mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 05:18:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740299 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #705 : ponedeljek, 25.09.2006 : 11:30:57 »

Povsem se strinjam s CAPKO. Zagotovo nobenemu psu ne koristi in nobenemu ne zagotavlja hitrejse posvojitve, ce pisete, "kako bi ga posvojili, ce bi...", "da se dogovarjate, pa se ne veste...", "iiiii, kolk je luskan..." in podobno. Teme se daljsajo, morebitni posvojitelji se le stezka prebijajo skozi napisano... POSVOJITELJEV PA NI!

Po mojem mnenju spadajo v posvojitevene teme predvsem najprej podatki o psu ali macku ter fotografije, v nadaljevanju pa vse tisto, kar se s psom ali mackom dogaja do resnicne oddaje (tudi sprehajanja in dogajanja ob obiskih zavetisca, pa sprehodi po Tivoliju...). Za dokoncni dogovor o oddaji je pristojna samo Smetka in z njo se dejansko morate morebitni posvojitelji "dogovarjat", da do posvojitve v resnici pride. Pisanje na forumu vam ne bo "pripeljalo psa v narocje", lahko pa (kot v primeru capkine prijateljice) nekaksni poskusi, od katerih "še nic ni" odvrnejo resnicne posvojitelje. Dogaja se recimo tudi to, da se tukaj pise, kako nameravate nekoga posvojiti, pa Smet o tem sploh nic ne ve.

Ko psa v resnici posvojite in pripeljete v svoj dom, pa vam je tema na voljo za vsakrsno pisanje in vsi bomo nadvse veseli, ce nas boste sproti obvescali in temo opremljali s fotkami iz novega doma, s sprehodov... Prav tako so dobrodosli nasveti, odobravanja, vzdihi in vse ostalo s strani ostalih uporabnikov.

Ne zamerite, vendar smo vse, ki smo prezivele vikend v Mariboru, dogajanja v horjulskem koticku dodobra analizirale in prisle do dolocenih ugotovitev. Dejansko se psi pocasneje oddajajo, kot bi bilo "ustrezno" in zazeljeno. Da poskusamo dinamiko posvojitev nekoliko pospesiti, smo se odlocile tudi za nekaj rahlih sprememb. Posvojitvene teme ne berete samo uporabniki foruma, temvec tudi vsi tisti, ki iscejo psa zase na horjulski spletni strani ali v rubriki pomagajmo (zaradi kopiranja drugje pa tudi drugi uporabniki interneta). Tezko se jim je najbrz prebiti skozi 27 strani Ninkove teme.

Vse "pogovore" in "dogovore" vodimo v posebnih temah, lahko se se kaksna odpre, ni problema. Lahko v eni skupni temi govorimo o tem, "kaj bi, ce bi...", "radi bi pa trenutno ne moremo..."... Tudi za zabavo je lahko poskrbljeno v kaksni posebni temi in za vse tisto, kar ni povezano direktno s pocutjem in "statusom" katere od zivali.
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #706 : ponedeljek, 25.09.2006 : 11:39:50 »

To, kar sta ti, Jana in Smetka včeraj napisali, je jasno, kratko in jedrnato. Se popolnoma strinjam. Doslej sem imela nejasne pojme, čeprav bi se mi moralo verjetno dozdevati, kako to deluje. Se opravičujem za napake, odslej se bom držala pravil. LP Nada
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #707 : ponedeljek, 25.09.2006 : 12:27:57 »

Brisanje postov v posameznih temah tega koticka je prepusceno Smetki, ki najbolj ve, kateri podatki lahko tako ali drugace pripomorejo h koncnim posvojitvam. Ker je tem veliko, verjetno ne bodo vse preciscene takoj.

Saj ne gre za nekaksna strasna pravila, temvec le za to, da smo po vseh obracanjih po dolgem in pocez, kaj se dogaja v temah, kje so posvojitelji, zakaj jih ni vec, kako do njih... prisle do ugotovitve, da je najbrz cas, da malo spremenimo sistem. Morda nismo na pravi poti in morda bodoci posvojitelji radi berejo se "vse tisto vmes". Vseeno bomo poskusili malo drugace in pri tem upali, da bo le prineslo kaj ucinka - kaj vec koncnih posvojitev.

V glavnem vas je vse super brat in ne gre zdaj za to, da nehate pisat in se ob tem zabavat. Nikakor. Le nekoliko drugace bomo rekli temam, v katerih bomo nadvse dejavni, posvojitvene teme pa v resnici pustili izkljucno zivalim, ki so v njih glavne zvezde Smiley

Vsak med vami lahko odpre kaksno novo temo s tako ali drugacno (dovoljeno Grin) vsebino in pomaga voditi zabavno ali resno debato.
Logiran

šajša
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #708 : ponedeljek, 25.09.2006 : 12:33:30 »

Nam je v soboto le uspelo priti do Horjula. Sicer smo potrebovale ''malo'' pomoči ( hvala, Ines), a uspelo je.
Pozdravil nas je Ninko, nad skoki Rufusa pa sta bili hčerki zelo navdušeni, ..
Upam, da vam bodo ovratnice in ostale drobnarije prišle prav.

Lep dan vsem skupaj
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #709 : ponedeljek, 25.09.2006 : 13:33:30 »

Zanima me, če bo šel kdo iz Nm slučajno v bližnji prihodnosti kaj do Horjula? Imam par stvari še doma, ki bi vam bolj prav prišle kot mojemu razvajencu...
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #710 : torek, 26.09.2006 : 07:50:50 »

Zanima me, če bo šel kdo iz Nm slučajno v bližnji prihodnosti kaj do Horjula? Imam par stvari še doma, ki bi vam bolj prav prišle kot mojemu razvajencu...

Živjo - midva bova šla v roku 14 dni - ta ali naslednji vikend. Sicer sva v Ljubljani, ampak sem jaz vsak dan v službi v NM.

Če ti to kaj pomaga...
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #711 : torek, 26.09.2006 : 15:34:58 »

A bi lahko potem odnesla zraven še ta moj paketek? Ker sama v bližnji prihodnosti ne bom mogla it...
Lahko se zmenimo preko maila ali pa preko telefonov... Sam ne vem kako naj podatke pustim - če lahko tukaj javno...

Bi bila pa zelo hvaležna, če vama ne bi blo odveč to...
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #712 : sreda, 27.09.2006 : 12:11:09 »

Pisi na aljosa8@volja.net. Bova šla naslednji vikend...
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #713 : sreda, 27.09.2006 : 20:56:36 »

Vidim da bom morala cimprej primigati svojo rito "na hrib" da si sploh pocasi pridem na jasno kateri od pesjanov in mackonov je tam, kateri je ze dobil svoj dom... in kako ze izgleda Smetka  Roll Eyes Grin

Ze dva dni berem poste pa se toliko dogaja da mi ni jasno nic vec!  Huh Cheesy

cist zbegana ostrzka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #714 : četrtek, 28.09.2006 : 18:40:49 »

V informacijo :

Smetki SPET internet nagaja, zato jo kontaktirajte preko gsmja in ne računajte, da kakršnekoli dogovore o prihodih in drugo lahko spremlja na forumu.

Lp, Katarina
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #715 : četrtek, 28.09.2006 : 20:49:34 »

Nekaj me zanima. Danes zvečer sem našla prib. 2 meseca starega mucka. Nenormalno in glasno je jokal ob robu gozda in sem ga odpeljala domov. Kakšni so pogoji, da mucka pripeljem v zavetišče? Sama ga žal ne morem obdržat, vprašala sem pa tudi že precej ljudi, pa ga nihče noče. Revčka pa nisem imela srca pustiti sredi polja ob precej prometni gozdni poti do letališča Brnik. Pred mojimi očmi bi ga nekdo kmalu povozil, če ne bi skočila na cesto in zaustavila avto, da je precej zmanjšal hitrost.

Lp Špela
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #716 : četrtek, 28.09.2006 : 20:56:44 »

Najbolje bo, da kontaktiraš Smetko ali Ines preko gsmjev.

lp, Katarina
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #717 : četrtek, 28.09.2006 : 21:16:33 »

Smetki sem poslala sms, ampak še ni nič odpisala. Nisem je klicala, ker po deveti uri nobenega ne kličem. Mi je neprijetno zvečer klicat ljudi.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #718 : petek, 29.09.2006 : 07:22:26 »

bloody_mary
Če imaš možnost mucka obdržati vsaj nekaj dni ti lahko pomagam pri oddaji, slikanju, objavah, veterinarju... Smetka se "utaplja" v mačkonih in če je le možno ji poskusim kakšnega "prišparat"  Undecided Pa še zabavam se obenem!  Smiley Mladički so se vedno dali oddati, prepričana sem da bo tako tudi s tem!

lp ostržka

p.s. sploh si ne moreš misliti kako sem bila vesela ko sem prebrala, da se nekdo ni peljal mimo mačkona in ugotavljal da je bilo naslednji dan prepozno! Kiss 
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #719 : petek, 29.09.2006 : 11:25:08 »

Citat
bloody_mary
Če imaš možnost mucka obdržati vsaj nekaj dni ti lahko pomagam pri oddaji, slikanju, objavah, veterinarju... Smetka se "utaplja" v mačkonih in če je le možno ji poskusim kakšnega "prišparat"   Pa še zabavam se obenem!   Mladički so se vedno dali oddati, prepričana sem da bo tako tudi s tem!

lp ostržka

p.s. sploh si ne moreš misliti kako sem bila vesela ko sem prebrala, da se nekdo ni peljal mimo mačkona in ugotavljal da je bilo naslednji dan prepozno!   

Danes bom par ljudi še povprašala, za katere upam, da bi ga mogoče vzeli, drugače pa se slišimo. Res najlepša hvala za ponujeno pomoč. S Polono sva se pa tudi že slišali danes.
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines