mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:43:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1741010 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Zivc
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #960 : nedelja, 10.12.2006 : 01:08:18 »

He, He, Zmagica, nč premočena. Zgarana pa. Naju z Bobijem je že prejšnji dan ujel dež, tko da sem v Horjul priletela pripravljena. Pa tudi ni tako hudo deževalo kot zjutraj. Čevlji, ki po čudežu niso premočili, jakna in čeznjo anorak (DROBTINICA HVALA Wink ) pa dodatni suhi kosi oblačil v avtu. Doma pa potem neki toplega pojest pa popit, pa je blo.

Liza-asta, medo te čaka tam. Zaradi zgodnjega odhoda na spanje, sem zjutraj po expresnem premisleku ukinila vse predvidene aktivnosti.

Kužki so bili zakon. Ming se je enostavno odločil do kam gre, potem sva morala obrnt. Punčija sem danes prvič peljala ven - poldi, kuža je močen, šnoflja dela pa 100 na uro. Ga takoj še enkrat ven pelem. SKOJ je bil itak hiperaktiven. Sem se odločila, da malo veje pomečem s potke, če bom slučajno delala turco v temi - SKOJ je reku, da grejo vse veje nazaj  Cheesy  Grin . Sva se tko zafrkavala. Potem so pa tuki še hiperaktivne punce - Biba, Ela in Neža. Čisto vse tri so se na isti točki sprehoda ustavile in neki napeto gledale v naravo. Ela je to navidezno stvar še nalajala. Da bo ziher. Gledam jaz okol, če je kje kaka srna, pes, človek... nikjer nč  Shocked. Pa smo šle naprej. Ampak nazaj grede pa na istem mestu spet blazno okol gledat. Sem se odločila, da je bil to navaden babji firbec. Dakar sem tako nahitro vidla - če jo pokličeš maha z ritko pa mal zacvil v smislu kolk sem boga. Vam povem, da bo Brčica s telepatijo čisto vse naučila tegale trikca  Grin  Cool

Res, da je bilo veliko peskov, ampak jih je bilo lušno gledat, kako se stredajo, ker jih je mal z dreves pokaplal. Keri bizgec to njih med vohanjem upa motit, a?  Roll Eyes

Jaz jutri ne morem, a gre katera druga?

Za vse pesjanarje pa en zvrhan koš  Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #961 : nedelja, 10.12.2006 : 09:24:59 »

Živc Ela je dobro vedela kaj voha.  Ni bil samo babji firbec. Namreč včeraj zjutraj nama je nasproti priletel zajec, se ustavil pred nama  obrnil in jo ucvrl nazaj v gozd. Na povratku pa sva ga zopet srečali.

Dobro, da nisi bila nič premočena. Verjamem pa, da si bila zgarana, saj ni lahko sprehodit toliko pesjančkov.

Upam, da se bo za danesk kdo javil  Sad
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #962 : nedelja, 10.12.2006 : 09:58:06 »

Jaz samo preverim, kakšno je stanje (urnik) našega gnezda (kok obrtnikov noter in ven), pa javim. Tam za opb 15.00, če bo šlo. Javim čez kake pol ure, ok?

Če pridemo 2 + 1 (ta 1 je 7 letnik), lahko potem peljemo 2 naenkrat ali je želja, da 1 po 1?
Tina
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #963 : nedelja, 10.12.2006 : 10:13:08 »

Tinkara najbolje je, da pokličeš Majo na telefon ali Ines, ker ne vem kdo je danes gor, če ne ti bodo pa vsaj povedali koga pokličeš. Glede 1 + 1 ali dva skupaj pa ti bodo povedali, kajti nekateri psi morajo iti ven posamezno, nekateri pa gredo lahko skupaj.
Prijeten sprehod vam želim.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #964 : nedelja, 10.12.2006 : 12:40:38 »

Ob 15.00 že vse polno  Sad, ob 19.00 pa je za nas malo prepozno  Sad BOm pa med tednom kak dan po službi takoj gor skočila.
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #965 : nedelja, 10.12.2006 : 14:42:04 »

S tamalo sva še kar v bolnici. Sem prišla domov opravit najnujnejše, tule je vse ok, vsi živi in zdravi...Malo vznemirjeni, ker ni vse tako kot ponavadi, ampak bo že...še teh nekaj dni. Hvala vsem, ki ste se odzvali in jih pridete sprehodit ali kako drugače pomagat.
Logiran

luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #966 : nedelja, 10.12.2006 : 21:10:05 »

Jutri bom imela spisana kuzka in mucko (izbrala sem Malo) meseca. Ju posljem Poloni ali komu drugemu, ker je Polona odsotna? lp, Z.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #967 : nedelja, 10.12.2006 : 21:10:56 »

Kdo pa bo kužek?
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #968 : nedelja, 10.12.2006 : 21:14:29 »

Kdo pa bo kužek?

Roker  Kiss - tega je Polona dolocila, za mucko mi je dala pa proste roke  Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #969 : nedelja, 10.12.2006 : 21:15:01 »

Aha super Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #970 : nedelja, 10.12.2006 : 21:19:32 »

Midva s fantom sva včeraj opravila večerno rundo, na žalost sva šla samo dvakrat ker je vmes lilo kot iz škafa in sva bila kar dobro premočena, kljub opremi za mokre razmere. Sva imela pa hvalabogu za preoblečt s sabo. Sprehodila sva Borisa in Darkota, potem pa še Dakar. Vsi so super kužki Smiley, zato drživa pesti še za kakšne super lastnike, ki bi jih vzeli za svoje.

Lp vsem,

Damjana
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #971 : ponedeljek, 11.12.2006 : 08:25:10 »

Evo, eni ste bili mokri od jutranjega sprehajanja v soboto (Zmagica in pomočnica)
eni pa po celem dopoldnevu stilskega barvanja ta starih boxov.. Smiley
Še dobro, da mi je prišla pomagat FELI - še enkrat hvala, da sva lahko zaključili malo pred drugo uro.
Potem pa mokri do gat...kot Zmagica in njena hči  Grin  na vročo čokolado v prvo gostilno.  Cool
Ampak, kar sem rekla, sem rekla...polovica boxov je leeeepih - lahko pridete preverit  Smiley nekaj pa mi bo ostalo še za po novem letu...takoj, ko bo vreme dopuščalo.. Wink
LP Mojca
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #972 : ponedeljek, 11.12.2006 : 08:28:14 »

To, kar ste naredili malarji in sprehajalci (berem, da  jih je bilo veliko) vse pohvale vredno.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #973 : ponedeljek, 11.12.2006 : 08:54:08 »

Hojla
Pozabila prej - hvala Zmagici za dostavo skrinjice za "moje" Primorčke, pa že nekaj je dala noter, da ni tako prazna  Smiley pa seveda tudi hvala Ostržki, da mi jo je odstopila  Smiley
LP Mojca
Logiran
chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #974 : ponedeljek, 11.12.2006 : 09:38:58 »

kje pa bo skrinjica liza-asta?da bomo še mi kaj dodali notr(upam da mislim pravo skrinjico..)lep dan Wink
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines