mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:35:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1744952 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1410 : torek, 01.05.2007 : 11:40:02 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,14301.new.html#new
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1411 : torek, 01.05.2007 : 12:08:02 »

Mi smo pa mislili, da vam je do tega, da gredo mladički v dobre roke.

Zagotovo najpogostejši stavek, ki ga slišim zadnje dni. Očitno delujem, kot da mi ni do tega, da bi mladički prišli v dobre roke. Prav neverjetno je, da si lahko ljudje, ki trdijo, da jim je gotovo nekdo ukradel njihovega 3 leta starega mačka, ker je bil tako lep - in seveda ni bil kastriran - zase mislijo, da so dobri skrbniki. Takšnih klicev je te dni res veliko. Vsem je skupno to, da so jim mački izginili, vsem je skupna trditev, da so bili gotovo ukradeni in vsi so nazadnje prepričani, da mi sploh ni do tega, da kdo dobi nov dom. Hec, ne?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1412 : sobota, 05.05.2007 : 09:49:58 »

http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=279
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1413 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:28:37 »

Menda da sem zoprna in da si dolgo tega ne bom mogla privoščit, ker je zavetišč še veliko. Menda sem obupna, ker imam tako politiko oddajanja živali, kot jo pač imam. Še bolj grozno je to, da se preseravam in hranim živali s kvalitetno hrano. Kaj je najbolj grozno, niti ne vem. Zagotovo že kaj...
Obveščam vse, da sem vzela na znanje. Ker sem človek, se bom tudi čisto po človeško odzvala na vse to.
Logiran

Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #1414 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:45:04 »

no, zdaj pa še to, še manj jasno. Undecided

ma daj Polona reci, da so to samo posamezniki, ki nikoli niso z ničemer zadovoljni.  Angry

mislim, da je večina nas tule več kot zadovoljna s tvojim delom in te bomo podpirali kolikor bo v naši moči. Smiley

LP
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #1415 : ponedeljek, 14.05.2007 : 11:53:34 »

V mojih očeh:
Smetka je...človek, ki mu ni vseeno,
                ...človek, ki poskrbi za druge najprej in potem zase,
                ...človek, ki ima rad živali in temu primerno poskrbi zanje,
                ...človek, ki se nikoli ne obrne stran,
                ...človek, ki pomaga tudi ljudem, ki jo prosijo za pomoč in to kljub vsem svojim težavam
                ...človek, ki je včasih siten in to pove
                ...človek, ki ima tudi slabe dneve
                ...človek, ki se nasmeje iz duše in joka iz duše
kaj sem hotela povedat? Smetka je tako kot vsi ostali samo človek, dejte jo pustit pri miru, svojo slabo voljo in ljubosumje pa lahko sproščate na sebi, ker ste vsi očitno pač perfektni!!
Smetka, meni je lepo da te poznam, pri tebi mi je vedno dobro, pa mislim, da v svojih razmišljanjih nisem osamljena  Wink
en lep pozdrav tja gor
  
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #1416 : ponedeljek, 14.05.2007 : 13:20:08 »

Smetka, definitivno nisi sama. Marsikdo od nas te spoštuje, si mu za vzgled... delaš dobro in predvsem v dobro živali, kar je najpomembnejše. Kapo dol pred tabo!

Tisti, ki Smetko nadlegujete, obirate, napadate... SRAM VAS BODI!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1417 : ponedeljek, 14.05.2007 : 14:07:16 »

Smetka, če bi me kdo vprašal, koga najbolj spoštujem, bi bila ti med prvimi tremi osebami na tem seznamu. Ker si fejst punca, ker imaš srce in glavo na pravem mestu, ker se ne ravnaš po črednem nagonu, ker znaš mislit in to tudi povedat.

Vem, da ti to bolj malo pomaga v tvoji situaciji, ampak, pri nas doma te imamo radi in te podpiramo, čeprav ti kako drugače ne pomagamo dosti.

Čreda bo vedno blejala po svoje. Eno tako ovco sem danes fasala tudi jaz na telefon. Vedno jih bo na kupe, blejale bodo v nedogled in samo želim si, da bi bile tako neškodljive kot prave ovčice.

Eh, jaz ti pošiljam poljubčka na oba lička....

...zraven pa še tiste brikete, ki sem ti jih že zdavnaj ponudila in nikoli pripeljala.

Gre kdo v kratkem v Horjul? Imam eno vrečo briketov za odpeljat....

lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #1418 : ponedeljek, 14.05.2007 : 14:10:04 »

Tudi jaz te spoštujem, če to kaj velja.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1419 : ponedeljek, 14.05.2007 : 14:38:59 »

Jst ne samo da spoštujem smetko, tudi občudujem jo...
Če bi bil vsak človek vsaj 10% podoben njej, bi bilo na tem svetu veliko lepše vsem živim bitjem!
Smetka ne zmeni se za ljudi, ki okol kvasijo take bedarije Angry Najbolj važno je, da sama v sebi veš, da delaš pravilno in da imaš čisto vest, ter ogromno srce, ki ga brez težav razdajaš živalim, ki to potrebujejo!

Tisti, ki imate toliko proti Smetki, se pa obrnite proč od nje, tako kot se obrašate, ko vidite bogo žival na cesti Angry Angry Angry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1420 : ponedeljek, 14.05.2007 : 16:23:06 »

Vem, da je veliko krasnih ljudi tam na drugi strani; in vsa vaša podpora je nekaj, brez česar gotovo ne bi zmogla niti pol toliko. Ampak toliko, kot je dvoličnežev... toliko jih je, da jih je že zares težko spregledat, če se še tako trudim. Super je udrihat po zavetiščih, kjer ni tako, kot naj bi bilo. Super je imeti zavetišče, kjer je načeloma marsikaj ok. Samo, za vraga... kako je mogoče, da se v tem zavetišču tako preseravajo in hranijo s kvalitetno hrano, pa ne evtanazirajo tistih, ki bi jih morali  Huh, pa baba je zoprna vsak dan bolj. Je vendar toliko zavetišč še, se bo morala začet drugače obnašat. Pa živali oddaja tako, da vsakega trikrat preveri, če je treba. Ja, res groza. Pa še javlja se ne v teme, kjer ji pošiljajo fotke in pišejo "poročila".

Včeraj, v nedeljo, ura je bila 19.00, mi je nekdo visel z ograje na čisto drugi strani od vhoda. Nenajavljen, v enem hudem avtu, se je pripeljal s svojo bejbo "malo pogledat". Še dobro, da se je vsaj Rex oglasil, drugače bi menda čez plezal, ali kako  Huh?? Mu je Sara vljudno razložila, da naj se za "malo pogledat" najavi, pa je potem skozi odprto okno svojega hudega avtomobila pljuval in sikal tako, da je jooooj....

Kultura ljudi je res na nizkem nivoju. Kaj je bonton, tak osnoven, ki nima nobene veze z zavetiščem, je le še malokomu jasno. Ne vem, kako si ljudje mislijo, da njihova dejanja nimajo nobenih posledic. Če bi se tega zavedali, morda vendarle ne bi tako neosnovano in brez vsakega najmanjšega razmisleka otresali... Dajte malo mislit na posledice, to bi bilo res lepo. In če že kritizirate, dajte se odločit, koga in kaj bi pravzaprav radi skritizirali in kaj je namen kritike. Mrtev Moro? S Pedigreejem hranjeni psi? Kaj je namen pravzaprav? Mene spremeniti? Da bom prijazna do vseh in ustrezala vsem in bila sploh in oh vse, kar si drugi zamislijo? Ali kaj? Kakšno vezo ima pravzaprav karkoli z zavetiščem?
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1421 : ponedeljek, 14.05.2007 : 16:34:02 »

Smetka, mene je življenje naučilo, da so ljudje v biti pokvarjeni opurtunisti ki se kažejo lepe le takrat, ko od tega pričakujejo korist. Dvoličnost, podlost, zahrbtnost, me ne presenečajo več. Vmes se najde svetla izjema...
Pa rečite, da sem za k psihiatru.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1422 : ponedeljek, 14.05.2007 : 16:44:51 »

Ja, saj ni nobeno presenečenje vse to... ampak zanima me cilj. Mrtev Moro, dvig prometa Pedigreeju, zaprto zavetišče, ustanovitev delovne skupine, ki bo odločala namesto nesposobnega vodje zavetišča, ali kaj tretjega?
Logiran

MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #1423 : ponedeljek, 14.05.2007 : 16:57:23 »

Smetko podpiram v vsej njeni "zoprnosti","tečnosti" in "obupnosti", ker edinole tako se bodo zadeve na dolgi rok kam premaknile. Kimat ljudem in se podrejat njihovim muham samo iz razloga, da si nekomu všečen, je na kratki rok morda boljše, dolgoročno pa definitivno bolj pogubno. Ker potem prideš do točke, ko te vsi komadirajo, mislijo, da si njihova last in da lahko s teboj počnejo kar hočejo. Potem si pa samo še lutka v rokah drugih in tako ne prideš nikamor. Zadeve lahko spreminjaš samo z vztrajnostjo, trdnimi odločitvami, pravo mero poguma in suverenostjo, pa še en kanček sreče moraš imeti. Pa ob sebi ljudi, ki te imajo radi in te podpirajo. Tudi za živali se razmere počasi, počasi spreminjajo na boljše in vedno več nas je, ko v njih ne vidimo samo "stvar", zato se splača vztrajat, kljub vsem padcem. Kakor pravijo, kar te ne ubije, te naredi močnejšega. Je pa hudič, če se moraš vsakodnevno s takimi primitivci ukvarjat. Meni bi tudi pokrov dvignilo, definitivno in tudi prav je, da jim poveš, kar jim gre. Vzemi si to tako, za lastno dušo spucat, ko kateremu od njih poveš, kar jim gre. Da si dušo olajšaš...

Smetka, vsak tak korak prinese boljšo prihodnost za živali. Morda ne ti ne ostali, ki ti sedaj stojimo ob strani, še ne bomo dočakali, da bo odnos do živali 100% drugačen, vendar pa bomo na koncu lahko rekli, da smo prispevali pomemben del k temu, da nekoč bo. Zato se pa splača vztrajat.

Cilj? Nimajo cilja. Gre samo za metanje polen pod noge ljudi, ki v svojem življenju nimajo drugega za počet, kot zaj.... druge. To je v njihovi naravi. Saj jim je vseeno kdo, važno je samo, da se naslajajo nad tem, da je nekdo zaradi njihovih izjav prizadet in da se sekira. In najlažje se je spravit na nekoga, za katerega vedo, da je z vsem srcem in dušo pri delu in da ga boli, boli, boli ko hudič, ko udrihaš po njemu. In bolj ko ga boli, bolj jim je v užitek ... Razlogi so pa različni, eni iz veselja, drugi iz foušarije, tretji zaradi lastne zakompleksnosti .... ustaviš jih pa pomoje lahko edinole tako, da jim pokažeš da si močnejši kot oni (v srcu in po pameti).
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #1424 : ponedeljek, 14.05.2007 : 18:58:04 »

Nočem prilivati bencina na ogenj in priznam, da ne morem biti vsak dan na tekočem, a kaj se je zgodilo, da je Smetka tako raz..... Pa še danes komentar pri Staški glede hrane. Mal sem zmedena, pa saj konec koncev je to moj problem, a mi je hudo, ker jo je očitno nekaj razp... do amena. Krivica? Ta res najbolj boli!
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines