mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:50:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 510 511 512 513 514 [515] 516 517 518 519 520 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1744575 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #7710 : sreda, 04.08.2010 : 11:33:12 »

Punca...drži se...ni lahko, je pa mnogokrat koristno, saj sama veš, le težko se je odločiti. Vsa podpora z moje strani, pa rama tudi če jo rabiš. Nekje je treba zagrmeti, da enkrat zasije.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #7711 : četrtek, 05.08.2010 : 10:58:16 »

Na stari vrhniki pri cerkvi se šeta meni in fantu nepoznan pes ki zelo grdo šepa na eno od tac je rjavo bele barve srednje rasti, žal trenutno nimam možnosti ne vas poklicat oz ga zadržat. upam da bo katera tole videla in ima možnost naredit kaj

:/
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #7712 : četrtek, 05.08.2010 : 10:59:50 »

bolje bi bilo, če bi poklicala.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7713 : četrtek, 05.08.2010 : 12:56:57 »

Draga Polona,
 
na hitro se ti javim, samo da malce povem kako smo - medtem smo imeli namrec cel tehnoloski breakdown - racunalnik mi je crknil, kamera se vedno ne dela (zato ne pripenjam slik, ampak jih bom v kratkem).
 
Adamsova imasta seveda ze od zacetka novi imeni. Sicer sem zelo odprta do vasih imen (tudi Duska je ostala nasa Duska) ampak Ata pa Mama pac nista mogla ostat Wink tako, da se imenujeta Lego (Legolas - iz Gospodarja prstanov) in Ziva (z kot zzzz brez sumnika, kar po hebrejsko pomeni "splendid").
Sta krasna, nezna in zabavna psicka in mislim, da sta se ze cisto navadila na novo okolje. Pravzaprav nas je Lego ze v prvem trenutku vzel za svoje in to se naprej dela z vsakim, ki pride na obisk in ga je pripravljen cohat. Ziva pa je malo previdnejsa in veliko bolj navezana le na nas. Je najbolj zlat pes kar sem jih kdaj imela priloznost spoznat, samo je zal ne morem tolko prebozat kot bi si zelela, ker ce smo sami se boza predvsem Legota ... hmmm, je mali ljubosumnez, ki si VZAME cohanje in se prerine pred svojo drago, ce je treba. Sicer pa smo ga medtem tudi ze malo shujsali - ima tako lepo, vitko postavo, Ziva pa je tak skoz ista. Kar me posebej veseli je, da upata hrano tudi ze pustiti v posodicah in je ne pojesta do zadnje pikice kot je bilo na zacetku, ko se je Lego hotel polastiti se Zivine hrane. Se vedno pa imasta raje, ce sedim zraven ko jesta - kar je razvidno iz tega, da mi v nasprotnem primeru sledita tudi, ce se nista pojedla.
Smo se ze tudi ze kopali, kar mali pikici ugaja, medtem ko je gospod malce bolj prestrasen in ga je treba drzati na ovratnici. Sploh je Ziva dosti bolj pogumna kot Lego, ki pa je seveda vselej glasnejsi. Sta cisto zaljubljena v svoj kauc Wink, sicer pa imasta oprsnici, tako da bomo ovratnici ob priliki pripeljali nazaj. Sprehodi niso noben problem, le spuscam ju ne. Zivo bi celo upala, ker je zelo pridna in se nas skoz drzi ampak glede na to, da v Kosezah nekaj ljudi svojih psov nima na vrvici, se bolje pocutim, ce jo imam na "varnem."
 
Tudi nasa Dusica je lepo. Preko noci se je prelevila v veliko, mocnejso "macko," kar je navdusujoce, ker smo se sicer bali, da bo zaradi trakulje ostala mala mucica. Z Aragonom se vedno bolje razumeta, predvsem pa sta se zdruzila v zadnjih tednih, ker sem jaz na dvoriscu MZZ nasla mini mucko in jo po neuspelem poskusu oddaje v Gmajnicah (so polni) prinesla domov. Po 3 tednih karantene pa se sedaj privaja na Aragona in Dusico, ki sta se zgrozeno zdruzila v boju proti skupnemu sovrazniku, ki je velik za pribl. eno Aragonovo taco. Legota in Zive z macki ne bi obremenjevali, plus brez mackov imasta lahko neprestano odprta vrata na vrt, zato smo se odlocili poskusiti, da mini muco zdruzimo z Aragonom in Dusico. Tako, da je pri nas pestro in poleg tehnoloskih tezav tudi nekak ne najdem dosti casa za internet.
 
Upam, da ste OK, vidim da je dosti novih zivali, da pa jih je kar nekaj slo. Za Trobentico pa tudi jaz iscem okoli kakega krasnega novega lastnika.
Tako, slikovna dokumentacija sledi, ko mi uspe popraviti kamero ali kako drugace zrihtam fotografiranje.
Do takrat pa lep pozdrav in poljubcke od Dusice, Zive in Legota.
Barbara.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #7714 : četrtek, 05.08.2010 : 13:08:06 »

kok ste pa zlati  Smiley ceprav...jaz kar vidim Trobentka v vasem sopku nad pridnih stiritacnikov Evil
Legolas...hehehe Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #7715 : četrtek, 05.08.2010 : 13:08:37 »

 Afro
Sem vesela za Ata in Mamo, no Lega in Zivo. Wink Cheesy
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #7716 : četrtek, 05.08.2010 : 13:08:59 »

 Kiss Kiss

Katarina
Logiran
snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #7717 : četrtek, 05.08.2010 : 13:11:57 »

Na stari vrhniki pri cerkvi se šeta meni in fantu nepoznan pes ki zelo grdo šepa na eno od tac je rjavo bele barve srednje rasti, žal trenutno nimam možnosti ne vas poklicat oz ga zadržat. upam da bo katera tole videla in ima možnost naredit kaj

:/


Jaz lovim tega psa po malem že celo dopoldne:/ Je šel dopoldne mimo naše hiše na Stari Vrhniki in sem šla za njim, a je kljub boleči taci bežal hitro pred mano. Zato sem se vrnila domov po brikete, da bi ga privabila, a ga ni bilo več:( Potem ga je moj oče videl okrog enih blizu vojašnice in sem šla hitro spet na lov, a ga ne najdem. Če ga kdo opazi, naj prosim javi.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #7718 : četrtek, 05.08.2010 : 13:17:39 »

O, kakšno luštno poročilo. Cheesy
Logiran
snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #7719 : četrtek, 05.08.2010 : 13:57:52 »

Psa so okrog 13.30 opazili ko je hodil iz Stare Vrhnike proti tankovski cesti. To je vse, kar sem izvedela novega med zadnjim iskanjem. Prevozila sem vse možne kroge in osmice po Stari Vrhniki, šla do Betajnove in po tankovski nazaj. Psa ni nikjer Sad( Revež bogi. Oočitam si, da sem ga dopoldne spustila izpred oči in da nisem letela za njim. Samo ne vem, kaj bi to pomagalo, nisem imela pri sebi niti mobitela.
Logiran
snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #7720 : četrtek, 05.08.2010 : 16:59:09 »

Tukaj je bila ravnokar kar huda nevihta, tako da upam, da je pes med tem že na varnem. Čeprav dvomim v to Sad
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #7721 : četrtek, 05.08.2010 : 17:35:47 »

Draga Polona,
 
na hitro se ti javim, samo da malce povem kako smo - medtem smo imeli namrec cel tehnoloski breakdown - racunalnik mi je crknil, kamera se vedno ne dela (zato ne pripenjam slik, ampak jih bom v kratkem).
 
Adamsova imasta seveda ze od zacetka novi imeni. Sicer sem zelo odprta do vasih imen (tudi Duska je ostala nasa Duska) ampak Ata pa Mama pac nista mogla ostat Wink tako, da se imenujeta Lego (Legolas - iz Gospodarja prstanov) in Ziva (z kot zzzz brez sumnika, kar po hebrejsko pomeni "splendid").
Sta krasna, nezna in zabavna psicka in mislim, da sta se ze cisto navadila na novo okolje. Pravzaprav nas je Lego ze v prvem trenutku vzel za svoje in to se naprej dela z vsakim, ki pride na obisk in ga je pripravljen cohat. Ziva pa je malo previdnejsa in veliko bolj navezana le na nas. Je najbolj zlat pes kar sem jih kdaj imela priloznost spoznat, samo je zal ne morem tolko prebozat kot bi si zelela, ker ce smo sami se boza predvsem Legota ... hmmm, je mali ljubosumnez, ki si VZAME cohanje in se prerine pred svojo drago, ce je treba. Sicer pa smo ga medtem tudi ze malo shujsali - ima tako lepo, vitko postavo, Ziva pa je tak skoz ista. Kar me posebej veseli je, da upata hrano tudi ze pustiti v posodicah in je ne pojesta do zadnje pikice kot je bilo na zacetku, ko se je Lego hotel polastiti se Zivine hrane. Se vedno pa imasta raje, ce sedim zraven ko jesta - kar je razvidno iz tega, da mi v nasprotnem primeru sledita tudi, ce se nista pojedla.
Smo se ze tudi ze kopali, kar mali pikici ugaja, medtem ko je gospod malce bolj prestrasen in ga je treba drzati na ovratnici. Sploh je Ziva dosti bolj pogumna kot Lego, ki pa je seveda vselej glasnejsi. Sta cisto zaljubljena v svoj kauc Wink, sicer pa imasta oprsnici, tako da bomo ovratnici ob priliki pripeljali nazaj. Sprehodi niso noben problem, le spuscam ju ne. Zivo bi celo upala, ker je zelo pridna in se nas skoz drzi ampak glede na to, da v Kosezah nekaj ljudi svojih psov nima na vrvici, se bolje pocutim, ce jo imam na "varnem."
 

 Fuuuuul vesela... Cheesy Cheesy Cheesy Vsem skupaj en koš Kiss Kiss Kiss.

Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #7722 : četrtek, 05.08.2010 : 20:01:35 »

Zal mi je za vse ki so mogli it..vidim pa da je bilo tudi nekaj oddaj, super Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7723 : četrtek, 05.08.2010 : 20:21:38 »

Tukaj je bila ravnokar kar huda nevihta, tako da upam, da je pes med tem že na varnem. Čeprav dvomim v to Sad

Pes je pri nas.
Logiran

snežinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #7724 : četrtek, 05.08.2010 : 20:44:26 »

Pes je pri nas.

Vesela! Zelo zelo Smiley Zdaj vem, da je na varnem, drugače bi pa celo noč tuhtala, kje je.
Logiran
Strani: 1 ... 510 511 512 513 514 [515] 516 517 518 519 520 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines