mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:13:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1742668 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #1845 : četrtek, 25.10.2007 : 12:45:45 »

Potem pa sem prebrala nekaj o evtanaziji tukaj na forumu in to pri živalcah, ki sem jih jaz pripeljala, še prej pa sem se jim trudila vsiliti nekaj Gimpet mleka, pa ni šlo, kljub temu, da sem nekoč igrala mamo trem malčkom in jih prav tako futrala na dudo...

Tole ni nič osebnega, da ne bo pomote, kako bi lahko tudi bilo? Ampak... no, naša zakonodaja pravi, da so občine dolžne plačati oskrbnino za zapuščene živali 30 dni, zavetišče pa skuša v tem času najti primernega skrbnika. Pa če zavetišče stori vse kar je v njegovi moči (oglaševanje na vse mogoče načine), da bi živalim našlo dober dom, pa pri tem ne uspe.... kaj potem?    Mislim....    no, pač... jesti je nekaj treba, a ne? Ampak to stane..... torej?  Huh Uredu. Posvojitve na daljavo, donacije in druge akcije. Pa so premosorazmerne s stroški? Al kdo naj preživlja tiste, ki v 30 dneh niso oddani? 
Sem precej prepričana, da je mel Stick nekje eno mamo, ali pa vsaj babico, ki je imela lastnika.....    ... se mi zdi, da je nekaj narobe nekje drugje, na tam, ko naj bi nekomu error ven fliknilo. Error bi moralo pisat vsem tistim, ki imajo v svoji posesti nekastrirane samce in nesterilizirane samice in jih puščajo ven "na svobodo"....
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1846 : četrtek, 25.10.2007 : 12:54:23 »

Polona,hvala za vse nasvete-kljub pozni uri.
Mislim,da sta obe pikici veliko bolje(ne vem,ali se lahko zahvalim kozjemu mleku)?. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1847 : četrtek, 25.10.2007 : 13:00:53 »

Super, me veseli. Ne zamenjaj zdaj mleka, pa bo.
Logiran

Ronja
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1848 : četrtek, 25.10.2007 : 15:38:06 »

Sem precej prepričana, da je mel Stick nekje eno mamo, ali pa vsaj babico, ki je imela lastnika.....    ... se mi zdi, da je nekaj narobe nekje drugje, na tam, ko naj bi nekomu error ven fliknilo. Error bi moralo pisat vsem tistim, ki imajo v svoji posesti nekastrirane samce in nesterilizirane samice in jih puščajo ven "na svobodo"....

Sleepy, lej, o tem se ne bi prepirala tukaj po forumu. Čigav je Stick in zakaj je tak - tega pač ne vem. Vem samo to, da je prijokal k meni in mijavkal toliko časa, dokler ga nisem vzela v naročje - potem pa je začel presti. Seveda je (po mojem) tudi Stick imel lastnike, ker če jih ne bi imel, potem to ne bi bil crkljanja željan maček. Dala sem mu hrano in je žrl, ne jedel. Potem je šel v hišo našega dobermana in se zakopal v slamo. Vsake toliko časa je spet prijokal ven in se nalepil na balkonska vrata. Tako je bilo cca pol ure, potem pa sem se odločila poklicat Polono.  (Aja, btw, naš maček JE kastriran, trenutno je v hiši, ker je po operaciji, prej je bil pa čez dan tudi zunaj - v gozdu. Pa PROSIM ne napadajte me zaradi tega...)

Smetka, oprosti, če sem te užalila. Poznam zakon: 30 dni... O tem zakonu imam svoje mnenje, pa nima veze. (Kdo že lahko spremeni zakon? 5000 volivcev, tretjina poslancev ali državni svet???)
Prosim, če poveš, koliko bo stala operacija za Sticka (ko boš izvedela, seveda).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1849 : četrtek, 25.10.2007 : 21:16:25 »

Sprememba zakona bi prinesla kaj? Če bi lahko oddala 30 Snickerjev v hipu, nekoga drugega pa ne morem nikakor? Recimo, da bi država po spremembi zakona plačevala namesto 30-ih dni trikrat več... zavetišče pa bi bilo še vedno nabito do zadnjega kotička? Je res, da bi bilo lažje in bi se namesto po 30-ih dneh nekaj kasneje spraševala, kako naprej... to je pa tudi vse. Problem sama vidim čisto drugje.

Sicer sem pa najbrž hotela samo povedat, da sem človek in da nimam ravno kamna namesto srca...
Logiran

Ronja
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1850 : četrtek, 25.10.2007 : 21:34:28 »

Joj, Polona, pa saj vsi vidimo, da nimaš kamna namesto srca, no... Pa tudi OPROSTI sem rekla in to sem resno mislila!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1851 : petek, 26.10.2007 : 17:10:24 »

jutri se zavetišče horjul predstavlja v tukanu v btc-ju, na rojstnodnevni zabavi ob njihovem drugi obletnici. o samem dogodku lahko več preberete tule: http://www.btc-city.com/novost.php?ID=1919

kar se tiče predstavitve zavetišča je bilo treba zadeve ''dati na kup'' precej na brzino, zato ne bo vse kot iz škatlice.  Smiley bo pa vsekakor vse v duhu iskrene želje, da se zavetišče odzove na povabila organizatorjev prireditev in da se deluje v prid kosmatim horjulčkom. veseli bomo, če boste jutrišnje nakupe v btc-ju združili tudi s kratkim obiskom stojnice, na kateri bo mogoče dati kak prostovoljni prispevek, izmenjati kakšno mnenje in tudi kupiti kak izdelek (skodelice, majice in magnetke je prispevalo dzzž lj, ki bo tako zbrana sredstva namenilo za plačilo veterinarskih storitev za varovance zavetišča horjul). poleg podarjenih sredstev pa bomo nadvse veseli tudi donirane hrane in opreme za živali. srečelova tokrat žal ne bo, ker ga ima že organizator prireditve.

posebno vabilo pa velja tudi vsem bivšim varovancem zavetišča, ki so sedaj v novih domovih - veseli bomo, če se nam boste pridružili in pokazali, kako krasni psički ratajo iz nekoč zapostavljenih in spregledanih! to vabilo je deloma tudi posledica dejstva, da nimamo za jutri dovolj ljudi, ki bi omogočili, da bi pripeljali na dogodek tudi katerega od naših trenutnih varovancev. smetka se bo sicer potrudila, da pride tja na krajši obisk in s sabo pripelja koga, vendar to še ni 100%, saj se za jutri obeta nekaj sprejemov novih živali. predstavitev zavetišča brez enega samega kosmatinca bo pa precej klavrna, zato vabljeni vsi bivši horjulčki! morda pred ali po xeninih učnih urah?  Wink

če strnem vse zgoraj napisano: jutri med 9. in 13. uro v btc v tukanu bo stojnica zavetišča horjul. toplo vabljeni!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1852 : petek, 26.10.2007 : 17:22:47 »

Midva z binetom prideva Smiley
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1853 : petek, 26.10.2007 : 17:30:44 »

hehehe... zelo vaju bomo veseli.  Smiley ob zadnjem srečanju me sicer bine ni bil glih vesel (šifra: čitalec za čipe).  Wink upam, da se me bo tokrat kaj bolj razveselil... bom dala za vsak slučaj v žep kak dober argument...  Tongue se vidimo, hvala za podporo!
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #1854 : petek, 26.10.2007 : 18:37:08 »

Ah naš mali pikasti plaško  sram pa tak vesel pesjan je postal. Včasih ga pa še vedno kaj zmede in je rep čisto med nogicami. Na dobre (beri:sladke) argumente pa ziher pademo  Roll Eyes Grin.
Prideva kupit majčko Smiley.
Logiran

luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #1855 : petek, 26.10.2007 : 22:34:22 »

O, lepo, se bo se mami potrudila priti z naso razvajenko (da boste vsi pohvalili njen nov pulovercek!!!), kupit kaksno majcko (mejte kaksno mini rdeco, a prov? Tongue) ipd. Wink
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #1856 : sobota, 27.10.2007 : 05:55:19 »

superca, se vidimo. vsi v puloverčkih...  Cheesy  majčke bodo tam in če na koncu prireditve ne bom vseh pakirala nazaj v avto, bom zelo vesela.  Smiley
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1857 : sobota, 27.10.2007 : 06:19:45 »

Lepo se imejte. Skoda, da se vam ne morem pridruzit. Undecided lp
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1858 : sobota, 27.10.2007 : 08:32:39 »

Tudi jaz vam želim, da se boste imeli lepo in da bo na stojnici čim več uspeha.

lp
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1859 : sobota, 27.10.2007 : 10:11:53 »

Mi smo se pa čisto mimogrede oglasili na stojnici zavetišča Horjul in ker je bilo tam tako fino Cheesy, smo se zadržali kar uro in pol Roll Eyes. Ker smo res že morali šibati domov, nam je bilo kar malo hudo. Dogajanje je namreč na vrhuncu, ljudi in pesjančkov je bilo kar nekaj, za vzdušje pa skrbi tudi dobra glasba Wink.

Pohvalili smo res lep pulovrček od Kiančke, pobožali tudi nežnega Bineta Smiley.

Vsi tisti, ki doma še premišljujete ali bi šli, se takoj podvizajte tja Cheesy Grin!. Sugurno vam ne bo žal Smiley.
Logiran
Strani: 1 ... 119 120 121 122 123 [124] 125 126 127 128 129 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines