mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 10:13:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 473 474 475 476 477 [478] 479 480 481 482 483 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1743985 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7155 : torek, 06.04.2010 : 12:48:19 »

Ta vikend, 10.4. in 11.4., boste lahko na 1. Dryland tekmovanju vlečnih psov obiskali tudi stojnico zavetišča Horjul!
Dogodek organizirata KD Logatec v sodelovanju z Slovenskim klubom vodnikov vlečnih psov

Kdaj:
v soboto, 10.4., od 13. ure naprej ter
v nedeljo, 11.4., od 9. ure naprej

Kje:
Grajski park Logatec

Temo, namenjeno dogodku, najdete tukaj - KLIK
Več informacij pa najdete tukaj.

Iskrena hvala ogranizatorjem za povabilo!

Vabljeni!
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #7156 : torek, 06.04.2010 : 19:50:53 »

Bo na stojnici potrebna še kakšna pomoč?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7157 : sreda, 07.04.2010 : 08:16:25 »

Seveda Smiley
Sploh, ce bo se Buddy druzbo delal Wink

Javi mi na 040 31 00 52
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7158 : četrtek, 08.04.2010 : 13:28:14 »

Tako. Ludvik in Francl sta na varnem. Oba oskrbljena, vsaj za prvo silo. Zdaj grem lahko po nove. Nič se sekirat, posvojiteljev ne rabimo. Nekaj sprejemov na dan, skoraj nič oddaj, ampak se sploh ne sekiramo. Važno, da nam ni dolgčas.

Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #7159 : četrtek, 08.04.2010 : 13:33:00 »

A ta dva sta prišla v enem paketu ali kaj? Mislim, čuden par no  Shocked
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #7160 : četrtek, 08.04.2010 : 13:35:09 »

Nista, imata ločen boks. Veliko jih je, posvojiteljev pa premalo Sad
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7161 : četrtek, 08.04.2010 : 20:35:50 »

Tako. Ludvik in Francl sta na varnem. Oba oskrbljena, vsaj za prvo silo. Zdaj grem lahko po nove. Nič se sekirat, posvojiteljev ne rabimo. Nekaj sprejemov na dan, skoraj nič oddaj, ampak se sploh ne sekiramo. Važno, da nam ni dolgčas.

Če kdo ni začutil ironije...  Naj pojasnim - kriza je. Kriza je zato, ker je pomlad. In zato, ker mene dajeta depresija, gnev in neprijaznost. Bojda. Če je kdo spregledal. Namreč pomlad je. Nove male luštne kepice prihajajo, nove kepice, ki naj polnijo kaj? Zavetišče si ni opomoglo še od lanskega leta ne. Še vedno so v zavetišču lanskoletni dudarji (sesni mladiči). Kam bodo šli letošnji? A koga zanima?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7162 : četrtek, 08.04.2010 : 20:54:48 »

Ker tako ali tako nihče ne bere, ker tema ni zanimiva, bom pa še naprej vodila monologe. Dovolj časa že takole (virtualno, kakopak) spremljam dogajanja v zvezi z ZH. Pomanjkanje posvojiteljev, kriza z živalmi, ki se jih ne more uspavat po 30 dneh. Ali po 60. Ali po 2 letih. Socializirani, zdravi, mladi, neproblematični psi in mačke čakajo na posvojitelje po leto, dve, tri. Zakaj že? Bojda smo majhni in bojda je premalo primernih posvojiteljev. Res, ampak res, sem nekaj časa verjela temu štosu. Mater me je nekdo grdo nategnil. Res. No, in zdej, ko sem se zbudila, a mi lahko kdo pomaga začet?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7163 : četrtek, 08.04.2010 : 21:06:18 »

Ampak dokler iz naših vrst poslušam, da Slovenci nismo pripravljeni na zavetišče z visokimi standardi in zahtevami pri posvojitvi (ki v bistvu niso popolnoma nič drugega kot izpolnjevanje zakonodaje), se me loteva obup.
Logiran

pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7164 : četrtek, 08.04.2010 : 21:12:03 »

Ja, sej to me moti. Motijo me takile pogovori:

A: "Ej, ampak veš, preden sem te poklicala, sem cel dan zbirala pogum..."
B:"Aja? Veš, na forumu včasih,..."
A:" Forum?"
B:"Ja, zakaj pa potem?"
A: "Mah, sej ni važno. Važno je, da imamo mi zdaj našega knedlčka in da..."

A ne? Ampak nisem hotla, da mi takoj razjasniš, da mi je jasno.  Smiley
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7165 : četrtek, 08.04.2010 : 21:25:01 »

No, in zdej, ko sem se zbudila, a mi lahko kdo pomaga začet?

Iskat posvojitelje namreč. Tam daleč v širnem svetu?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #7166 : četrtek, 08.04.2010 : 21:30:09 »

Da ne bojo monologi...  Cool

Kaj to pomeni, da si se zbudila? Si ugotovila, da je v Sloveniji en kup primernih (normalnih) posvojiteljev, ki še niso u nulo zabezecani?
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #7167 : četrtek, 08.04.2010 : 21:32:45 »

Hvala, Vixen  Wink Sem že mislila, da me ne jemljete resno  Tongue Ne, ugotovila sem, da jih je več, kot sem si predstavljala, da jih je. Vsekakor dovolj, da ne bi rabila bit kriza v ZH.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #7168 : četrtek, 08.04.2010 : 21:33:20 »

No, in zdej, ko sem se zbudila, a mi lahko kdo pomaga začet?
Dobro jutro. Bom dokaj kratka, ker hočem in moram iti spat, več kot ene in pol neprespane noči zaporedoma ne morem prenesti, mea culpa.
Ker tako ali tako nihče ne bere, ker tema ni zanimiva, bom pa še naprej vodila monologe. Dovolj časa že takole (virtualno, kakopak) spremljam dogajanja v zvezi z ZH. Pomanjkanje posvojiteljev, kriza z živalmi, ki se jih ne more uspavat po 30 dneh. Ali po 60. Ali po 2 letih. Socializirani, zdravi, mladi, neproblematični psi in mačke čakajo na posvojitelje po leto, dve, tri. Zakaj že? Bojda smo majhni in bojda je premalo primernih posvojiteljev. Res, ampak res, sem nekaj časa verjela temu štosu. Mater me je nekdo grdo nategnil. Res. No, in zdej, ko sem se zbudila, a mi lahko kdo pomaga začet?
Ne vem, nimam pojma, ampak res niti najmanjšega, najbolj suhcenega pojma nimam. Mogoče je folka, ki še vedno trdno verjame, da so psi iz zavetišč bolni in tisti iz serijskega štepanja zdravi, še vedno veliko več, kot si mislimo. Ti ne poznaš nobenega takšnega osebka? Jaz veliko. Zakaj je tako, no, tega odgovora nimam. Mogoče zabitost, mogoče ignoranca, mogoče čisto obično "kmetavzarstvo", mogoče nekaj čisto tretjega.
Majhnost? Bullshit. Enkrat nam domnevna majhnost pride prav, enkrat ne, odvisno kako piha veter.
No, zanima tudi mene, zakaj je stanje tako kot je, čeprav tudi sama velikokrat vidim predvsem tista famozna drevesa, gozda pa niti ne, ampak tole najbrž niti ni tako umestno zdaj.
Pomanjkanje posvojiteljev, torej. Ne vem, zakaj.
Ko je bila jeseni "kriza" s horjulsko mačjo populacijo (kot, da je danes ni, krize namreč), sem iskala posvojitelje tudi na našem koncu - dobila nisem nikogar (no, niti jaz nisem takrat posvojila horjulskega mačka, mi je "konkurenca" "vrinila" enega drugega  Wink, roko na srce). Ker je folku noro, da podpišeš pogodbo. Ker je folku noro, da se obvežeš k notranjemu bivanju posvojenca. Ker je folku noro, da pelješ mačka k vetu, če kaj ni prav, o cepljenjih niti ne bi. Ker je folku noro, da mačka sploh posvojiš, očitno. Ampak žvalce imajo kljub vsemu ful radi. Kar še vedno ne pomaga pri razumevanju razloga, tistega pravega razloga za to, da se nekdo za posvojitev ne odloči.
Ampak to je vse bolj ali manj en velik bla bla, ker bi bilo fejst slišat razlago nekoga, ki se pač odloči, da ne bo posvojil ker, ajde. Ker potem bo mogoče lažje iskati posvojitelje, po možnosti primerne. Samo mene njihovi (tistih, ki ne posvajajo ker) razlogi še niso prepričali, mogoče pa me še bodo in bom spregledala, v kaki zmoti sem do danes živela. No ja.
Se opravičujem za dodano destruktivnost, imam izjemoma slab teden in sem neprespana ko sam satan.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7169 : četrtek, 08.04.2010 : 21:36:26 »

pridna, kakšna kriza? Ada pravi, da dokler ne crknejo proizvajalci 150l črnih plastičnih vreč, ni krize. Jaz dodajam, da je ni, dokler skrinje delajo. Če ljudem ni problem in jim je vseeno, bo moralo postati tudi nam.
Logiran

Strani: 1 ... 473 474 475 476 477 [478] 479 480 481 482 483 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines