mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 15:01:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740716 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #825 : petek, 20.10.2006 : 14:22:02 »

Xena, jaz bom pa danes poslala, da bo v ponedeljek zadeva prišla v podjetje. Nisem hotela, da bi prispela pošta v petek, ko je direktor že ves zmatran in naveličan vsega, hehe. V ponedeljek bo bolj spočit, pa upam da tudi bolj velikodušen. Smiley Taktika, a? Wink

No..... če je direktor fejst, bi mu bilo dobro kar OSEBNO odnesti.... Roll Eyes Wink

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #826 : petek, 20.10.2006 : 14:28:44 »

Hehe, to pa tudi lahko, ja. Smiley Še boljša taktika....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #827 : petek, 20.10.2006 : 16:09:38 »

Horjul še vedno brez povezave, sem pa zato malo Saro obiskala  Tongue. Vsaj do ponedeljka smo spet odrezani.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #828 : petek, 20.10.2006 : 16:35:22 »

Večina mačkonov okej, tisti, ki pa niso, pa tudi niso zelo slabo. Skratka, mačja scena pod kontrolo. Psi so še bolje - Tinka je malo prizadeta zaradi operacije, gre za takoimenovano makroorgansko prizadetost leve in desne polovice možganske vsebine, zaradi katere se ji občasno povesi nos in se ji začne dozdevat, da je cel svet proti njej. Ko bo dovolj lačna, bodo bolezenski znaki izginili in svet bo spet lep. Upam, da me kdo od beročih ne jemlje preveč resno  Tongue. Srček se postavlja na noge, postavlja pa se tudi za svoje pravice, ki pripadajo vsakemu staremu zavetiščarju in se jih nadvse dobro zaveda - premalo mehka postelja, premalo družbe po njegovi presoji - pa je cela reč v hiši. Biba je prestrašena, Rokerju se rep odpira in ga bo kot kaže res treba amputirat, Buškica je od danes dalje Žana in je gotovo že pozabila na svoje težko zavetiško življenje, ostali po pričakovanjih  Tongue. Se beremo enkrat prihodnji teden, če se ne zgodi kak telekomovski čudež.
Logiran

sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #829 : sobota, 21.10.2006 : 10:58:48 »

Mi je prav žal, da se muckov ne da peljat na sprehod, ko so bile pa take lepe skupinske slikice objavljene danes ponoči...  Cheesy Jst bi jih kar polovico (al pa vse) imela, če bi imela pogoje.... Tko pa sva s fantom zaenkrat prišla do zaključka - kolikor sob bo v hiši, toliko živali bo lahko pri hiši.  Grin  Grin Tko da zaenkrat ostajava samo pri eni mačji zverini, ki trenutno prav pridno spančka tuki zraven mene.  Smiley
Bom pa širila glas o Horjulu tudi po našem koncu, tako da bi vsi mačji in pasji lepotci in lepotičke čim prej dobili en super nov domek!
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #830 : nedelja, 22.10.2006 : 10:50:33 »

Haj!

Mene zanima, zakaj ne morem dobiti treh prošenj za donacijo?  Undecided

Ima zavetišče nenadoma višek donacij?  Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #831 : nedelja, 22.10.2006 : 11:13:21 »

kimi, ostani na nivoju, kar se komunikacije tiče.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #832 : nedelja, 22.10.2006 : 12:00:11 »

Kimi, ja, prosim ostani na nivoju.

Prošnje boš seveda dobila, problem je v tem, ker mi je podpisanih zmanjkalo. Naprintati moram nove, prej pa kupiti toner, ker sem brez barve.

Izjavo o višku donacij pa vzemi nazaj.

lp, Katarina
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #833 : nedelja, 22.10.2006 : 12:25:05 »

Xena, jaz ti bom naredila nove printe. Te jutri pokličem, katere in koliko. Imam pa še predlog, da se v peto dopisa napiše še davčna zavetišča, ker jo podjetja pri nakazilu potrebujejo.

Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #834 : nedelja, 22.10.2006 : 16:05:59 »

Se javljam za 100 komadov printov za vsako verzijo prošnje. Lahko mi jih Xena pošlje na mail -kimelj@gmail.com in jih dobi naprintane v roku 2h dni nazaj. Brez najmanjšega problema.

Se mi je zdelo, da moram vprašati na drug način, da dobim feedback nazaj. Nisem pa mislila nič slabega.   Smiley

Mislim, da bi pri prošnjah lahko pozabili na zadevo z Medi, ker donacija bo ipak za vse horjulčke. Ko pa dobim prošnje, ste pa lahko mirne volje jezni naprej name.  Smiley

lp,
Daša
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #835 : nedelja, 22.10.2006 : 17:45:22 »

Eno vprašanje: kakšen bojler rabite, če ga še rabite.
Danes sem izvedela, da lahko dobim en 100l bojler zastonj - sicer je bil rabljen,ampak baje deluje.
Sporočite čimprej, da ga ne sune kdo drug Wink!

LP!

Pika
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #836 : nedelja, 22.10.2006 : 17:47:59 »

en bojler je učeraj prišel v horjul, tko da se ga pomoje ne rabi več. Smetka nej pa potrdi to če je res Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #837 : nedelja, 22.10.2006 : 18:45:35 »



Se mi je zdelo, da moram vprasati na drug nacin, da dobim feedback nazaj. Nisem pa mislila nic slabega. Smiley



Svoje metode za dobit feedback prihrani za kogar hočeš, tule jim ni mesta. Na forumu nismo sami, se povedala že nekajkrat, nas bere veliko ljudi, ki tule ne sodelujejo. Če bi jaz le prebrala takšno pripombo in ne vedela nič o ničemer, bi si najbrž ustvarila kakšno mnenje. In ne vem, kakšno bi bilo...o zavetišču, ki ne potrebuje ničesar.

Mislim, da bi pri prosnjah lahko pozabili na zadevo z Medi, ker donacija bo ipak za vse horjulcke. Ko pa dobim prošnje, ste pa lahko mirne volje jezni naprej name. Smiley

lp,
Daša

Ne zanima me, kakšni so ljudje, ki posvajajo ali pa nameravajo posvojiti eno od naših živali. Ne zanima me, kakšne karakterne lastnosti imajo itd. Mnogi posvojitelji mi niso nič - niti simpatični, niti nesimpatični....nič. Gledam le na to, da bo psu ali mačku ok. Tudi komunikacija s tujimi ljudmi me zanima le toliko, kot jo je potrebno za ne/posvojitev živali, kar tudi povem. Ali drugače: ti me zanimaš le toliko, kot si imava za povedat okoli živali, Kimija ali Medi, nima veze. Da bi me zanimala toliko, da bi bila jezna nate, pa nimam potrebe, volje, želje, ničesar. Ne vem, če razumeš...ne rabim nikogar, ki s**** po nepotrebnem in za brezveze. Če misliš, da je kdorkoli jezen nate, potem je jasno, da najbrž z enim prstom kažeš name/na Katarino (ki ima "čez" prošnje), štirje so pa usmerjeni vate. Ali drugače: ne vem, zakaj sploh namiguješ na kakšne zamere ali jezo. Če želiš pomagat, super. Ni ne zame in ne za Katarino. Sili te nihče v nič. Premoreš pa upam da toliko razumevanja, da ti je jasno, da v trenutku, ko kdo izrazi kakšno željo, le-ta ne more biti uresničena, ker nas ni tristo, ki bi si delili dela in naloge.
Se opravičujem za dolžino, ampak bi rada nekako razložila, da nismo na netu zaradi osebnih prepucavanj ali zato, da bo kdo iskal dlako v jajcu, ko jo bo našel, pa visel na njej.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #838 : nedelja, 22.10.2006 : 18:50:34 »

Čisto nov bojler nam je pripeljala kaalen, ga imamo, hvala  Wink.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #839 : nedelja, 22.10.2006 : 20:15:23 »

Kimi, 100 prošenj za vsako verzijo je pa malo pretirano Shocked.
Prošnje za hrano so bile poslane čisto vsem zastopnikom kolikor toliko kvalitetne hrane (okrog 20) ter nekaterim trgovinam. Glede tega sicer ne vodimo evidence, vendar vsepovprek jih nima smisla pošiljati, ker bo izpadlo vsiljivo. Predlagam, da prej vprašaš, če bi dotični kaj doniral, potem pa poveš koliko jih potrebuješ in pošlješ.

Glede finančne pomoči pa vodimo evidenco in je bilo tudi poslanih že kar nekaj prošenj. Tudi v tem primeru nima smisla pošiljati kar tako na vse možne naslove (že stroški niso zanemarljivi), ker ni odziva, zato tudi v tem primeru predlagam, da prej malo potipaš, potem pa pošlješ.
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines