mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:08:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1737401 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
anja87
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45


« Odgovor #1665 : nedelja, 09.09.2007 : 15:28:09 »

Js se s temi urami čist strinjam. Če maš resen namen posvojiti kakšno živalco, ne bo problem s tistimi parimi urami dopusta. Očitno nekateri s prstom niso zadovoljni in bi kar celo roko, če ne še kakšnega dela Smetke več Tongue
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #1666 : nedelja, 09.09.2007 : 15:29:32 »

Js se s temi urami čist strinjam. Če maš resen namen posvojiti kakšno živalco, ne bo problem s tistimi parimi urami dopusta. Očitno nekateri s prstom niso zadovoljni in bi kar celo roko, če ne še kakšnega dela Smetke več Tongue


Se podpišem.
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #1667 : nedelja, 09.09.2007 : 16:21:52 »

Js se s temi urami čist strinjam. Če maš resen namen posvojiti kakšno živalco, ne bo problem s tistimi parimi urami dopusta. Očitno nekateri s prstom niso zadovoljni in bi kar celo roko, če ne še kakšnega dela Smetke več Tongue


No, me veseli,da se kdo še strinja s tem. Zdaj, ko sem se ravno "ogrela" za stvar, pa obrnimo malo logiko.

 Wink Tongue

Če je nekdo pripravljen žival posvojiti samo pod svojimi pogoji (ko ima on/ona čas) in se torej ni pripravljen prilagoditi že na začetku, ja kako bo pa potem skrbel-a za žival? Verjetno samo takrat, ko bo imel-a čas oz. ko ji/mu bo ustrezalo, kar pomeni, da se bo takšni živalci bolj slabo godilo. Jaz vsekakor ne bi želela oddati živali v takšne roke. A vi bi?  Roll Eyes

Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1668 : nedelja, 09.09.2007 : 17:55:11 »

Če je nekdo pripravljen žival posvojiti samo pod svojimi pogoji (ko ima on/ona čas) in se torej ni pripravljen prilagoditi že na začetku, ja kako bo pa potem skrbel-a za žival? Verjetno samo takrat, ko bo imel-a čas oz. ko ji/mu bo ustrezalo, kar pomeni, da se bo takšni živalci bolj slabo godilo. Jaz vsekakor ne bi želela oddati živali v takšne roke. A vi bi?  Roll Eyes
Mene osebno čisto nič ne motijo uradne (dopoldanske) ure-vendar se ne zavedate,da nimajo vsi ljudje možnosti jemat dopust kadar se jim zahoče. In to še ne pomeni,da slabo ravnajo s hišnimi ljubljenčki.
Lp
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1669 : nedelja, 09.09.2007 : 19:58:57 »

Se z vsem strinjam in nimam namena več razpravljati. Vem kako je pri Smetki potekalo do sedaj in tudi vem kaj se je dogajalo. In s strani Smetke vse razumem. In tudi vem kdo financira trgovine in urade, ampak veste kaj, nisem jaz začela s temi primerjavami.
Sem ena izmed tistih, ki ne morem vzeti dopusta glih kadar se mi sprdne. In imam dva psa (groza, najbrž sem zaradi tega obupen lastnik). In ja, raje vzamem dopust takrat, ko je kuža že doma, da imam več časa zanj kot pa da porabim dan dopusta že takrat ko grem psa iskat. Sicer pa, Smetko razumem in tudi jaz bi se prilagodila. Ne razumem pa zakaj tako halo, če sem samo nekaj vprašala in povedala moj primer.

Če je nekdo pripravljen žival posvojiti samo pod svojimi pogoji (ko ima on/ona čas) in se torej ni pripravljen prilagoditi že na začetku, ja kako bo pa potem skrbel-a za žival? Verjetno samo takrat, ko bo imel-a čas oz. ko ji/mu bo ustrezalo, kar pomeni, da se bo takšni živalci bolj slabo godilo. Jaz vsekakor ne bi želela oddati živali v takšne roke. A vi bi?  Roll Eyes

Glede tega pa....oprosti ampak večje neumnosti že dolgo nisem prebrala. Ja, žal mi je da moram hoditi v službo, blagor tistim, ki jim ni treba in so cele dneve lahko doma s svojimi živalmi.  In bog ne daj, da mi dali kakšnega kužka. Mojima dvema se res slabo godi, ker imajo lastnico, ki hodi v službo in ja, grozno ravnam z njima.
Logiran
ulpi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #1670 : nedelja, 09.09.2007 : 20:09:43 »

Mislim v kaksne nepotrebne debate padate. Roll Eyes Ko bi bila vsaj kaksna korist od tega. Undecided
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1671 : nedelja, 09.09.2007 : 20:13:26 »

Vsak je upravičen do svojega mnenja - sam' je pa zanimivo to, da smo Slovenci očitno nagnjeni k temu, da kritiziramo druge in njihove postopke, posebej če gre za kakšne dobrodelne namene, pri čemer jih večina samo jezik obrača, kaj pametnega pa tako ne znajo narediti. Z navidezno ponujeno pomčjo se včasih lahko naredi več škode kot koristi - tudi v bolnicah ne dovolijo, da hodijo ljudje na obiske, kdaj jim zapaše, ker imajo en določen ustaljen urnik dela (vizite, kosila, pregledi,...) in jih obiskovalci, ki pridejo tja z najboljšim možnim namenom, motijo pri njihovem delu. A je to tako težko razumeti?  Shocked


Samo še tole, Klinični center (razen intenzivnega in infekcijskega oddelka) ima obiske vsak dan do 19h, če smo že pri temu.
Pripomba o mojem obračanju jezika in o temu, da kaj pametnega itak ne znam narediti je pa zelo neumestna, glede na to, da me ne poznaš in nimaš pojma kaj delam in kaj sem do sedaj naredila.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1672 : nedelja, 09.09.2007 : 20:59:11 »

Odkar so bili dopusti, sem jaz malo ven padla in ne vem, kaj bo z Gibonijem. Ali je padlo v vodo, ali se kaj dogaja? Bi bil super priliv donacij.  Undecided
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #1673 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:00:25 »

Samo še tole, Klinični center (razen intenzivnega in infekcijskega oddelka) ima obiske vsak dan do 19h, če smo že pri temu.
Blagor tebi, ki živiš v Ljubljani, drugje niso tako fleksibilni. Nekdo je pravilno ugotovil, da so to nepotrebne debate, kažejo pa samo na to, da Slovenci zelo ozko gledamo vse stvari. Ni bil moj namen primerjati zavetišča z vsemi mogočimi ustanovami, temveč poudariti, da se vedno znova vmešavamo v stvari, ki se nas ne tičejo!!!

Pripomba o mojem obračanju jezika in o temu, da kaj pametnega itak ne znam narediti je pa zelo neumestna, glede na to, da me ne poznaš in nimaš pojma kaj delam in kaj sem do sedaj naredila.

Preberi si še enkrat, kaj sem napisala - ni letelo direktno na tebe, ker te, kot si sama prav ugotovila, ne poznam, tako da ne vem, ali si dober lastnik, ali slab. Letelo je na vse tiste, ki debatirajo o stvareh, ki se jih ne tičejo - kot npr. zakaj je nekdo vpeljal uradne ure in kdaj. Ta del pa je res letel tudi na tebe.

Če zavrtiš vseh 100 strani nazaj o Zavetišču, boš videla, da je takih debat kar nekaj, pa ne samo o uradnih urah. Kritika je pač druga stvar, ki jo Slovenci bolj slabo prenesemo. Prav verjetno si čisto v redu in si imela najboljše namene, kritike pa vseeno ne preneseš, istočasno pa kritiziraš dejanja drugih.

Torej ima kdo kaj pametnega za povedat, da bo v pomoč Zavetišču in bo prekinilo neplodno debato o tem, zakaj in kdaj je zavetišče razglasilo uradne ure?

Lps
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1674 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:08:18 »

Pokorno se javljam s svojega delovnega mesta in sporočam, da bom tu 24/7. Upam, da se bo dalo razumet, kaj želim povedat  Roll Eyes Roll Eyes.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1675 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:18:58 »

Včeraj sem na svojem delovnem mestu uspela štrajfiks uničit. Se mi zdi, da niti za na servis ni več. Ker nimam 50-ih čukov za novega (kakšna samostojna podjetnica!!), bi morda vsi mi lahko preusmerili vso svojo pozitivno energijo v pridobitev novega. A, kaj pravite? Kakšna ideja, kako prideš do novega štrajfiksa, če nimaš denarja zanj? Hvala že vnaprej za ideje.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1676 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:24:30 »

Pravkar govorila s kliniko. In je padla ena skala od ne vem kod. Žan si namreč nadvse želi domov, ker je mnogo bolje. Ampak bo moral počakat vsaj do 13-ih. Do 12.30 sem namreč v službi nepremična. Za ljudi, jasno da. Potem bo pa še on prišel na vrsto  Smiley. Sej bo, a ne?
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1677 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:37:59 »

Ti, Smetka, jaz ne vem, kaj pomeni 'štrajfiks', haha. Resno, na Primorskem ne poznamo te besede;)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1678 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:40:30 »

Visokotlačni čistilec.
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1679 : ponedeljek, 10.09.2007 : 07:51:00 »

Visokotlačni čistilec.

Aaa, hvala:)
To se uporablja tudi za avtomobile prat, a ne? Mi recemo temu 'baromat', ceprav se mi zdi, da to ni ustrezen izraz.
Noo.. treba bo kaj pogruntat...  mogoce ima kdo doma kaksnega in ga ne potrebuje... kaksen starejsimodel recimo?
Logiran
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines