mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:21:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737394 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #585 : torek, 05.09.2006 : 09:52:17 »

Maja, lahko se tudi midve slišiva v nedeljo dopoldne in se potem zmenimo za popoldne. Samo ne morem ti čisto za sigurno obljubit, da bom šla, ker imamo sedajle pri nas doma vikend delovne akcije Tongue in mi včasih sploh ne znese do Horjula pridit. Če se ti pa ne bo nihče drug javil, ki ve bolj za sigurno, da bo šel, se pa lahko komot slišiva. Jaz sem sicer doma že kar blizu Horjula, praktično ob poti, tako da bi morala iz Domžal do mene sama pridit z avtom, potem bi pa za mano vozila do zavetišča (do mene pa tudi ni težko, ker sem ob glavni cesti Ljubljana - Vrhnika).

LP
Logiran
maja22
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #586 : torek, 05.09.2006 : 10:00:04 »

Hojla. Sm vesela da ne bom šla sama. Tud jaz sem polno zasedena, ker imam še izpite, ampak sm si obljubila da morm it to nedeljo, ker sm prejšnjo popolnoma zabluzila!!!!! Sj ni panike, se da vse zment, kje pa kako sam tok da ne bom šla oz ne bova šla čist sama...pa sj je zmeri bl fajn v družbi ne  :-)
evo mail: Linny@volja.net, pa se prek maila lahko dogovorimo bolj podrobno

lp Maja
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #587 : torek, 05.09.2006 : 10:10:55 »

No, pol pa pa probaj zmeni z maxyTT za kasnejšo uro v nedeljo ok. Sama v nedeljo popoldne nameravam še Horjulčane podit po tivoliju in, tko da bi tudi zato  (poleg utečene rutine seveda Grin) šla že zjutraj ob 9h na Horjul. Drugače bom pa probala mogoče tokratno nedeljsko rundo zamenjat z četrtkovo, če si izborim frej dan Wink

LP vsem!
Logiran
poli99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #588 : sreda, 06.09.2006 : 08:41:07 »

Huh, bi skoraj rekla, da potem pa že nisi bila v Horjulu!

Xena, ti veš, zakaj sem šla v Horjul - tega na forumu nisem izpostavljala niti ne želim. Ne vem ... ne morem povedati z besedami, zgolj občutek ... prosim, ne zamerite mi, vem, da ste vse krasne punce!!! In sem že prej napisala, da visoko cenim vas in vaše delo.

Glede na to, da imam do Horjula kar okrog 80 km, bom mogoče našla čas med krompirjevimi počitnicami, pa pridem z eno veliiiko škatlo piškotov in domačo potico!
Bog mi je priča, da nisem človek, ki bi pričakoval, da se bo vse vrtelo okrog njega in res, z Ines sva se pogovarjali itd. Verjetno sem zdaj izpadla ena zmešana kura, ma saj nalo sem pa res - zmešana namreč.

En lep pozdrav z našega konca vsem in brez zamere ...
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #589 : sreda, 06.09.2006 : 09:05:06 »

Sploh si ne predstavljam kako se lahko v Horjulskem zavetišču kdo počuti nedobrodošlo Huh
Dejstvo je, da tja zahajamo zaradi sprehodov pasjih kocin. Jaz prihajam že eno leto skoraj vsak teden in še nikoli se mi ni zgodilo, da me kakšen kuža ne bi bil vesel. Na naših skupnih sprehodih mi izkazujejo takšno hvaležnost, da se počutim več kot dobrodošlo  Cheesy
Zadnje čase se vedno grebem za Bena in Harija, ker takšnega navdušenja nad mano ne doživim prav pogosto Roll Eyes
Priznam pa, da sem že dobila kajlo od Shya in Lučke sram, ampak zamere ni Wink

Glede Ines in Polone mi je pa logično, da včasih nimata časa za nas in sedaj, ko mi že malo bolj zaupata se mi še fino zdi, ko se nič več ne ukvarjata z mano in lahko celo sama vzamem psa iz pesjaka in ga tudi notri pospravim  Cool
Logiran
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #590 : sreda, 06.09.2006 : 10:04:03 »

ma tale mrk iz Horjula je pa že groza, bo treba najbrž peticijo pisat in nekomu fino zaračunat storjeno škodo, ki jo popvzročajo nam "firbcem". Angry

LepDan
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #591 : sreda, 06.09.2006 : 10:38:26 »

poli, če ti nočeš, bom pa jaz povedala  Wink. Je prišla k nam po majico in donirala 10.000,00 sit. Te bomo veseli, piškotov in potice tudi, tako daleč pa tudi ni, da se ne bi videli še kaj prej  Smiley.

Evo, horjulskega mrka je konec, pa še to po posredovanju...me čaka zdaj najprej nekaj čez 300 mailov, potem se pa na .net spravim za nekaj dni, da vse preberem  Tongue.
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #592 : sreda, 06.09.2006 : 10:39:27 »

poli99, mislim, da bo bodo piškotki in potica zelo dobrodošli....le kdo se lahko upre sladkarijam hehe Wink Mislim da nisi nobena zmešana kura in je prav da poveš kaj misliš - zato vendar forum obstaja ane Smiley Uapm, da se vidimo kamlu na Horjulu!

Lep pozdravček vsem, Maja
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #593 : sreda, 06.09.2006 : 10:53:05 »

Uaaauuuuuu, Smet!
Dobrodosla nazaj v svet Cheesy Wink Smiley
Logiran

Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #594 : sreda, 06.09.2006 : 11:01:38 »

evo, če bi napisala prej, bi pa morda bilo prej konec mrka, ne bo treba pisat peticije.

dobrodošla Polona in veseli mi Cheesy

LepDan





Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #595 : sreda, 06.09.2006 : 11:12:16 »

Smetka, oglasiš se ravno takrat, ko so ti oblubljene sladkarije hehe Wink Če še kdaj pride do kakšnega mrka Cheesy te bomo zvabili nazaj z čokolado Grin Dobrodošla nazaj!
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #596 : sreda, 06.09.2006 : 14:22:46 »

Tole je pa res lep dan. Ko je zopet Smetuljčica z nami. (Tale Smrčkov izraz je pa res žebljico na glavico.)
P.S.: S čokolado se da privabit Katarino.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #597 : sreda, 06.09.2006 : 14:50:07 »

Tole je pa res lep dan. Ko je zopet Smetuljčica z nami. (Tale Smrčkov izraz je pa res žebljico na glavico.)
P.S.: S čokolado se da privabit Katarino.
Ja, Smetuljčica pada na brokoli Cheesy Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #598 : sreda, 06.09.2006 : 14:54:26 »

Se bomo potrudili.
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #599 : sreda, 06.09.2006 : 21:10:09 »

Hvala Bogu, mrka s hriba je konec. Forum je takoj bolj zanimiv. Sicer se pa dogodki vrstijo skoraj z nedojemljivo hitrostjo. Upajmo na čimveč dobrih novic!

Lp Toga
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines