mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 11:10:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1741898 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #225 : petek, 23.06.2006 : 06:55:28 »

Smetka, upam, da imaš v mislih dopust, da si malo baterije napolniš.  Wink Smiley

LP
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #226 : petek, 23.06.2006 : 09:51:20 »

Bomo mi medtem take skladali na forumu, da bo imela Smetka cisto preurejeno zavetišče!  Grin

razpoložena ostržka
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #227 : petek, 23.06.2006 : 20:34:38 »

Sem se javila za dežurnega poročevalca iz baznega tabora Horjul!  Cheesy Čakam na sveže novice in jih objavim takoj, ko izvem kako gre mačje pasji bandi tam na "hribu".  Grin

Obvezno pa prosim za poročilca vseh vas, ki boste čez vikend obiskali Horjulčke... !  Smiley

iz kraja pod hribom za 24 ur poroča ostržkla  Grin
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #228 : sobota, 24.06.2006 : 08:44:32 »

ja oztržka... prosim javi kako je kaj z Mantovčkom - odrasel tigrast muc, če boš kaj zvedela. Včeraj so ga peljali k veterinarju, tako da upam da ni mel kakšne resne bolezni.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #229 : sobota, 24.06.2006 : 16:39:46 »

kaalen že ve za žalostno novico... muc je bil okužen z AIDS-om...  in že pošteno bolan...Sad

Še eden od tistih revežev, ki bi še vedno lahko žieli, če bi le imeli odgovorne lastnike, ki bi ga pravočasno kastrirali, če ga že morajo spuščati na "svobodo"...

Mačkonček, upam, da ti je zdaj lepše, kjerkoli že si! Vama kaalen in MaxyTT pa hvala, da sta mu prihranili dolgo in mučno poslavljanje...  Cry

eh ostržka
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #230 : sobota, 24.06.2006 : 17:16:32 »

Tudi sama sem ravno prej zvedela žalostno novico za tegale mačkončka. Mi je pa res vseeno lažje, da so ga evtanazirali kot pa da bi tam na parkirišču obležal in verjetno ležal še kar nekaj časa. Tako da je imel res srečo po eni strani, da je mimo Kaleen prišla (najin delovni sestanek se je tako še bolj izplačal, naredile sva pa tudi že načrt glede lepljenja plakatov  Wink ).

LP
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #231 : sobota, 24.06.2006 : 20:47:05 »

Ostržka, hvala za plakate! Sem jih danes prevzela.

LP
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #232 : sobota, 24.06.2006 : 21:38:13 »

MaxyTT super!  Smiley
Jaz pa obljubim da dam za rundo vsem "plakataricam" ko bo prvi posvojitelj na račun plakatov pribremzal v Horjul! - Se pravi da se kmalu vidimo in kakšnega spijemo!  Grin

vesela ostržka
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #233 : nedelja, 25.06.2006 : 09:41:35 »

Ostrzka, a moje sporocilo si pa spregledala Huh (na prejsnji strani) A lahko jaz tudi dobim kaksen plakat? Saj se lahko oglasim pri tebi... Wink
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #234 : nedelja, 25.06.2006 : 10:30:25 »

ups bina, res sem ga spregledala  Undecided Veš da z največjim veseljem dobiš kak plakat... o mestu predaje robe pa bodo še pogajanja  Wink Grin

Hvala vsem plakatricam in plakatarjem...  Grin

zbezljana ostržka  Cheesy
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #235 : ponedeljek, 26.06.2006 : 10:27:06 »

Žal mi je da so mogli muca iz parkirišča pred Mantovo evtanazirati, a še bolj bi mi bilo hudo, če bi vedela da tam na razbeljenem parkirišču počasi umira ali da ga je kdo iz same objestnosti povozil. Še ko sem ga nalagala v avto sem dobila par takih pogledov, češ kaj se tega mačka garjastega in bolnega dotikaš. Smo ga vsaj odrešili muk in preprečili, da bi okužil še kakšno drugo muco.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #236 : ponedeljek, 26.06.2006 : 10:35:18 »

Točno tko. Tudi, če vidiš mačka, ki mu ni več pomoči, ga pobereš in ga odpelješ na evtanazijo, da se ne muči (pa čeprav ti kdo reče, da je maček itrak v šoku in se ničesar ne zaveda)...samo ljudje se nočejo obremenjevati s tem, tako kot tudi ne z ničemer drugim. Kakor je bilo že rečeno - najhujša napaka ljudi v odnosu do živali ni krutost ampak brezbrižnost! No, važno je, da je muc zdaj na boljšem in da ste za njega storili vse kar se je dalo...dobre stvari vedno odtehtajo slabe Wink

LP vsem!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #237 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:28:05 »

Ok, plakati so sedaj polepljeni tudi po Vrhniki, Verdu in Stari Vrhniki. Enkrat v prihodnjih dneh bom šla v še malo bolj oddaljene kraje - Borovnica in Logatec, ampak v tejle vročini je kr peklensko it s kolesom. Danes sem bla mal neumna pa sem se ob pol 1h popoldne odpravla na obhod s kolesom brez kape na glavi in me je čist skurlo, prav glava me boli že od kar sem pršla nazaj domov. sram
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #238 : ponedeljek, 26.06.2006 : 15:34:59 »

Punce, kje lepite plakate? Jaz jih imam namen v bloke (stopnišča) Huh saj se mi zdi, da jih tam opazi največ ljudi? Kašen boljši nasvet/kraj?
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #239 : ponedeljek, 26.06.2006 : 16:43:34 »

Jst sem jih polepila pred večjim trgovskim centrom, kjer so viseli že ostali plakati, potem pa po oglasnih deskah in pred manjšimi trgovinami - tam sm šla vprašat, če in kam lahko nalepim plakat. Pravkar sem bila še na vet. postaji na Vrhniki in sem ravnotako vprašala če in kam lahko nalepim plakat pa so bili veseli in so rekli da ni problema, nalepila sem ga na vhodna vrata.

Na tvojem mestu bi sprobala tudi v bloke pa itak potem vidiš, kakšna bo reakcija ljudi... če plakata čez nekaj dni ne bo, so ga očitno dali dol in jim ne paše da tam lepiš.

Pred Lokacentrom na Vrhniki je par listkov že potrganih dol tako da upajmo da se bo kdo doma spomnil poklicat. Jst sm namreč na spodnji del plakatov nalepila še trak z listki (tak za dol odtrgat) z telefonsko št. in web naslovom zavetišča.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines