi vam želimo srečno,zdravo,veselo novo leto.Čimanj zapuščenih in mučenih psov in muck in čimveč dobrih toplih domov za vse pse in mačke Kiss Kiss

P.S.Slike od Paprike so super. Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #1097 : ponedeljek, 25.12.2006 : 09:27:37 »

Smetka, tebi in tvoji družini ter vsem ostalim, ki se trudite, da bi bilo kosmatim dušam bolje želimo Srečno, Zdravo in uspehov polno 2007, da bi naslednje leto prineslo čim več posvojiteljev in čim manj izgubljenčkov in zavrženčkov.
Še posebno pa pozdravljamo malo, prisrčno Živo!
Vsem skupaj pa en velik koš  Kiss .
družina Delavec
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1098 : ponedeljek, 25.12.2006 : 18:24:46 »

Ob vsej poplavi živali zdaj pred in med prazniki se človek res zamisli Shocked Kako je nam in našim živalim lepo, ko smo na toplem, varnem, smo siti, nas nič ne boli...pa na drugi strani koliko je ljudi, ki svojim in drugim živalim povzročajo trpljenje, bolečino in ob tem niti ne pomisljo da kaj delajo narobe. To je tisto kar je najhujše. Ker mislijo, da je žival samo žival Angry

Smetka, te živali tebe potrebujejo. Jaz te močno občudujem, saj ne bi zmogla tega, kar zmoreš ti. Že ob slikah na Morota me je totalno stisnilo.

Kakorkoli, če boš rabila kdaj prevoz za psa, mucka iz našega konca, me pokliči. Če bom le lahko, bom pripeljala bogo živalco do tebe. Sploh zdaj ko imam že nekaj prakse. S tem ti vsaj malo časa lahko prihranim, katerega rabiš za vse te živali v tvoji oskrbi. Ostani taka kot si, veliko nas je tu, ki ti stojimo ob strani na kakršenkoli način že Wink

LP,

Damjana
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1099 : sreda, 27.12.2006 : 09:24:19 »

Smetka tebi in tvojim najdražjim želim Srečno novo  leto 2007 naj bo polno sreče, zdravja, uspeha, veselja in smeha, da bodo na tvoja vrata potrkali resni in ljubeči posvojitelji, ter da bi bilo čim manj zavrženih in izgubljenih štirinožnih duš.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #1100 : sreda, 27.12.2006 : 10:36:50 »

Smetka, tudi od nas in naše Smetulje en velik poljub in objem in zahvala, da počneš, kar počneš.

Meni je božiček pokvaril božič, ko sem dobila jasno povedano, da so se nekateri člani družine prenaglili z obljubami in si lahko še enega kužka samo slikam v glavi. Vsaj še nekaj let.  Cry Cry Cry
Res sem se ful veselila, da bi imeli še enega.
Smo pa preseljeni, vsaj na 1/2, gate tu, štumfi v uni bajti, Smetulja je že zavojevala nov trosed Smiley, na nove prostore se je bliskovito navadila (mački po drugi strani uzurpirajo našo namero, da bi bili na večjem in prijetnejšem in težijo v staro hiško).
Jaz iskreno upam, da se vidimo še letos, če ne pa takoj po novem letu. Sprehajat pa mislim še kdaj, četudi ne bom mogla kakega pesjančka vzeti domov  Cry Cry Cry
ne res, sem čisto down  Cry Cry Cry

Horjulčki, želim vam čim manj polnih boksov, zdaj vem, da je kriza, želim vam, da bi se stvari umirile in da bi novo leto prineslo veliko novih kavčev za mini in maksi smrčke.  Kiss Kiss
Smetka, drži se.

Smetuljčičica mama
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1101 : sreda, 27.12.2006 : 10:56:31 »

Dragi Horjulčki, Smetka in vsi tvoji!

Želim vsem vam (in nam Wink):
- en kup novih lastnikov, ki imajo kavče in druge pripomočke za udobno ležanje ob dobri hrani in pijači in s trajnim zabavnim 
  živalskim programom gibanja in drugih tovrstnih zadev  Cool za odpeljane Horjulčke,
- čim manj izgubljenih živalic in žalostnih zgodb, ki stojijo za žalostnimi pogledi,
- največ dobre volje in moči in zdravja za vse Cheesy!

Lp Polonak
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1102 : četrtek, 28.12.2006 : 13:35:15 »

Polona, ali bi morda že lahko malo začeli premišljevati o bazenu in pd. Ali bi imela za začetek vrtno mizo, pa potem še kakšno uibrkul klopco in kakšnega Arafata, da boš v mirnih pomladnih popoldanskih uricah lahko občudovala in duhala rožce na svojem vrtku?  Grin  Grin  Cheesy  Wink  Tongue
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #1103 : četrtek, 28.12.2006 : 22:37:17 »

Midva pa Horjulcem želiva, da bi ostali v prihodnem letu brez primarne dejavnosti in namesto zavetišča imeli en lep luksuzen živalski hotel.

Ter seveda veliko zdravja sreče pa kar paše zraven,

A in K
Logiran
smrček2
rad pišem
****
Sporočil: 327


« Odgovor #1104 : petek, 29.12.2006 : 10:15:07 »

Poloni, Ines, Maši in Živi želimo vse najlepše v prihajajočem letu, Horjulčkom pa čimveč kavčev, skrbnih lastnikov in vsega lepega v bodoče Smiley
Shy, Mateja in Peter
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1105 : petek, 29.12.2006 : 13:45:43 »

Hmmmmpf...ne najdem teme od Mamice muce, pa povem kar tule - tudi ona danes odhaja v svoj nov dom. Lp vsem.
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #1106 : petek, 29.12.2006 : 13:51:03 »

Jaz sem pa mislila, da sedim preveč pred računalnikom in da mi že škodi, ker sem jo iskala dva dni nazaj, pa je tudi nisem našla... Roll Eyes
Srečno Mamica! Kiss
Logiran
CAPKA
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


« Odgovor #1107 : petek, 29.12.2006 : 14:41:01 »

Mamico muco sem našla v -arhiv oddane živali-pri razno-druge živali.Ker sem jo spremljala,sem jo tudi jaz iskala in našla tam.
Vsem najlepše v letu,ki prihaja!
Pozdrav Zdenka!
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1108 : petek, 29.12.2006 : 15:24:03 »

Tukaj je:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,8707.0.html
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1109 : petek, 29.12.2006 : 15:48:14 »

Kako mi je pa to uspelo, da sem jo spravila k tebi  Tongue? No, kakorkoli....je že v novem domu. Lp vsem.
Logiran

Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines