mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 15:18:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Strani: 1 ... 452 453 454 455 456 [457] 458 459 460 461 462 ... 779   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče HORJUL  (Prebrano 1755902 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6840 : ponedeljek, 18.01.2010 : 01:04:05 »

Polona, una xy l.... na eni p.... je pa fenomenalna Afro. Gruntam, kje jo uporabit, ker v cajtngah bi res bila mal prehuda Tongue (zate, ne za druge Lips Sealed).

Ja, sej. Grozno mi je žal, ker živim v demokratični državi in ravno zaradi tega ne smem povedat na glas, kaj si v resnici mislim.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #6841 : ponedeljek, 18.01.2010 : 07:42:32 »

Očitno si bolj ali manj edina. Ker (skoraj) vsi v taisti demokratični državici lahko govorijo in delajo točno in edinole tisto, kar jim v danem momentu pade na sivo celico (kot je iz priloženega razvidno).
Ga. je med drugim tudi razložila, da bistveno bolj kot na vasi trpijo živali po mestih, ker kmetje imajo svoje živali radi in za njih skrbijo. Nezaslišano se ji zdi tudi, da zavetišče Horjul ne promovira sterilizacij in kastracij, ko bi jih vendar moralo Roll Eyes
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #6842 : ponedeljek, 18.01.2010 : 07:51:15 »

omg, kaj tole berem... Shocked
gospa Pelc in njena donacija... bruham
babica bi dve muci... bruham

jao Smetka, vsaka čast, da se ti ni strgalo, bogami.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #6843 : ponedeljek, 18.01.2010 : 08:03:55 »

Polona, če odpišeš boš ti prispela med pisma bralcev (glede na prevladujočo miselnost slovenske populacije), gospa p*** bo dobila pa dodatno reklamo.  Undecided
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #6844 : ponedeljek, 18.01.2010 : 08:41:44 »

Če pa ne, bo pa prebrana samo ena stran zgodbe.

Najboljš, da še eno kelnarco gor aktiviraš, da bo stregla goste od spredi in zadi.  Roll Eyes

 Grin Se javim, da jo uvajam.  Grin
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #6845 : ponedeljek, 18.01.2010 : 09:19:39 »

Svšata, drugega sploh ne morem rečt....
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6846 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:31:00 »

Žal me ne. Pa tudi če bi tale konkretna me - takšen je povprečen posvojitelj mačke v RS. Prijazen, mačke ima rad, vendar... Potem je še mnogo njih podpovprečnih; in le malo dobrih.

Takšna se tudi meni zdi, da je povprečna slovenska scena. Tale sestavek je čisto pravi.
Pač, mačke so za zunaj in med njimi se vrši naravna selekcija  jezen bruham. Ampak, mačke pa imajo zelo radi....  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6847 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:37:20 »

Da ne bo kdo mislil, da se s tem razmišljanjem strinjam..... In ogromno volje in moči porabim, da jim predstavim pravo sliko...  sram
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #6848 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:45:03 »


Ga. je med drugim tudi razložila, da bistveno bolj kot na vasi trpijo živali po mestih, ker kmetje imajo svoje živali radi in za njih skrbijo. Nezaslišano se ji zdi tudi, da zavetišče Horjul ne promovira sterilizacij in kastracij, ko bi jih vendar moralo Roll Eyes

Bruhec že navsezgodi zjutri  bruham Pa zavetišče dobi 500 € na psa, pa otroci tudi trpijo, pa bla, bla, bla .... res se mi bruha od te ženščine in od ljudi, katerim mačke pokosi, pa iščejo nove in od ljudi, ki iščejo novega psa, ker stari ni več ok in ... ogabno vse skupaj.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6849 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:47:52 »

Ga. je med drugim tudi razložila, da bistveno bolj kot na vasi trpijo živali po mestih, ker kmetje imajo svoje živali radi in za njih skrbijo. Nezaslišano se ji zdi tudi, da zavetišče Horjul ne promovira sterilizacij in kastracij, ko bi jih vendar moralo Roll Eyes

Aha, se pravi je gospa pristopicljala, vas uboge nevednike poučila o tem kaj je prav in kaj je treba in odšla neskončno ogorčena, ker niste popadale na kolena nad njeno vsemogočno prisotnostjo in usmiljenostjo?  butnglavc

Sicer pa, skupaj z obema novinarjema so sive celice že tri - a je možno da si je načrtno za svojo donacijo izbrala ZH? V pričakovanju reakcije, kar prinese velečastni gospe več reklame, novinarjem pa več senzacionalizma kot samo stavek da je šla v katerokoli drugo zavetišče, donirala in dobila čajček?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #6850 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:50:34 »

Ah, vlada da je premišljeno ... "Gospa" se gre zadnje mesece neko jako dobrodelnost, najprej "dobrodelna krznarska revija" - kako paradoksalno  Roll Eyes, potem Horjul, naslednja stopnja bo bog ve kaj - materinski dom, morda?  bruham
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #6851 : ponedeljek, 18.01.2010 : 10:57:14 »

Reakcija nazaj reklama ali ne, itak je lahko samo slaba reklama. Ženska si dela sramoto, pa tega niti ne ve.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #6852 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:10:50 »

To, da je bila tako ali tako reklama, vem. Samo zdaj bo gotovo govora o tem, kot je v članku - v stilu ''Hvala se pod mizo vala'' alpa ''Podarjenemu konju se ne gleda v zobe'' Roll Eyes Alba, žal mislim da si je sramoto naredila pri nas, ki vidimo prek njenega pelcmontla v namen in vzrok vsega skupaj, povprečen bralec časopisa (ki mu na primer kmetje mačke kosijo) bo pa verjetno vse skupaj gledal drugače.

Ampak je super, ker je vsaj dana ena medijska iztočnica da se začne govorit tudi o tem, da zavetišče ni živalski vrt in kraj za samopromocijo, da morajo živali jest kakovostno hrano in da si tudi in še posebej zavetiščarji zaslužijo najboljše in da se tako hoh in vzvišeno ne sme obnašat nihče, pa če ima (oziroma še posebej če ima) toliko mrtvih živali navešenih na sebi.
Logiran
marjeta888
rad pišem
****
Sporočil: 270


« Odgovor #6853 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:13:49 »

500€...Polona, mogoče pa si se ti zmotila in je nekje v vrečah kuverta, ki vsebuje ostalih 450€.  In to verjetno v tisti odprti+zalepljeni.  Wink

Res, kakšna burleska!
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #6854 : ponedeljek, 18.01.2010 : 11:21:20 »

Malo je problem mogoče tudi v tem, da nekatera druga zavetišča (ali zanje) izvajajo dobrodele akcije, predvsem pred supermarketi, da ljudje spotoma kupijo, trgovine jim pa pustijo biti tam, ker imajo od njih profit. To supermarket hrano (običajno v kar velikih količinah ubistvu) se potem javno odnese grozno hvaležnem zavetišču s še bolj hvaležnimi živalmi. In ker je Horjul zadnje čase najbolj medijsko pokrit, se ga posploši kot še eno zavetišče, kjer morajo biti vsega veseli.
V  prikaz velike hvaležnosti, bi ji morali v naročje spustiti nekaj od snega mokrih "hvaležnih" štirinižcev (da pokažejo svojo hvaležnost seveda), pa jo slikat potem, kako jih ima "rada", ko skačejo po njenem krznenem plašču.
Logiran
Strani: 1 ... 452 453 454 455 456 [457] 458 459 460 461 462 ... 779   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče HORJUL
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines