mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 20:07:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1740825 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1755 : petek, 28.09.2007 : 14:18:31 »

Je ok, hvala  Smiley.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1756 : petek, 28.09.2007 : 14:19:42 »

Ni zakaj,z veseljem.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #1757 : nedelja, 30.09.2007 : 16:06:36 »

Moj prispevek sede na račun jutri. Veselo čiščenje želim!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1758 : ponedeljek, 01.10.2007 : 12:27:55 »

Včeraj se je v Varpolju (KD Zgornjesavinjske doline) odvijal 4. mojpes.net piknik, kjer je gostovalo tudi Zavetišče Horjul Smiley Poleg druženja, super jedače in pijače je bila organizirana tudi dobrodelna licitacija za zavetišče in pa stojnica z srečelovom, ki je na koncu ostala skoraj popolnoma izropana  Cheesy

Na piknik pa sta se prišli pokazati tudi dve bivši horjulčici in sicer je bila prva Pia z ponosno lastnico Rossy:


Nekaj minut kasneje pa sve z sarabenji prepoznali tudi "tipično daltonsko šnofljo", lepotičko Ave  Smiley Punca je zelo zrastla in jo skoraj da sprva nisem prepoznala, ampak takšnega gobčka ne zgrešiš Wink


Po kosilu je bil čas za spoznavanje z drugimi pesjani:




Po divjanju je bila Ave prisiljena gledati dobrote (na bližnji mizi) le od daleč, ampak jo je dog_lover takoj potolažila Smiley


sarabenji je medtem kakopak svoj čas posvečala štirinožcem; če sem jo hotela poiskati, sem morala poklekniti, saj je vedno na enem ali drugem koncu crkljala pesjankote Wink Skoraj nemogoče jo je bilo torej ujeti v objektiv brez kosmatinca, na spodnji fotki pa je obdana kar z dvema lepotičkama  Cool


Kakor sem že omenila, smo imeli na pikniku tudi srečelov, kjer sta na pomoč priskočili tudi Royalty in dog_lover. Po kosilu smo namreč srečelov tudi uradno začeli in moramo res pohavaliti vse obiskovalce piknika, ki so pokupili ogromno srečk, katerih izkupiček je v celoti namenjen varovancem zavetišča Horjul. Torej še 1x hvala vsem Smiley Na spodnji fotki se sicer res ne vidi, kako smo bili pridni, ker smo tisti trenutek vsi zadovoljno gužvali okoli mize z dobrotami (v ozadju slike) in se sladkali s takšnimi in drugačnimi domačimi pecivi in tortami Smiley


Pozno popoldne pa je bila na vrsti še mojpes.netova dobrodelna licitacija za zavetišče Horjul, ki se je izkazala za zelo uspešno! Predvsem gre tukaj zahvala vsem donatorjem predmetov in seveda tudi kupcem, ki so se borili do zadnjega in spravljali vodjo licitacij ob živce Grin Na tem mestu bi namenili posebno pohvalo tudi njemu, saj se je zelo potrudil in nas zabaval z posrečenimi komentarji. Tako smo se vsi skupaj res nasmejali, vodja licitacij pa je občasno dopustil tudi sodelovanje kosmatincev Grin Wink


Koliko natančno je bilo zbranega na srečelovu in licitacijah bosta povedali sarabenji in Jana, ob tem pa se res zahvaljujemo vsem, ki ste tako ali drugače pomagali varovancem zavetišča! Vse pohvale gredo seveda tudi mojpes.net-u, ki je organiziral super piknik in nam dal tako možnost, da se bolje spoznamo med seboj Smiley Cel dan smo imeli sonček, domov smo prišli prijetno utrujeni, s polnimi trebuhi fantastične jedače in pijače, vmes pa smo z veliko dobre volje pomagali tudi zavetišču...produktiven dan torej Smiley

Lp vsem, Maja
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #1759 : ponedeljek, 01.10.2007 : 12:49:22 »

Mmm, tole se pa lepo sliši in bere  Smiley
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #1760 : ponedeljek, 01.10.2007 : 13:26:22 »

Samo eno malo sporočilce.
Za štrajfiks (visokotlačni čistilec)  smo do danes zbrali 160 EUR.  Cheesy  Cheesy  Cheesy
Hvala vsem, ki ste in še boste nakazali.  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1761 : ponedeljek, 01.10.2007 : 14:31:20 »

Tudi mi smo se imeli prekrasno Cheesy in odšli s prepolnimi bušiji Roll Eyes Komaj čakam, da se spet srečamo Smiley

Pri bivših Horjulčkih bi omenila še malo Kitty, lepa rjava lisička, en dokaz več v kako čudovite pesjankote se razvijejo/khm razvajajo ti najdenčki Grin Tudi mi smo bili uspešni na srečolovu kot tudi na licitacijah. Čarovnice iz srečelova sem zelo vesela in že krasi prodajno mesto v službi, je ravno prav za prihajajoči halloween Wink Najlepše celega piknika so pa seveda vsi psi in čohanje vsakega po vrsti  Kiss Zelo vesela sem vseh, ki smo se končno spoznali, a velika hvala pa Jani za mojegapsa in posledično mojpes-piknikov! Hočemo še Tongue Grin Cheesy

Pozdravček vsem!!! Smiley
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1762 : ponedeljek, 01.10.2007 : 14:34:16 »

Eh, delček sporočila je bil namenjen za drugo temo ampak bistvo pa isto: Horjulčki rulajo Cheesy

Pozdravček horjulski ekipi Wink !
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1763 : torek, 02.10.2007 : 13:19:27 »

ma piknik je bil zakon!

včeraj sem že spisala en dolg post, pa mi je vmes računalnik zmrznil. sovražim take situacije, sem pol kar pustila vse skupaj... zdaj sem pa spet v filingu, ko gledam slikice v galeriji. manjka le en smeško, ki bi se mu cedile sline, da bi opisal, kako mi je, ko gledam fotke.  Grin

gargamel je dobro povzela dogajanje in vzdušje, jaz dodajam še znesek: 443 eurCheesy

moja edina velika frustracija je bila, da enostavno nisem mogla probat vseh sladic, ker jih je bilo preveč. bom vedela za naslednjič, da se moram rpi solatah bolj nazaj držat. kar bo pa tudi težko...  Undecided  ja, ful mam probleme v življenju...  Roll Eyes    Wink

hvala jani in vsem ostalim za vzdušje in pomoč hojrulčkom in nasvidenje na naslednjem pikiniku!
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1764 : torek, 02.10.2007 : 13:40:36 »

ooooo, bravo! Zelo ste bili pridni kar se zbiranja denarja tiče!
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #1765 : torek, 02.10.2007 : 16:45:12 »

Joj, ko sem si ogledala porocilo in slikce s piknika, sem videla, kaj sem v resnici zamudila, hehhe!!!
Jaffa torta.... njamsi njamsi.... sladke stvari mi sicer niso vsec, a nad 'jaffa' stvarmi sem navdusena - kombinacija cokolada + pomarance je zakon!
Joj, Popo, kdaj bos se kaj pekel Wink ?
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1766 : petek, 05.10.2007 : 07:17:03 »

Sem štela koliko psov in koliko muc je trenutno v zavetišču.

V zavetišču Horjul trenutno čaka dobre posvojitelje 13 psov in 21 mačk!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1767 : petek, 05.10.2007 : 15:00:20 »

Pravkar sem sprejela še eno takšno muco, kot je bil Ljubi, ne ljubi muc. Siva mala okrogla tigra, stara dva meseca, hroma. Če ta svet ni krut, potem ne vem, kateri je. A je še kak svet kje?
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1768 : petek, 05.10.2007 : 15:20:29 »

Obljuba dela dolg. Pravkar nekaj malega nakazano za štrajfiks skupaj s prispekom za Trišo.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1769 : nedelja, 07.10.2007 : 17:20:22 »

Nakazano za baromat (oz štrajfiks) 30 eur po bankanetu. Jutri bi moralo biti na računu.
Se opravičujem za zamudo
LP
Logiran
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines